Jak je báječné mít všechny služby od jedné firmy, zjistíte u M+M sdružení

Představte si, že rekonstrukce bytů nebo domů se může nést v harmonickém duchu. Není potřeba se dohadovat s jednotlivými dodavateli a hledat viníka zodpovědného za špatně provedenou práci. Myslíte si, že sníte? Rekonstrukce domů i bytů ale může být opravdu takto jednoduchá!

instalaci obložkových zárubní a dveří - M+M sdružení

Komplexní práce od spolehlivé společnosti

Pokud něco děláme, děláme to pořádně. Takové je motto stavební firmy M+M sdružení, která poskytuje komplexní služby v oblasti rekonstrukce bytů i domů. Zlín a Zlínský kraj už zná, jaké to je zažít bezstarostnou rekonstrukci. Rekonstrukce domů i bytů provádí společnost M+M sdružení na klíč. Znamená to, že vše začíná návrhem, přes provedení všech stavebních prací, až po finální úklid. Provádíme veškeré služby v rámci rekonstrukce bytů i domů:

- rekonstrukce bytových jader a koupelen
- zednické a stavební práce - bourání, vyzdívání, omítky, -- odvoz suti, apod.
- obkladačské práce
- elektroinstalační práce
- voda-topení
- podlahářské práce
- malířství a natěračství
- okna-dveře
- úklidové práce

Rekonstrukce bytů a domů


Vlastní stolařství je zárukou kvality

Společnost M+M sdružení se specializuje také na výrobu a montáž kuchyňských linek. Kuchyňské linky vyrábíme ve vlastním stolařství. Výroba jednotlivých komponentů je jednou ze stěžejních činností M+M sdružení. Zakládáme si na kvalitě, kterou kontrolujeme v každé fázi výroby. Používáme pouze ověřené materiály a sledujeme nové trendy hlavně v oblasti kuchyní. Jsme proto schopni vyrobit kuchyňské linky, vestavěné skříně, ale i celé šatny, předsíně, nábytek a mnoho dalších výrobků.

Neshánějte dodavatele kuchyňské linky, stavební firmu, která ji zprovozní, plynaře, topenáře, instalatéry a další společnosti. Ve firmě M+M sdružení máte všechno v jednom. Vaši novou kuchyň nejenom vyrobíme, ale také plně zprovozníme v každém aspektu. To vám ušetří čas (už nemusíte hledat jednotlivé dodavatele), ale také ušetříte peníze, protože my vám žádné speciální poplatky a přirážky účtovat nebudeme. Neříkali jsme, že rekonstrukce bytů i domů může být jednoduchá? S M+M sdružení jednoznačně ano!


Stavební firma, která vám usnadňuje život

Na trhu nejsme žádným nováčkem. Ve Zlíně a Zlínském kraji působíme už více než 20 let. Našich klientů si vážíme a snažíme se o jejich maximální spokojenost se službami i výrobky zpracovaných v rámci vlastní stolárny. Naše spolupráce začíná zaměřením, poradnou, navržením, zpracováním dokumentace a kalkulací. To vše naprosto zdarma! Jsme ochotni vám vždy správně poradit nejen, co se týče výběru materiálu, ale také s výběrem barev a technického řešení. Disponujeme stálým týmem profesionálů, kteří mají ve svém oboru bohaté zkušenosti.

Jste z okolí Zlína a potřebujete kvalitní služby v oblasti rekonstrukce bytů a domů? M+M sdružení je tím pravým řešením!

Opravy - bytová jádra, koupelny, kuchyně, obytné prostory


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.emplusem.cz

Vydáno 04.01.2015
518 Zhlédnutí
Topováno 17.07.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rekonstrukce bytových jader, bytových prostor, výroba a montáž kuchyní, nábytku a všech prací s tímto spojených

Rekonstrukce bytových jader, bytových prostor, výroba a montáž kuchyní, nábytku a všech prací s tímto spojených
Plánujete rekonstruovat koupelnu, kuchyň, podlahy, dveře, apod.? Pokud vám záleží na tom, aby výsledek byl nejen krásný na pohled, ale také plně funkční, trvalý a kvalitní, musíte zvolit spolehlivou a zkušenou firmu. Vysoce kvalitní služby v oblasti rekonstrukce koupelen, vlastní výroba kuchyní na ...
PODSTRÁNKY

Rekonstrukce bytového jádra a koupelny

Rekonstrukce bytového jádra a koupelny
Kompletní rekonstrukce bytového jádra, koupelny, interiérů a rodinných domů

Nové bytové jádro a koupelna

Nové bytové jádro a koupelna
Nová bytová jádra a koupelny od návrhu přes výrobu nábytku až po závěrečný úklid

Výroba a montáž kuchyní, kuchyňských linek

Výroba a montáž kuchyní, kuchyňských linek
Výroba a montáž kuchyní, kuchyňských linek, výroba nábytku Zlínský kraj
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA M+M Rekonstrukce bytových jader www.rekonstrukce-bytovych-jader-zlin.cz
WEBOVÁ STRÁNKA
M+M Rekonstrukce bytových jader
www.emplusem.cz
Adresa

Adresa

K Pasekám 1553
Zlín 760 05

mm@emplusem.cz
+420 777 047 884


Najdete nás také zde:

ARES
captcha