Safetica Insight: dokonalý přehled o práci zaměstnanců i zabezpečení citlivých dat

Společnost ROOT IT s.r.o. přináší svým zákazníkům bezpečnostní nástroj Safetica Insight, který zajistí dokonalý přehled o práci zaměstnanců, její efektivitě, a ochrání citlivá data před zneužitím. Díky Safetica Insight tak máte příležitost zamezit zbytečnému plýtvání firemními zdroji.

Bezpečnost IT

Je jen hrstka šťastných zaměstnavatelů, kteří se nikdy nesetkali s neloajálním zaměstnancem, jehož pracovní nasazení ani zdaleka neodpovídalo jeho výplatě. A právě na takové „pracovníky“ si posvítí bezpečnostní nástroj Safetica Insight. Jeho úkolem je nejen nastolit optimální pracovní tempo zaměstnanců, ale také včas zachytit riziko úniku firemních dat.

Co získáte s bezpečnostním nástrojem Safetica Insight?

  • V prvé řadě získáte dokonalý přehled o práci těch, kterým každý měsíc dáváte výplatu, a hlavně o tom, zda si ji za svůj výkon zaslouží. 
  • Budete mít kdykoli k dispozici objektivní srovnání efektivity práce jednotlivých zaměstnanců.
  • I bez pravidelných kontrol zaměstnanců bude jejich pracovní nasazení vyšší s vědomím, že se nemohou tajně věnovat mimopracovním činnostem.
  • Zvýšením efektivity práce zaměstnanců navýšíte za krátkou dobu své zisky, čímž se také zkrátí návratnost investice do nástroje Safetica Insight.

Máte vyřešeno zabezpečení dat? Jste jedni z mála!

Víte, že data přibližně ¾ společností jsou velmi snadno zneužitelná? Tento fakt ukázala studie společnosti S&T CZ, která se zaměřila na zabezpečení dat v českých společnostech. Přitom lze citlivá data dokonale chránit před hned několika riziky hrozícími v rámci bezpečnosti IT. Stačí se svěřit do rukou profesionálů na zabezpečení dat malých a středních podniků. 

 

Společnost ROOT se specializuje na zabezpečení dat pro podniky či organizace s 5 – 100 počítači v rámci firmy. Dle domluvy provede bezpečnostní audit, zpracuje nabídku řešení na míru a postará se o kompletní dodávku tohoto řešení. Dostanete nejen služby běžné IT firmy, ale komplexní portfolio služeb s dokonalým servisem. Problematikou zabezpečení dat se tato společnost zabývá již více než 20 let, kvalifikovaní odborníci tedy dokáží najít řešení přesně na míru vašim potřebám.

Obraťte se na profesionály v oblasti IT služeb

Chcete-li navýšit zisky, mít vždy přehled o dění ve firmě a klidný spánek co se týče bezpečnosti citlivých firemních dat, obraťte se na společnost ROOT, specialistu na komplexní IT služby pro firmy. Více informací o nabízených službách naleznete na webových stránkách www.root-it.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.root-it.cz

Vydáno 10.12.2014
168 Zhlédnutí
Topováno 10.08.2017
PODSTRÁNKY

Správa sítí a monitoring

Správa sítí a monitoring
IT služby, poradenství, správa sítí, monitoring serverů, technická podpora IT systémů

Serverová řešení a cloudové služby

Serverová řešení a cloudové služby
Server dle potřeb uživatele, cloudy a serverová řešení SmallServer

IT bezpečnost

IT bezpečnost
IT bezpečnost, ochrana dat malých a středních podniků, bezpečnostní audity IT
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ROOT IT s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ROOT IT s.r.o.
root-it.cz
Adresa

Adresa

Kollárova 808
Litovel 784 01

obchod@root-it.cz
+420 585 344 056


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha