Datové služby od A do Z a datové sítě na míru

Prvotřídní technici, špičkové technologie a řešení v oblasti telekomunikací a datových sítí šitá na míru potřebám klientů. To je klíčem úspěchu společnosti VUMS DataCom poskytující komplexní řešení datových sítí a další datové služby související s bezpečností a kvalitou datových komunikací. Zaměstnanci společnosti ale nejsou typickými IT pracovníky, kterým nikdo nerozumí. Oni totiž skvěle proškolí i vaše zaměstnance v oblasti datových služeb, datových sítí a komunikačních trendů.


Profesionální zaměstnanci jsou klíčem k prvotřídním datovým službám

Za patnáct let své existence si společnost VUMS DataCom vybudovala silný tým expertů, jejichž komplexní odborné znalosti zaručují vysoce kvalifikovanou provozní podporu pro zákazníky a také poradenství při výběru toho nejvhodnějšího řešení datové sítě či například ochrany datových komunikací pro konkrétního klienta a jeho specifické potřeby.

Datové služby a datové sítě pro všechny

Datové služby a řešení či správu datových sítí dnes potřebují leckteré velké i malé společnosti působící v nejrůznějších oblastech. Služby společnosti VUMS DataCom se hodí operátorům, průmyslovým podnikům, organizacím, kancelářím i státním institucím.

VUMS DataCom se postará o vaše datové sítě a vše, co s nimi souvisí

Datové služby společnosti VUMS DataCom zahrnují komplexní řešení datových sítí na míru, telefonický předprodejní servis, dohledové středisko s každodenním provozem, služby technické konzultace v oblasti datových služeb i analýzy provozu a testování datové sítě prováděné specialisty ze společnosti VUMS DataCom s bohatými zkušenostmi.

Nově chrání i vaši elektronickou poštu a webové aplikace

Nově datové služby VUMS DataCom zahrnují také datové služby v oblasti řešení poskytovaných jako cloud SaaS, zabezpečení webových aplikací na datových sítích, antispamovou a antivirovou ochranu elektronické pošty a další služby spojené se správou, návrhy a úpravami datové sítě.

Datové sítě se díky školení VUMS DataCom naučí používat úplně všichni

VUMS DataCom se zaměřuje také na odborné vzdělávání v oblasti datových služeb a datové sítě a nabízí množství školení a webinářů. Na těchto webinářích a produktových prezentacích naučí kvalifikovaní zaměstnanci společnosti i ty nejméně technologicky zdatné zaměstnance orientovat se na datové síti, v jejich užívání i úpravách. Jejich školení jsou rychlým a efektivním způsobem distribuce odborných informací o datové síti a nových komunikačních trendů v oblasti datových služeb.

VUMS DataCom je jedničkou v oblasti datových služeb a datových sítí

Společnost VUMS DataCom se nejen postará o vytvoření datové sítě šité na míru, ale také vám i vašim zaměstnancům pomůže orientovat se na jakékoliv datové síti a zajistí bezpečnost a kvalitu vašich datových komunikací.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.datacom.cz

Vydáno 19.11.2014
112 Zhlédnutí
Topováno 27.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Datové služby srozumitelně a pro každého

Datové služby srozumitelně a pro každého
Nevíte si rady s datovými službami? Tápete v této oblasti a chcete zvolit řešení, které bude ušité na míru právě vám? Pak je tu pro vás společnost VUMS DataCom. Zabýváme se datovými komunikacemi už od roku 1993. Nabízíme širokou službu datových služeb, ze kterých si spolehlivě vybere každý.

Komplexní řešení datových komunikací

Komplexní řešení datových komunikací
Od samého začátku se snaží využívat veškeré možné informace a zkušenosti k nalezení vždy toho správného řešení včetně poskytování špičkových technologií. Odvětví, které se zezačátku zaměřovalo na oblast telekomunikací a datových sítí a posléze se rozšiřovalo ještě dále a mohli tak společnost ještě ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VUMS DataCom, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VUMS DataCom, spol. s r.o.
www.datacom.cz
Adresa

Adresa

Lužná 591
Praha 6 - Vokovice 169 00

info@datacom.cz
+420 220 999 511


Najdete nás také zde:

ARES
captcha