MEDICAL POINT s.r.o.Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

Trpíte vleklými bolestmi zad, svalů nebo bolestmi po úrazu? Svěřte se do rukou odborníků z nestátního zdravotnického zařízení Medical Point, kteří vaše problémy vyřeší komplexní péčí o vaše zdraví a pomohou vám i s omlazením!


Péče o zdraví vyžaduje komplexní přístup

Rehabilitační centrum Medical Point s.r.o. prosazuje celostní přístup péče o zdraví. Kvalifikovaní terapeuti se nestarají pouze o jednotlivé části těla. Vzhledem k tomu, že všechny části těla jsou propojeny a různými mechanismy tvoří celek, musí se mnohdy problémy hledat jinde, než v místě, kde se právě ozývají. Cílem Medical Point je přinést co nejrychlejší úlevu pacientovi, a postarat se o to, aby se bolest nevrátila. K tomu využíváme nejmodernějších metod, dlouholetých zkušeností i neustálého sebevzdělávání.

Pomůžeme vám od bolesti svalů, páteře, žeber i bolestí po úrazu

Rehabilitační centrum nabízí pestrou škálu služeb pro ambulantní klienty:

·         Klasické i specializované masáže

Masáž je jednou z nejstarších a nejpoužívanějších metod přinášejících úlevu od bolesti, ať už je způsobena sedavým zaměstnáním, pokročilejším věkem, zvýšenou fyzickou námahou či dřívějším úrazem s následky. V našem zdravotnickém zařízení provádí zkušení odborníci jak klasické masáže, tak i reflexní, havajské, indické či medové masáže, masáže lávovými kameny, manuální lymfodrenáže nebo reflexologii plosky nohy.

·         Fyzioterapie

Fyzioterapie využívá speciálních metod a konceptů, při kterých se klade velký důraz na celostní péči. Cílem každého fyzioterapeuta je zachovat, obnovit či zlepšit funkci pohybového aparátu, je tedy i účinnou prevencí proti mnoha chorobám dnešní doby. V Medical Point máme veškeré vybavení a kvalifikovaný personál zajišťující tu nejlepší péči o zdraví klientů včetně odborného poradenství. Fyzioterapii provádíme jak na doporučení lékaře, tak i bez něj.

Odstraníme tukové vrstvy, celulitidu a omladíme vás

Součástí nabídky služeb rehabilitačního centra jsou i estetické a kosmetické procedury. K odstranění tukových vrstev, nevzhledné celulitidy a k vypnutí pokožky používáme moderní lékařský radiofrekvenční přístroj ACCENT od společnosti Alma Lasers, certifikovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR. Díky tomuto bezpečnému přístroji lze nejen získat hezčí a štíhlejší postavu, ale také vyhladit vrásky a omladit svůj vzhled bez chirurgického zákroku a vedlejších účinků. 

Chcete-li získat více informací o službách rehabilitačního centra Medical Point, navštivte webové stránky www.medicalpoint.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.medicalpoint.cz


Vydáno 23.11.2013
1259 Zhlédnutí
Topováno 23.01.2020