Úspěšná tenisová kariéra začíná ve SPORT KLUBU Mladcová

Špičkoví tenisté potřebují už od útlého dětství to nejlepší zázemí a trenéry. Ve zlínském SPORT KLUBU Mladcová to víme, a proto malým nadějným sportovcům poskytujeme kvalitní kurty, ty nejlepší trenéry a týmovou podporu. Nezapomínáme ale ani na amatérské tenisové nadšence, kteří si u nás po odvedené práci na kurtu mohou dopřát také odpočinek.


Tenisová škola pro malé i velké

Touží vaše dítě po tenisové kariéře? Nebo mu prostě chcete najít zajímavý koníček, kde vybije svoji energii? Pro oba případy je tu naše tenisová škola. Trénujeme děti už od nejútlejšího věku. Vaši nejmenší tak mohou navštěvovat školu minitenisu nebo babytenis. Starší žáci zase nastoupí do žákovských družstev a svůj tenisový talent předvádějí na nejrůznějších turnajích. Tenisové škole velí zkušení trenéři, kteří sami slavili velké tenisové úspěchy. O tom, že Zlín nabízí kvalitní tenis, svědčí také to, že v současnosti máme přes 240 aktivních členů, kteří se pravidelně účastní menších i větších tenisových klání.

Kvalitní tenisové kurty pro profesionály i rekreanty

Areál SPORT KLUBU Mladcová nabízí celkem 10 tenisových kurtů. Místo se tak najde pro soukromý trénink, ale i „přátelské pinkání“. Celkem šest venkovních antukových kurtů poskytuje perfektní podmínky pro letní trénink, v zimních obdobích jsou tu pak tenisové kurty umístěné ve speciálních halách. V cestě za vaším tenisovým snem vám tak nebudou stát ani sněhové závěje.

Sportovní zábava? To jsou naše tenisové tábory

Protože víme, že tenis nemůže být pouze dřina, ale především zábava, každé léto pořádáme oblíbené tenisové tábory. Děti všech věkových kategorií se zde pod odborným vedením zdokonalí v tenisových dovednostech, které následně zúročí při táborovém turnaji o zajímavé ceny. Mnohem důležitější jsou ale noví kamarádi a množství nezapomenutelných zážitků, které během našeho tenisového tábora děti získají.

Nejdřív tenis, potom relax

Tenisový areál Mladcová ale nenabízí pouze tenisové kurty. Po tréninku můžete využít k odpočinku naši finskou saunu a vířivku. Děti zabaví perfektně vybavené hřiště, žíznivé rodiče zase vnitřní bar, nebo cyklozahrádka, která je vám k dispozici za příznivého počasí.

Samozřejmostí jsou útulné šatny a sociální zázemí přístupné pro všechny návštěvníky areálu. Také o vaši raketu se odborně postaráme a v případě potřeby ji vypleteme. Zatoužíte–li po novém vybavení, pak je tu pro vás prodejna značkového tenisového zboží Prince. Ve Zlíně to tenisem prostě žije, tak neváhejte a navštivte nás.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tenismladcova.cz

Vydáno 19.11.2014
437 Zhlédnutí
Topováno 06.02.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TENIS MLADCOVÁ
WEBOVÁ STRÁNKA
TENIS MLADCOVÁ
www.tenismladcova.cz
Adresa

Adresa

Vinohrádek 493
Zlín - Mladcová 760 01

skzlin.mladcova@seznam.cz
+420 602 506 082


Najdete nás také zde:

ARES
captcha