MONT GROUP - REKLAMNÍ PŘEDMĚTY, NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Společnost Mont group s.r.o. nabízí jedinečnou možnost, jak zajistit vaší firmě řešení náhradního plnění, a zároveň úspěšně propagovat značku. Vsaďte na reklamní předměty s potiskem, které získáte za velmi příznivou cenu od výrobce zaměstnávajícího nadpoloviční většinu osob se zdravotním znevýhodněním.


Originální reklamní předměty s potiskem

Přemýšlíte, jak být před svými obchodními partnery originální a správně zapůsobit? Jedním s kroků budování dobrého jména firmy jsou i originální reklamní předměty, kterými se dostanete do povědomí potenciálních zákazníků nebo jimi vyjádříte dík za úspěšnou spolupráci. Mont Group s.r.o. vám s tímto může pomoci. Vybrat si můžete s nepřeberného množství reklamních předmětů, které ponesou vaše logo, slogan, jméno, prostě cokoliv, co budete chtít komunikovat svým klientům.

Aromatické visačky – voňavá reklama, která zaručeně osloví

Pracovníci společnosti Mont Group s.r.o. pro vás vytvoří originální reklamní předměty, které osloví zákazníky za vás. Jedním z produktů, které mohou nést logo a poselství vaší firmy, je aromatická visačka, jejíž vůně bude přidanou hodnotou vaší reklamy. Aromatické visačky jsou užitečným marketingovým nástrojem, neboť jsou spojením příjemného pocitu z vůně, nápaditého dárku a šíření povědomí o vaší firmě. Samozřejmostí je možnost výběru z mnoha zdravotně nezávadných vonných esencí od prověřeného výrobce a přizpůsobení výsekového tvaru požadavkům klienta.

Uplatněte náhradní plnění odběrem výrobků a služeb od Mont Group s.r.o.

Společnost Mont Group s.r.o. zaměstnává nadpoloviční většinu osob se zdravotním postižením, čímž nabízí svým zákazníkům možnost zajistit si odběrem výrobků a využitím služeb uplatnění náhradního plnění dle zákona o zaměstnanosti. Nejenže je tato skutečnost pro vaši firmu výhodná, ale koupí produktů také pomůžete najít uplatnění mnoha zdravotně znevýhodněným a tělesně postiženým spoluobčanům, kteří mají chuť i sílu pracovat, ale méně příležitostí práci získat.

Náhradní plnění se u Mont Group s.r.o. nevztahuje jen na reklamní předměty. V nabídce najdete také široký sortiment výpočetní techniky a tiskáren, kolekce osvěžovačů vzduchu s terapeutickými a ochrannými účinky, a ze služeb také například kompletovací práce a strojní či zámečnickou výrobu. 

Pro více informací o společnosti Mont Group s.r.o. navštivte webové stránky www.montgroup.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.montgroup.cz

Vydáno 07.10.2013
531 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MONT GROUP s.r.o. Vůně pro zdraví i užitek
WEBOVÁ STRÁNKA
MONT GROUP s.r.o.
www.montgroup.cz
Adresa

Adresa

č. 719
Kostice 691 52

info@montgroup.cz
+420 605 298 085


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha