Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@medicalpoint.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 577 018 775

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Svatopluka Čecha 516
Zlín 760 01

Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

Trpíte vleklými bolestmi zad, svalů nebo bolestmi po úrazu? Svěřte se do rukou odborníků z nestátního zdravotnického zařízení Medical Point, kteří vaše problémy vyřeší komplexní péčí o vaše zdraví a pomohou vám i s omlazením!

Péče o zdraví vyžaduje komplexní přístup

Rehabilitační centrum Medical Point s.r.o. prosazuje celostní přístup péče o zdraví. Kvalifikovaní terapeuti se nestarají pouze o jednotlivé části těla. Vzhledem k tomu, že všechny části těla jsou propojeny a různými mechanismy tvoří celek, musí se mnohdy problémy hledat jinde, než v místě, kde se právě ozývají. Cílem Medical Point je přinést co nejrychlejší úlevu pacientovi, a postarat se o to, aby se bolest nevrátila. K tomu využíváme nejmodernějších metod, dlouholetých zkušeností i neustálého sebevzdělávání.

Celostní medicína v Medical Point

Pomůžeme vám od bolesti svalů, páteře, žeber i bolestí po úrazu

Rehabilitační centrum nabízí pestrou škálu služeb pro ambulantní klienty:

· Klasické i specializované masáže
Masáž je jednou z nejstarších a nejpoužívanějších metod přinášejících úlevu od bolesti, ať už je způsobena sedavým zaměstnáním, pokročilejším věkem, zvýšenou fyzickou námahou či dřívějším úrazem s následky. V našem zdravotnickém zařízení provádí zkušení odborníci jak klasické masáže, tak i reflexní, havajské, indické či medové masáže, masáže lávovými kameny, manuální lymfodrenáže nebo reflexologii plosky nohy.

· Fyzioterapie
Fyzioterapie využívá speciálních metod a konceptů, při kterých se klade velký důraz na celostní péči. Cílem každého fyzioterapeuta je zachovat, obnovit či zlepšit funkci pohybového aparátu, je tedy i účinnou prevencí proti mnoha chorobám dnešní doby. V Medical Point máme veškeré vybavení a kvalifikovaný personál zajišťující tu nejlepší péči o zdraví klientů včetně odborného poradenství. Fyzioterapii provádíme jak na doporučení lékaře, tak i bez něj.

Zdravotnické zařízení Zlín - Medical Point

Odstraníme tukové vrstvy, celulitidu a omladíme vás

Součástí nabídky služeb rehabilitačního centra jsou i estetické a kosmetické procedury. K odstranění tukových vrstev, nevzhledné celulitidy a k vypnutí pokožky používáme moderní lékařský radiofrekvenční přístroj ACCENT od společnosti Alma Lasers, certifikovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR. Díky tomuto bezpečnému přístroji lze nejen získat hezčí a štíhlejší postavu, ale také vyhladit vrásky a omladit svůj vzhled bez chirurgického zákroku a vedlejších účinků.

Rehabilitační centrum Medical Point navštivte na webových stránkách


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.medicalpoint.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Rehabilitace, relaxace a masáže

Podstránky

Fyzioterapie

Fyzioterapie pro zachování, obnovu a zlepšení funkcí pohybového aparátu

V nestátním zdravotnickém zařízení Medical Point ve Zlíně poskytujeme pacientům úlevu od bolestivých stavů po úrazech či prodělání onemocnění prostřednictvím moderních léčebných metod, k nimž se řadí fyzioterapie, jejímž cílem je obnova a zlepšení funkcí pohybového ústrojí.

Léčebná rehabilitace

Léčebná rehabilitace, fyzikální léčba, fyzioterapie pro pacienty ze Zlínského kraje

Fyzioterapie, rehabilitace, fyzikální léčba ultrazvukem, laserem, dynamickými proudy, tens proudy, träubertovými proudy, distanční elektroterapií, vířivou koupelí dolních končetin, ale i další léčebné metody využívají pacienti především ze Zlínského kraje v nestátním zdravotnickém zařízení Medical Point.

Zpevnění postavy

Zpevnění, formování postavy, spalování tuku s WONDER TECHNOLOGY

Chcete mít pevné a štíhlé tělo, ale nemáte čas, ani chuť trávit hodiny v posilovně? Pak je pro vás ideální řešení WONDER TECHNOLOGY - revoluční metoda, která vám umožní posílit svaly a spalovat tuk za pouhých 25 minut! Navštivte nestátní zdravotnické zařízení MEDICAL POINT ve Zlíně, kde pomocí magnetické stimulace přístrojem Wonder odstraníme přebytečný tuk a zpevníme svaly během několika sezení.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Fyzioterapie, léčebná rehabilitace pro ambulantní klienty

Fyzioterapie, léčebná rehabilitace pro ambulantní klienty

Společnost Medical Point Zlín poskytuje komplexní rehabilitační péči pro ambulantní klienty především z regionu Zlínský kraj, zaměřuje se na obor ...

Volné pracovní místo v oblasti rehabilitace - fyzioterapeut-ka v rehabilitačním středisku

Volné pracovní místo v oblasti rehabilitace - fyzioterapeut-ka v rehabilitačním středisku

Rehabilitační středisko MEDICAL POINT, s.r.o. Zlín má aktuálně volné místo pro fyzioterapeuta - fyzioterapeutku. Nutnost patřičného vzdělání - ...


Kontakty

MEDICAL POINT s.r.o.
Svatopluka Čecha 516
Zlín 760 01
GPS: 49°13′27.12″ N, 17°40′30.24″ E

49°13′27.12″ N, 17°40′30.24″ E

QR kód firmy MEDICAL POINT s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA MEDICAL POINT s.r.o. Rehabilitační centrum Zlín
Adresa

Adresa

Svatopluka Čecha 516
Zlín 760 01

info@medicalpoint.cz
+420 577 018 775

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Fyzioterapie

Fyzioterapie

Léčebná rehabilitace

Léčebná rehabilitace

Zpevnění postavy

Zpevnění postavy

Kde nás najdete

Svatopluka Čecha 516
Zlín 760 01

GPS49°13′27.12″ N, 17°40′30.24″ E

Plánování trasy

Svatopluka Čecha 516 Zlín 76001

Prospekty

Certifikát kvality firmy