EEIP vám poradí, jak na fúze a akvizice

Společnost EEIP je českou poradenskou společností, která má své pevné místo v oboru poradenství v oblasti fúzí a akvizic, ale také restrukturalizací a firemních financí. Vedle toho se však EEIP zabývá také finančně–ekonomickými analýzami a jejich zpracováním a také hodnocením dopadů regulace (RIA).


Fúze a akvizice? Poradíme vám!

Působíme jako finanční poradce jak pro kupující, tak pro prodávající při veškerých transakcích týkajících se fúzí i akvizic. EEIP vás kompletně provede celým akvizičním procesem a poskytne vám poradenství při nabývání či odprodeji podílů ve společnostech. Poradíme při odprodejích nebo odkupech podniků, částí podniků i významných aktiv či souborů aktiv, a to jak v rámci České republiky, tak také dalších zemí ve střední Evropě.

Akvizice: Poradenství pro kupující i prodávající

V čem tkví tajemství našeho a tím pádem i vašeho úspěchu? V rámci našeho poradenství pro kupující přesně identifikujeme vhodné akviziční cíle, a to přesně podle profilu a zadání jednotlivého klienta. Jako součást této fáze transakce vám můžeme pomoci také se zpracováním tržní analýzy přesně podle vašich požadavků. Pokud v EEIP zastupujeme prodávajícího, za pomoci využití naší sítě partnerů vhodně identifikujeme okruh subjektů, které budou vašimi potenciálními zájemci a investory.

Akvizice od A do Z. Připravíme pro vás vše a zajistíme i financování akvizice

Samozřejmou část poradenství, které společnost EEIP poskytuje svým klientům, je kompletní asistence a komunikace při vyjednávání transakce, ale také ocenění nabývaného podílu, podniku či aktiv a rovněž identifikace toho, jak by měla vypadat vhodná akviziční struktura.

EEIP poskytuje svým klientům jen profesionální služby v oblasti akvizic a fúzí

V EEIP spolupracujeme s renomovanými právními kancelářemi, což nám umožňuje pro naše klienty analyzovat a připravit každou akvizici v kontextu soutěžního práva a také asistovat při zastupování klientů při komunikaci například s antimonopolními úřady. U zajištění samotného financování akvizice samozřejmě také asistujeme a vy se v tomto směru na naše služby zprostředkované našimi poradci z řad naprostých profesionálů můžete stoprocentně spolehnout. O profesionalitě našich poradců svědčí také fakt, že představitelé EEIP pravidelně přednáší na odborných konferencích a seminářích IIR pro odborníky a manažery.

Pro detailnější informace o službách společnosti EEIP nejen v oblasti fúzí a akvizic, ale o finančním poradenství obecně, navštivte naše webové stránky a neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi s vámi vše probereme na osobní schůzce.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.eeip.cz

Vydáno 26.11.2013
266 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA EEIP, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
EEIP, a.s.
www.eeip.cz
Adresa

Adresa

Thunovská 179/12
Praha 1 - Malá Strana 118 00

matej.opatrny@eeip.cz
+420 773 112 541


Najdete nás také zde:

ARES
captcha