Realizace elektroinstalace na klíč vám ušetří čas i peníze

Sháníte odborníka na elektroinstalace s dlouholetými zkušenostmi a komplexními službami? Firma RODEL zajistí na území Prahy fullservis v oblasti realizace elektroinstalace na klíč a k tomu poskytuje širokou škálu souvisejících služeb pro maximální pohodlí a úsporu nákladů.


Společnost RODEL s.r.o. se specializuje na kompletní servis v oblasti elektroinstalací v bytovém i průmyslovém sektoru. Je odborníkem na návrhy osvětlení domu včetně dodávky a montáže, nabízí audio/video systémy, instalaci zabezpečovací techniky a centrálních vysavačů. Všechny tyto služby na špičkové úrovni můžete využít v rámci jedné zakázky, čímž znatelně ušetříte. V portfoliu firmy najdete také tzv. inteligentní domy, které přinášejí nejvyšší standard automatizační techniky díky celosvětově uznávanému technickému řešení KNX.

Komplexní služby v rámci realizace elektroinstalace na klíč

Odborníci na silnoproud i slaboproud se postarají nejen o samotnou dodávku a montáž elektroinstalací, ale zároveň o všechny nezbytné úkony, které realizaci elektroinstalace na klíč předcházejí a které po ní následují. Ušetříte si tak spoustu zbytečných starostí.

 

  • Nemáte-li k dispozici vlastní projekt elektroinstalace, profesionálové ze společnosti RODEL se postarají o vypracování projektové dokumentace podle vašich požadavků.
  • Veškeré materiály pochází od renomovaných výrobců s vydaným prohlášením o shodě.
  • Samozřejmostí je možnost vyřízení všech nezbytných administrativních náležitostí.
  • Součástí realizace elektroinstalace na klíč je i elektrorevizní zpráva.
  • K dispozici je záruční i pozáruční servis elektroinstalací a pravidelné revize zařízení.
  • Na provedenou práci dává RODEL záruku 5 let.

Inteligentní domy pro vysoký životní komfort

Hledáte-li maximální pohodlí a efektivitu řízení ve spojení s nízkými provozními náklady, inteligentní domy jsou ideálním řešením. Systém KNX zajišťuje řízení různých individuálních spotřebičů, čímž významně redukuje spotřebu energií. Takto propojit lze např. ovládání žaluzií, osvětlení, vzduchotechniky, vytápění atd. Díky efektivitě systému KNX splňují inteligentní domy veškerá kritéria požadovaná pro budovy v nejvyšší energetické třídě.

 

Více informací o společnosti RODEL s.r.o. a nabídce komplexních služeb v oblasti realizace elektroinstalace na klíč naleznete na webových stránkách www.rodel.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.rodel.cz

Vydáno 02.10.2013
672 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Audio/video technika špičkové kvality včetně návrhu a odborné instalace

Audio/video technika špičkové kvality včetně návrhu a odborné instalace
Sháníte domácí kino, Hi-Fi systém nebo potřebujete například profesionálně ozvučit restauraci? Veškeré ozvučení a audio/video techniku s fullservisem a dopravou po Praze zdarma dostanete u firmy RODEL, kde se o vás postarají zkušení odborníci a poskytnou vám komplexní péči, která vám ušetří čas i ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RODEL s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
RODEL s.r.o.
www.rodel.cz
Adresa

Adresa

U Továren 261/27
Praha 10 - Hostivař 102 00

info@rodel-audio.cz
+420 731 488 859


Najdete nás také zde:

ARES
captcha