Audio/video technika špičkové kvality včetně návrhu a odborné instalace

Sháníte domácí kino, Hi-Fi systém nebo potřebujete například profesionálně ozvučit restauraci? Veškeré ozvučení a audio/video techniku s fullservisem a dopravou po Praze zdarma dostanete u firmy RODEL, kde se o vás postarají zkušení odborníci a poskytnou vám komplexní péči, která vám ušetří čas i peníze.


Návrhy ozvučení domů, bytů či restaurací Praha

Společnost RODEL s.r.o. je specialistou na návrhy a instalace ozvučení domů, bytů, restaurací a dalších prostor. Provádí realizace elektroinstalací na klíč a nabízí komplexní služby včetně vyřízení formalit a prodeje Hi-Fi a TV komponentů od renomovaných výrobců. Dalším bonusem v oblasti elektroinstalací a audio/video techniky je doprava po Praze zdarma. Novinkou je také možnost návštěvy poslechového studia v Praze 10, kde si na vlastní uši můžete poslechnout reproduktorové soustavy značek Xavian, Yamaha, JAMO a KEF.

Audio/video technika a příslušenství od předních světových značek

Kromě společnosti Yamaha, největšího světového výrobce špičkové audio/video techniky, jsou k dispozici výrobky dalších zvučných jmen, jakými jsou například Onkyo, Jamo, KEF, Xavian, Pioneer, DALI a další. V pestré nabídce najdete jak audio/video komponenty, zvukové projektory Yamaha, reprosoustavy, tak i kabeláž, veškeré příslušenství i nábytek pro Hi-Fi a TV komponenty.

Vsaďte na zkušené odborníky

Každý prostor má svá specifika, na která je třeba brát ohled před započetím samotné instalace ozvučení. Jinak bude vypadat příprava zapojení domácího kina, jinak například instalace ozvučení restaurace. Díky dlouholeté praxi a řadě realizovaných projektů berou pracovníci firmy RODEL při návrhu a instalaci v potaz i související faktory, které by méně zkušeného uživatele nenapadly. Díky tomu nehrozí, že pro daný prostor bude zvoleno nevhodné vybavení a navzdory pořízení kvalitního audiosystému nebude využit jeho potenciál. Kombinace špičkových produktů a know-how společnosti RODEL vám umožní dosáhnout optimálních zvukových podmínek, ať už doma, v restauraci nebo klubu.

Firma RODEL se specializuje na návrhy ozvučení pro domácnosti i komerční využití a každému vypracuje řešení na míru. Nemusíte se bát, že s novým ozvučením nebudete umět pracovat. V ceně dostanete kromě návrhu, dodávky, instalace, zapojení a nastavení audio/video techniky také odborné zaškolení.

Více informací o nabídce společnosti RODEL, specialisty na návrhy ozvučení domů Praha a realizace elektroinstalací na klíč, naleznete na webových stránkách www.rodel.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.rodel.cz

Vydáno 02.10.2013
1326 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Realizace elektroinstalace na klíč vám ušetří čas i peníze

Realizace elektroinstalace na klíč vám ušetří čas i peníze
Sháníte odborníka na elektroinstalace s dlouholetými zkušenostmi a komplexními službami? Firma RODEL zajistí na území Prahy fullservis v oblasti realizace elektroinstalace na klíč a k tomu poskytuje širokou škálu souvisejících služeb pro maximální pohodlí a úsporu nákladů.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA RODEL s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
RODEL s.r.o.
www.rodel.cz
Adresa

Adresa

U Továren 261/27
Praha 10 - Hostivař 102 00

info@rodel-audio.cz
+420 731 488 859


Najdete nás také zde:

ARES
captcha