EEIP, a.s.


Thunovská 179/12, Praha 1 - Malá Strana 118 00
Akciová společnost EEIP je jedna z nejvýznamnějších českých společností působící v oboru poradenství v oblastech fúzí a akvizic, privatizací, firemních financí a přípravy subjektů na vstup a působení v EU a při získávání zdrojů z fondů EU.

Poradenství v oblastech:
- fúze a akvizice
- privatizace
- restrukturalizace a financování
- post-akviziční poradenství
- zdroje a legislativa EU
- projekty pro evropské instituce.

EEIP byla v posledních pěti letech zařazena časopisem Book of Lists (PBJ) mezi sedm nejúspěšnějších společností v oblasti finančního poradenství.

Během své činnost od roku 1991 se v oboru podílela na více než 70 transakcích, přičemž výnosy z těchto transakcí dosahují několik miliard Euro (například při prodeji podílu FNM v Transgasu a osmi regionálních distribučních společnostech bylo dosaženo výnosů z privatizace v hodnotě 4, 1 miliard Euro).

Významnými klienty EEIP jsou například RWE Group a Evropská komise.

Od roku 2006 je EEIP partnerem Raiffeisen Investment v České republice. Raiffeisen Investment také v červnu 2007 zahájila spolupráci s americkou investiční bankou Lazard v oblasti fúzí a akvizic v regionu střední a východní Evropy, včetně Ruska a Turecka.

Produkty
  • odborné finanční poradenství, investiční poradenství, úvěrová asistence, pojišťovací poradenství, financování bydlení
  • poskytování finančních služeb, nabídka finančních produktů, dohled nad investicemi, bankovní a spořitelní služby
  • přehled fondů EU, financování politik EU, zvyšování hospodářské vyspělosti, podpora vzdělanosti, členské státy

Stavební a obkladačské práce Praha, kompletní stavební práce na klíč v bytech a domech.

Stavební a obkladačské práce Praha, kompletní stavební práce na klíč v bytech a domech

Kosmetické služby Praha, kvalitní péče o pleť a tělo, ošetření obličeje, krku a dekoltu, vizážistka.

Kosmetické služby Praha, kvalitní péče o pleť a tělo, ošetření obličeje, krku a dekoltu, vizážistka

Související články
Kotlíkové dotace v moravskoslezském kraji – 3. výzva

Ing. Dalibor Čmiel

Kotlíkové dotace v moravskoslezském kraji – 3. výzva

Na jaře 2019 bude opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Nyní bude program nabízet výměnu starých kotlů na tuhá paliva 1. a 2. emisní třídy, jejichž provoz bude od září 2022 zcela zakázán, za nový plynový kondenzační kotel, zplynovací kotel na dřevo s akumulačními nádržemi, automatický kotel na biomasu a tepelné čerpadlo.


Vymáhání pohledávek profesionální firmou vám ušetří spoustu starostí

TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.

Vymáhání pohledávek profesionální firmou vám ušetří spoustu starostí

Dostali jste se do situace, kdy se nemůžete dohodnout s dlužníkem a vyčerpali jste všechny možnosti, jak dostat své peníze zpět? Na vymáhání dluhů nemusíte být sami! Kontaktujte True Agency Security, která se o vymáhání pohledávek postará v nejkratším možném čase a zákonnými postupy.


Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v moravskoslezském kraji od 1. 7. 2013

Ing. Dalibor Čmiel

Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v moravskoslezském kraji od 1. 7. 2013

Od 1. 7. 2013 bude opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Nyní bude program rozšířen o typy kotlů, které budou podporovány při výměně starého kotle na tuhá paliva v rámci Moravskoslezského kraje.


Dotace na výměnu kotlů v Moravskoslezském kraji za nové automatické

Ing. Dalibor Čmiel

Dotace na výměnu kotlů v Moravskoslezském kraji za nové automatické

Automatický kotel na tuhá paliva spalující uhlí nebo biomasu představuje v této době jeden z možných tepelných zdrojů pro domácnosti, které vyžadují pohodlné, nenáročné a ekonomické řešení vytápění a ohřev teplé vody. Nyní je nejvhodnější doba k využití dotace na výměnu stávajících kotlů za nové nízkoemisní automatické v Moravskoslezském kraji. Využijte servis služeb, které v rámci této dotace nabízíme.


Firemní články
EEIP vám poradí, jak na fúze a akvizice

EEIP vám poradí, jak na fúze a akvizice

Společnost EEIP je českou poradenskou společností, která má své pevné místo v oboru poradenství v oblasti fúzí a akvizic, ale také restrukturalizací a firemních financí. Vedle toho se však EEIP zabývá také finančně–ekonomickými analýzami a jejich zpracováním a také hodnocením dopadů regulace (RIA).


