Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok

Automobil používá dnes k přepravě téměř každý. V některých rodinách je vozů navíc hned několik. Proto je dobré mít svůj osobní autoservis, kam se můžete v případě potřeby kdykoliv obrátit. MOTOTORPORT je rodinný podnik, a tak vám vždy můžeme zaručit osobní přístup a vstřícné jednání.

Autoservis, autodílna, Opava

Sídlem rodinného servisu MOTORSPORT je Opava

Životnost vašeho automobilu můžete výrazně prodloužit správnou péčí. Proto je dobré mít svůj osobní servis, na který se můžete kdykoliv obrátit. Mezi malými a velkými servisy je několik zásadních rozdílů. Velký servis denně přijímá desítky nových klientů, a tak si opraváři často nemají šanci zapamatovat jména klientů, natož si k nim vytvořit nějaký vztah. Oproti tomu malá autodílna má většinou jen několik desítek klientů, kteří se nemění a do servisu se pravidelně vracejí. Jedním takovým je i opavský servis MOTORSPORT. Právě díky tomu vám můžeme nabídnout osobní přístup při opravách. Samozřejmostí je také vstřícné jednání, seriózní přístup a poctivě odvedená práce.

Vyměníme olej i opravíme poškozený výfuk

Zajišťujeme drobné i větší opravy vozidel. V případě potřeby vám vyměníme olej i brzdovou kapalinu, opravíme výfuk, tlumiče či jiné vadné díly. Dále připravujeme automobily na kontrolu STK. Co to v praxi znamená? Provedeme důkladnou prohlídku všech částí automobilu a v případě zjištěné poruchy ji opravíme. Budete si tak moct být jistí, že na technickou kontrolu jdete maximálně připravení. Ať už vás trápí pouze prasklá žárovka nebo vážnější problém, na nás se můžete kdykoliv obrátit. Kromě zmíněných oprav se náš autoservis věnuje i přestavbám automobilů. Vylepšíme váš vůz pomocí tuningu nebo zajistíme potřebné autokarosářské či autoklempířské práce. Dále jsme schopní provést montáž následujících tažných zařízení – bajonetového, šroubového nebo přírubového.

Zajistíme výměnu autoskla v expresním čase

Stali jste se účastníkem dopravní nehody a odnášíte si z ní rozbité čelní sklo? Autodílna MOTORSPORT vás vrátí zpět do silničního provozu v expresním čase! Opravujeme a vyměňujeme boční, čelní i přední skla Pilkington. Vždy navíc pečlivě zvážíme, zda je možné sklo opravit nebo je potřeba ho vyměnit. Můžete si tak být jistí, že nikdy nezaplatíte více, než je skutečně potřeba.

Proč využívat právě servis MOTORSPORT?

  • nabízíme drobné i větší opravy
  • připravíme vás na kontrolu STK
  • v expresním čase vám vyměníme autoskla
  • při opravě používáme pouze kvalitní materiály
  • s klienty jednáme vždy férově
  • nabízíme individuální přístup ke každému

 

Svěřte i vy váš automobil rodinnému autoservisu a buďte si vždy jistí poctivě odvedenou prací a stoprocentním výsledkem. Zajišťujeme drobné běžné opravy i vetší automobilové přestavby. Naším sídlem je Opava, těšíme se na vaši návštěvu.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-109723-krecmer-motorsport-opava-katerinky

Vydáno 07.04.2015
367 Zhlédnutí
Topováno 13.01.2022
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Krečmer - MOTORSPORT Ubytovna a autoservis
WEBOVÁ STRÁNKA
Krečmer - MOTORSPORT
web.quick.cz
Adresa

Adresa

U dráhy 14
Opava - Kateřinky 747 05

krecmer.autoservis@seznam.cz
+420 553 732 597


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha