Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

Trpíte vleklými bolestmi zad, svalů nebo bolestmi po úrazu? Svěřte se do rukou odborníků z nestátního zdravotnického zařízení Medical Point, kteří vaše problémy vyřeší komplexní péčí o vaše zdraví a pomohou vám i s omlazením!

Rehabilitační centrum ve Zlíně - Medical Point

Péče o zdraví vyžaduje komplexní přístup

Rehabilitační centrum Medical Point s.r.o. prosazuje celostní přístup péče o zdraví. Kvalifikovaní terapeuti se nestarají pouze o jednotlivé části těla. Vzhledem k tomu, že všechny části těla jsou propojeny a různými mechanismy tvoří celek, musí se mnohdy problémy hledat jinde, než v místě, kde se právě ozývají. Cílem Medical Point je přinést co nejrychlejší úlevu pacientovi, a postarat se o to, aby se bolest nevrátila. K tomu využíváme nejmodernějších metod, dlouholetých zkušeností i neustálého sebevzdělávání.

Celostní medicína v Medical Point


Pomůžeme vám od bolesti svalů, páteře, žeber i bolestí po úrazu

Rehabilitační centrum nabízí pestrou škálu služeb pro ambulantní klienty:

· Klasické i specializované masáže
Masáž je jednou z nejstarších a nejpoužívanějších metod přinášejících úlevu od bolesti, ať už je způsobena sedavým zaměstnáním, pokročilejším věkem, zvýšenou fyzickou námahou či dřívějším úrazem s následky. V našem zdravotnickém zařízení provádí zkušení odborníci jak klasické masáže, tak i reflexní, havajské, indické či medové masáže, masáže lávovými kameny, manuální lymfodrenáže nebo reflexologii plosky nohy.

· Fyzioterapie
Fyzioterapie využívá speciálních metod a konceptů, při kterých se klade velký důraz na celostní péči. Cílem každého fyzioterapeuta je zachovat, obnovit či zlepšit funkci pohybového aparátu, je tedy i účinnou prevencí proti mnoha chorobám dnešní doby. V Medical Point máme veškeré vybavení a kvalifikovaný personál zajišťující tu nejlepší péči o zdraví klientů včetně odborného poradenství. Fyzioterapii provádíme jak na doporučení lékaře, tak i bez něj.

Zdravotnické zařízení Zlín - Medical Point


Odstraníme tukové vrstvy, celulitidu a omladíme vás

Součástí nabídky služeb rehabilitačního centra jsou i estetické a kosmetické procedury. K odstranění tukových vrstev, nevzhledné celulitidy a k vypnutí pokožky používáme moderní lékařský radiofrekvenční přístroj ACCENT od společnosti Alma Lasers, certifikovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR. Díky tomuto bezpečnému přístroji lze nejen získat hezčí a štíhlejší postavu, ale také vyhladit vrásky a omladit svůj vzhled bez chirurgického zákroku a vedlejších účinků.

Rehabilitační centrum Medical Point navštivte na webových stránkách


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.medicalpoint.cz/

Vydáno 23.11.2013
1557 Zhlédnutí
Topováno 15.03.2022
PODSTRÁNKY

Fyzioterapie

Fyzioterapie
Fyzioterapie pro zachování, obnovu a zlepšení funkcí pohybového aparátu

Léčebná rehabilitace

Léčebná rehabilitace
Léčebná rehabilitace, fyzikální léčba, fyzioterapie pro pacienty ze Zlínského kraje

Masáže

Masáže
Klasické zdravotní i speciální masáže ve zlínském rehabilitačním centru
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MEDICAL POINT s.r.o. Rehabilitační centrum Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
MEDICAL POINT s.r.o.
www.medicalpoint.cz
Adresa

Adresa

Svatopluka Čecha 516
Zlín 760 01

info@medicalpoint.cz
+420 577 018 775


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha