K čemu je dobré lamelové zakrytí bazénu a kvalitní bazénové lamely?

Máte na zahradě nebo v domě bazén a rádi byste, aby vám dlouho sloužil bez přehnané údržby a zbytečných výdajů? Dbáte na bezpečnost vašich dětí či domácích mazlíčků? Pak jistě přemýšlíte také o zakrytí bazénu. Skvělým řešením je lamelové zakrytí bazénu, které lze kombinovat také s klenutým zastřešením a dalšími prvky pro důmyslné a přitom úsporné řešení vašeho koupání. A právě na zakázkovou výrobu zakrytí bazénů se specializuje společnost Tapi plus.


Zakrytí bazénu je vhodné pro venkovní i vnitřní koupání

První věc, která asi každého napadne, když se řekne zakrytí bazénu pomocí lamel, je nejspíš čistota. Když bazén zakryjeme lamelami, jistě nám do vody nenapadá tolik listí a jiných nečistot. To však ani zdaleka není všechno. Například zakrytí bazénu lamelami NF nebo solárními lamelami ASPAR od společnosti Tapi plus toho umí mnohem více.

Zabraňte zbytečnému plýtvání díky zakrytí bazénu lamelami

Kromě omezení znečištění bazénu spadanými nečistotami, které výrazně zkracuje čas potřebný k údržbě bazénu a snižuje náklady na úpravu bazénové vody, totiž kvalitní zakrytí bazénu lamelami také snižuje spotřebu energie pro ohřev vody a snižuje ztráty vody vzniklé odpařováním. Je to k nevíře, ale pokud je bazén nezakrytý, z jednoho metru čtverečného se za pouhý den odpaří okolo 1,1 litru vody.

Díky zakrytí bazénu nehrozí pád dítěte do vody

U venkovních bazénů kvalitní zakrytí lamelami pomáhá vodu ohřívat, naopak v noci zabraňuje tepelným ztrátám. Zakrytí bazénu lamelami tak významně prodlužuje koupací sezónu. Nezanedbatelnou výhodou je také vysoká bezpečnost bazénového zakrytí lamelami ASPAR: nehrozí pád malých dětí a domácích mazlíčků do vody a jejich nebezpečným úrazům. U vnitřních bazénů zase zakrytí lamelami snižuje spotřebu elektrické energie potřebné pro odvlhčení prostoru.

Lamely NF: dlouhá životnost i úspora prostoru

Speciální lamely systému NF jsou pevné, vysoce odolné a tedy samozřejmě také bezpečné, a vedle vynikajících izolačních schopností se vyznačují také dlouhou životností. Značná úspora prostoru je zaručena díky umístění navíjecího zařízení do hliníkové navíjecí tyče.

Automatické ovládání zakrytí bazénu zvládne každý

Třešničkou na dortu bazénového zakrytí lamelami od Tapi plus je pak automatické ovládání, které ještě více zvyšuje pohodlí uživatele. Design výrobku přitom požitek z koupání neruší a je naopak zajímavým architektonickým prvkem.

Společnost Tapi plus se však specializuje nejen na profesionální řešení v oblasti zakrytí bazénů, ale také obchodní činností a prodejem bazénové chemie i příslušenství k bazénům. V nabídce této firmy s dlouholetými zkušenostmi v oboru najdete samozřejmě i veškeré náhradní díly k prodejnímu sortimentu zakrytí bazénů.

Potřebujete–li komplexní řešení stavby či servisu celého bazénu, nechte si poradit od Tapi plus. Najdete nás na webu www.bazenybrno.cz nebo v našem sídle v Brně – Modřicích na adrese Hybešova 545.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bazenybrno.cz

Vydáno 11.10.2013
1491 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TAPI plus spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TAPI plus spol. s r.o.
www.bazenybrno.cz
Adresa

Adresa

Hybešova 545
Modřice 664 42

tapiplus@bazenybrno.cz
+420 543 211 311


Najdete nás také zde:

ARES
captcha