Autosklo Bohdalec Praha - výměna autoskla i oprava autoskla bez zbytečného čekání

Kamínek, větev, dopravní nehoda, ale i nenechaví zloději mohou mít na svědomí poškození vašeho autoskla. Bez správného a bezpečného autoskla ale nemůžete v autě nadále jezdit. Co tedy dělat v případě, že je vaše autosklo rozbité? Navštivte společnost Autosklo Bohdalec ve městě Praha. Autoskla nejrůznějších typů opravujeme a vyměňujeme již od roku 1992, rádi tak pomůžeme i vám.

Autosklo Bohdalec Praha - výměna autoskla i oprava autoskla bez zbytečného čekání

Výměna autoskla bude hotová za pár hodin

Máte rozbité autosklo po nehodě? Nebo se na něm vytvořila velká prasklina, která brání řidiči ve výhledu? Výměna autoskla pro vás bude zřejmě nejlepším řešením. Nemusíte mít ale strach. Výměna autoskla netrvá dlouho a ani vás nepřijde příliš draho. Nožem nebo speciální strunou jednoduše vyřízneme poškozené autosklo, odstraníme staré lepidlo a na ošetřenou karoserii naneseme vrstvu nového, do kterého autosklo zasadíme. Pak stačí počkat zhruba 2 hodiny a výměna autoskla je hotová. Nemusíte se tak bát, že budete bez auta několik dnů, u nás trvá výměna autoskla jen pár hodin!

Výměna autoskla nebude na vašem voze poznat

Ve firmě Autosklo Bohdalec, kterou najdete v Praze, se snažíme, aby výměna autoskla nebyla na vašem voze znát. Ať už se vás tak týká výměna autoskla čelního, bočního nebo zadního, zajistíme vám sklo plně odpovídající tomu původnímu. Má vaše čelní sklo speciální zbarvení, senzory nebo vyhřívání? My dodáváme autoskla všech druhů. V případě bočních skel si navíc poradíme také s opravou stahovacího mechanismu. Bez problému tak provedeme výměnu autoskla u osobních vozidel, náklaďáků a dodávek, ale i v případě drahých sportovních vozů, SUV či Pick-upů.

Při menším poškození je tu pro vás rychlá oprava autoskla

V případě, že poškození vašeho autoskla je menšího rozsahu a splňuje daná kritéria, může pro vás být výhodná oprava autoskla, kterou vám náš servis Praha také nabízí. Jak oprava autoskla probíhá? Je to jednoduché. Nejprve odvrtáme vnější část skla v prasklině, následně tuto část vyčistíme a vyplníme speciálním lepidlem. Po nanesení lepidla je pak autosklo nahříváno tak, aby v něm nevznikly bubliny. Na závěr pak přichází nasvícení autoskla UV lampou, která zajistí dokonalé zatvrdnutí lepidla a oprava autoskla je hotová.

Potřebujete i vy nové autosklo? Navštivte Autosklo Bohdalec ještě dnes. Výměna autoskla i oprava autoskla je pro nás hračka. Jsme navíc smluvními partnery pojišťoven a můžeme vám nabídnout kompletní řešení pojistných událostí a to bez vaší finanční účasti. Najdete nás v městské části Praha 10 každý všední den od 8 do 16 hodin.

Svěřte i vy autoskla do našich rukou a dopřejte si ničím nerušený výhled při každé jízdě
Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autosklobohdalec.cz

Vydáno 14.04.2015
123 Zhlédnutí
Topováno 19.08.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AB Autosklo Praha 10 Bohdalec
WEBOVÁ STRÁNKA
AB Autosklo Praha 10 Bohdalec
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Nad Vršovskou Horou 4/88
Praha 10 101 00


Najdete nás také zde:

ARES
captcha