TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

Nemusíte vlastně ani přímo podnikat ve strojírenství, abyste docenili služby kvalitního velko a maloobchodu, jako je TOBA Plus. Ten totiž nabízí řadu částí mechanických pohonů a jejich příslušenství, jako jsou ložiska, gufera, řetězy včetně sněhových řetězů, řetězová kola, klínové řemeny, ale třeba také akumulátory a autožárovky. A uznejte sami, že pořídit si například sněhové řetězy se v našem podnebném pásu čím dál častěji vyplácí i obyčejným smrtelníkům.


Společnost TOBA Plus, jejíž kamennou prodejnu najdete ve Vizovicích mezi čerpací stanicí a nemocnicí, se specializuje na celou řadu kategorií částí mechanických pohonů a příslušenství.

Ložiska a gufera od TOBA Plus

Ložiska slouží ke snižování tření, při současně otáčivém a posuvném pohybu, který jednotlivé části stroje vykonávají. Asi nejpoužívanějším a nejrozšířenějším typem ložisek jsou kuličková ložiska, dále pak válečková ložiska a v sortimentu TOBA Plus najdete také ložiska kluzná, včetně jejich bezúdržbové varianty.

Řetězy, sněhové řetězy, článkové řetězy a jejich další druhy

Další skupinou produktů, na které je TOBA Plus odborníkem, jsou řetězy všech druhů. Sněhové řetězy a jejich důležitost v zimních měsících si umí představit asi každý řidič či spolujezdec. Co ale ostatní typy řetězů? Nejznámějšími základními kategoriemi řetězů jsou článkové řetězy a válečkové řetězy. Využití řetězů najdeme všude okolo nás. Napadlo vás někdy, že i při výrobě vašeho rohlíku k snídani byl zapotřebí také kvalitní řetěz? Asi těžko.

Řetězy jsou všude kolem nás

Speciálními kategoriemi jsou totiž třeba řetězy pro zemědělství, řetězy pro pekárny, řetězy pro výrobu izolačních materiálů, nebo řetězy pro dřevařský a papírenský průmysl. To však samozřejmě není zdaleka veškeré využití řetězů od TOBA Plus.

Řetězová kola a klínové řemeny

S řetězy je spojen další typ produktu, kterým jsou řetězová kola. U některých mechanismů totiž články řetězů přesně zapadají mezi jednotlivé zuby řetězových kol, čímž dochází k přenášení točivého momentu. Pojem klínový řemen asi netřeba představovat, TOBA Plus však dodává také řemeny ploché nebo drážkové či ozubené řemeny.

Maziva, lepidla, akumulátory i autožárovky

Aby však nejen námi prodávaná ložiska správně fungovala co nejdéle, nabízíme také ložisková maziva. Ze sortimentu značky Novato pak prodáváme chemii, jako jsou odmašťovací přípravky, lepidla a tmely. V neposlední řadě u nás najdete také širokou škálu akumulátorů a autožárovek značky Trifa včetně žárovek se zvýšenou svítivostí nebo xenonových výbojek.

TOBA Plus: Vizovice, to není jenom slivovice

Rychlé dodací termíny, odborné poradenství, záruční i pozáruční servis, osobní přístup ke každému zákazníkovi rozvoz přímo až na místo a samozřejmě výhodné ceny. To jsou pouze některé výhody, které si chválí čím dál více zákazníků TOBA Plus. Vyzkoušejte sami!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tobaplus.cz

Vydáno 04.10.2013
1829 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej ložisek, řetězů a dalších strojírenských dílů a příslušenství

Prodej ložisek, řetězů a dalších strojírenských dílů a příslušenství
Společnost TOBA Plus, s.r.o. se sídlem ve Vizovicích se již 21 let zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem produktů renomovaných výrobců. Nabízí široký sortiment částí pro mechanické pohony (ložiska, řetězy) a potřeby pro automobilový a strojírenský průmysl

Značková ložiska firmy NSK dodává společnost Toba Plus, s.r.o.

Značková ložiska firmy NSK dodává společnost Toba Plus, s.r.o.
Vizovická společnost Toba Plus, s.r.o. spolupracuje s předními výrobci součástek pro automobilový a strojírenský průmysl. Důvěru dostala i od japonské firmy NSK, která je ve světě průmyslu řazena na samý vrchol pro své výrobky prvotřídní kvality.
PODSTRÁNKY

Klínové řemeny

Klínové řemeny
Klínové řemeny Rubena, klasické, variátorové a řezané řemeny

Válečkové řetězy

Válečkové řetězy
Válečkové, dopravní, speciální řetězy, řetězy Vamberk pro různá průmyslová odvětví

Ložiska, gufera

Ložiska, gufera
Kuličková, válečková, kluzná ložiska NSK, ložiskové jednotky Fersa, gufera
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TOBA Plus, s.r.o. Dodavatel částí pro mechanické pohony
WEBOVÁ STRÁNKA
TOBA Plus, s.r.o.
www.tobaplus.cz
Adresa

Adresa

Zlínská 1208
Vizovice 763 12

obchod@tobaplus.cz
+420 577 453 026


Najdete nás také zde:

ARES
captcha