Jsme historií i budoucností motocyklového průmyslu

Dnešní přístroje jsou tvořeny až několika tisíci součástmi. Každá sebemenší součástka musí být v naprostém pořádku, aby stroj jako celek mohl fungovat. Obzvláště to platí v motocyklovém průmyslu. O to, aby vaše motorky, vodní a sněžné skútry fungovaly tak, jak mají, se stará společnost VAPE.

Sídlo společnosti VAPE spol. s r.o.

Bez souprav zapalování se neobejde žádný motocykl

VAPE je v České republice předním výrobcem a dodavatelem elektropříslušenství pro motocyklový průmysl. Naše výrobní portfolio je opravdu široké. Jedním z mnoha našich výrobních programů jsou i soupravy zapalování pro motocykly. Těch vyrábíme několik druhů, které se od sebe liší využitím v odlišných typech motorů. Některé jsou vhodné pro motocykly Jawa, jiné zase pro motory typu MZ, apod. Společnost VAPE vyrábí například soupravu zapalování SZ21, která je určená pro čtyřválcové čtyřtaktní motory, nebo pro dvouválcové dvoutaktní motory se dvěma svíčkami v hlavě válců. Souprava vyvíjí 2 současně palící jiskry vždy po 180 stupních otočení klikového hřídele motoru. Její funkce jsou ve výrobě přizpůsobené přesným požadavkům zákazníka na naprogramovanou křivku. Pokud jste majiteli motocyklů Jawa, typů kývačka, panelka, nebo dalších méně rozšířených dvouválcových typů, ani vás společnost VAPE nezklame. I pro váš motocykl totiž vyrábíme řešení. Je jím souprava zapalování pro motocykly SZ13-2, která funguje jako 12V zdrojová a zapalovací souprava pro dvouválcové, dvoutaktní nebo pravotočivé motory.

Soupravy zapalování pro motocykly


Kromě souprav u nás naleznete i regulátory napětí

Soupravy zapalování pro motocykly ale nejsou jedinou položkou výrobního portfolia společnosti VAPE. Zabýváme se také výrobou regulátorů napětí. Regulátory regulují elektrické napětí generované z alternátoru nebo dynama. Díky tomu zajišťují regulátory správnou funkci baterie a ochranu spotřebičů před zničením. Stejně jako u zapalovacích souprav, tak i u regulátorů se snaží společnost VAPE pokrýt co nejširší pole použití. Naše regulátory proto využijete v motocyklech Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Triumph a v mnoha dalších.

Regulátory napětí


Alternátory a řídící jednotky vyrobíme také

Ve společnosti VAPE neustále sledujeme nové technologie a přizpůsobujeme jim svou výrobu. Disponujeme vlastním vývojovým oddělením, díky kterému můžeme udávat trendy. Součástí naší výroby jsou nejmodernější přístroje, díky kterým vyrábíme součástky na desetiny milimetrů přesné. Systém řízení kvality spolehlivě zaručí přesnost a kvalitu každé součástky v každé fázi výroby. Platí to i při výrobě alternátorů, které se skládají z rotoru a statoru. Produkují elektrický proud pro napájení zapalování a elektrických spotřebičů na vozidle.

I další součástka, kterou vyrábí a dodává společnost VAPE, je nepostradatelnou součástí motocyklů a automobilů - řídící jednotky. Tyto digitální paměťové systémy řídí hodnotu předstihu zážehu spalovací směsi v motoru v závislosti na otáčkách motoru. Řídící jednotky VAPE plně fungují také v elektrickém zapojení s různými zapalovacími soupravami VAPE.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vape.cz

Vydáno 12.02.2015
631 Zhlédnutí
Topováno 13.11.2018
PODSTRÁNKY

Elektropříslušenství pro motocykly

Elektropříslušenství pro motocykly
Elektropříslušenství pro motocykly, sněžné skútry vodní čluny v e-shopu

Náhradní díly k motocyklům

Náhradní díly k motocyklům
Náhradní díly a elektropříslušenství pro motocykly všech značek na webu vape.eu

Moderní strojní vybavení a technologie

Moderní strojní vybavení a technologie
Výroba náhradních dílů a elektropříslušenství vozidel na moderních CNC strojích
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VAPE spol. s r.o. Elektropříslušenství pro motocykly
WEBOVÁ STRÁNKA
VAPE spol. s r.o.
www.vape.eu
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

E-shop
Adresa

Adresa

Bílanská 1647
Kroměříž 767 01

vape@vape.cz
+420 573 308 140


Najdete nás také zde:

ARES
captcha