VUMS DataCom, spol. s r.o.

Vydáno 19.07.2016
361 Zhlédnutí
Topováno 15.11.2017

Datové služby srozumitelně a pro každého

Nevíte si rady s datovými službami? Tápete v této oblasti a chcete zvolit řešení, které bude ušité na míru právě vám? Pak je tu pro vás společnost VUMS DataCom. Zabýváme se datovými komunikacemi už od roku 1993. Nabízíme širokou službu datových služeb, ze kterých si spolehlivě vybere každý.

VUMS DataCom - kvalitní datové služby

Komplexní datové služby od skutečných odborníků

Společnost DataCom nabízí opravdu širokou škálu služeb. Naši nabídku neustále vyvíjíme a přizpůsobujeme novým trendům a stále špičkovějším technologiím. Z našich poskytovaných služeb by vás mohlo zaujmout například zajištění stabilního provozu komunikační infrastruktury, řízená bezpečnost ICT služeb (VUMS MSS) nebo monitorování a analýza komunikační infrastruktury, aplikací a síťové konektivity. Dále nabízíme nejrůznější služby pro technologické partnery nebo vzdělávání ve formě odborných či technologických školení.

Komplexní nabídka pro datové sítě


Nabízíme nejmodernější datové služby

Datové sítě prošly za poslední rok velkými změnami. My nejnovější trendy pečlivě sledujeme, a tak vám můžeme nabídnout dvojí řešení - SDN a NBA. První technologie pochází z anglického Software Defined Network a kromě snížení závislosti na hardware systémech nabízí taky výrazné snížení provozních nákladů datové sítě. Technologie NBA je zkratka anglického spojení Network Behavior Analysis. Jedná se o detekční systém, který včas odhaluje nežádoucí a rizikové chování na síti. Pro více informací se podívejte na náš web nebo nás kontaktujte.

Jak zajistit bezpečnost datové sítě?