Zpracování finančně-ekonomických analýz a hodnocení Praha

Zpracování finančně-ekonomických analýz a hodnocení Praha

Vašim rádcem v oblasti financování bude akciová společnost EEIP, která se zabývá zajišťováním finančně-ekonomických analýz a následného hodnocení. EEIP obstará veškeré služby, které souvisí s financováním. Identifikace veškerých zdrojů, zpracování veškerých podkladů a dokumentace (úvěrový návrh, obchodní plán…), samotná analýza a odborné vyhodnocení, odhad dluhové kapacity i vyjednání ideálních a příznivých podmínek – to vše je zahrnuto v těchto komplexních službách. Kdy využijete vypracovanou finančně-ekonomickou analýzu s následným hodnocením? - Chcete-li zajistit financování na pořízení společnosti - Uvažujete-li nad využitím investičního bankovního úvěru - Láká vás bankovní úvěr, projektové financování či akviziční financování. Na získané analýzy a odborná hodnocení se můžete plně spolehnout.


Poradenské služby v oblasti fúzi a akvizic Praha

Poradenské služby v oblasti fúzi a akvizic Praha

Poradenské služby v oblasti finančního sektoru poskytuje akciová společnost EEIP, která je řazena k nejúspěšnějším firmám tohoto typu. Poradenské služby probíhají v těchto všech oblastech: - Privatizace - Fúze a akvizice - Zdroje a legislativa Evropské Unie - Restrukturalizace a financování - Post-akviziční poradenské služby - Poradenství v oblasti projektů pro evropské instituce - Firemní finance - Příprava subjektů (pro jejich vstup do Evropské Unie a následné působení) EEIP poskytuje poradenské služby na profesionální úrovni. Zakládá si na těchto bodech: - Individuální přístup - Perfektní znalost místního prostředí - Obrovské zkušenosti s mezinárodními projekty - Akademické zázemí poradců a dalších zaměstnanců - Odbornost na špičkové úrovni Poradenské služby v oblasti fúzi a akvizic jsou poskytování především v Praze a okolí.


Poradenství v oblasti fúzí a akvizic Praha

Poradenství v oblasti fúzí a akvizic Praha

Společnost EEIP působí jako finanční poradce na straně kupujících i prodávajících při transakcích v oblasti fúzí a akvizicí. EEIP jako poradce provádí klienta akvizičním procesem, který pokrývá poradenství při nabývání nebo odprodeji podílů ve společnostech, i při odkupech nebo odprodejích podniků, jejich částí nebo některých významných aktiv či jejich souborů v rámci České republiky a dalších zemí střední Evropy. V rámci poradenství na straně kupujícího identifikuje EEIP vhodné akviziční cíle v závislosti na profilu a zadání klienta. Součástí této fáze transakce může být i zpracování tržní analýzy podle požadavků klienta. V případě zastupování prodávajícího EEIP identifikuje, s využitím sítě svých partnerů , okruh potenciálních zájemců a investorů. Součástí poskytovaného poradenství je komunikace a asistence při vyjednávání transakce, ocenění nabývaného podílu, podniku nebo aktiv a identifikace vhodné akviziční struktury. Ve spolupráci s renomovanými právními kancelářemi analyzuje a připraví akvizici v kontextu soutěžního práva a asistuje při zastupování klienta v komunikaci s antimonopolními úřady. EEIP následně asistuje při zajištění financování akvizice. Úspěšné završení akvizičního procesu je založeno nejen na profesionální úrovni poradce, ale vyžaduje úzkou koordinaci a komunikaci s klientem a efektivní komunikaci v průběhu celého procesu akvizice. Zástupci EEIP pravidelně přednáší o M&A na odborných konferencích a seminářích IIR pro manažery a odborníky. Poslední vystoupení se uskutečnilo 12. července 2011 rámci semináře „Fúze & Akvizice: Strategie-Transakční Proces-Integrace“ organizovaného IIR Management Education. Další informace o procesu akvizice s Vámi rádi probereme při osobní schůzce.


Zpracování žádostí pro dotace z EU Praha

Zpracování žádostí pro dotace z EU Praha

Společnost EEIP, a.s. Vám nabízí své služby ve zpracování žádostí pro dotace z EU. Díky zkušenostem jsme schopni vypracovat kvalitní žádost v podobě odpovídající požadavkům EU ve velmi krátkém čase (v řádu několika týdnů), což významně urychlí celý proces získávání financování a umožní klientovi využit optimálně vlastní lidské zdroje. Zároveň jsme schopni vyřídit za klienta všechny administrativní záležitosti spojené se samotnou žádostí. Více informací naleznete na našich webových stránkách..