Papírové role, pokladní kotoučky i vstupenky do kina vám potiskneme dle vašeho přání

EPOS spol. s r.o. Jízdenky, vstupenky s ochrannými prvky

Papírové role, pokladní kotoučky i vstupenky do kina vám potiskneme dle vašeho přání

Papírové role, pokladní kotoučky i vstupenky do kina vám potiskneme dle vašeho přání

Co mají společného parkovací automaty, pokladny nebo třeba bankomaty? No přece papír, tedy konkrétněji papír v rolích. A přesně ten vyrábíme ve společnosti Epos Zlín. Zabýváme se výrobou, potiskem a prodejem nejrůznějších kotoučků, rolí nebo vstupenek. Ať už tak potřebujete pokladní kotoučky, kotoučky do tachografu nebo role do bankomatů, u nás pořídíte vše potřebné.

Papírové role, pokladní kotoučky i vstupenky do kina vám potiskneme dle vašeho přání

Nabízíme pokladní kotoučky i odolné termokotoučky do bankomatů

Papírové role v pokladně nebo bankomatu sice nevidíme, přesto ale mají velmi důležitou funkci. Umožňují vytisknout všechny potřebné údaje a dávají přehled zákazníkům i poskytovatelům služeb. Ve společnosti Epos vám proto nabízíme hned několik druhů papírových kotoučků pro nejrůznější použití.

Menší obchody i velké supermarkety jistě ocení naše pokladní kotoučky, které vám nabízíme v různých velikostech i materiálových provedeních. Tam, kde je třeba vyšší odolnost materiálu používáme speciální termokotoučky, které vydrží i několik let. Potřebujete papír do bankomatu, tiskárny nebo autobusového teminálu? Pak jsou pro vás termokotoučky tou správnou volbou.

Pokladní kotoučky


Kotoučky do tachografu vydrží vlhkost i poškození olejem

Správné a přehledné zaznamenání rychlosti silničního nebo kolejového vozidla, tak přesně to je hlavní úkol tachografu. Pro takový záznam ovšem potřebujete kvalitní papír. A ten vám ve společnosti Epos nabízíme. Máme pro vás kotoučky do tachografu vyrobené z termopapíru nejvyšší kvality. Kotoučky do tachografu jsou tak chráněny před zvýšenou teplotou, vlhkostí, i potřísněním olejem či pohonnými hmotami. Záznamy na tachografu tak díky našim rolím zůstanou vždy neporušeny.

Kotoučky do tachografu


Potisk kotoučků, rolí i vstupenek do kina

Ve společnosti Epos to však výrobou kvalitních papírových rolí nekončí. My vám nabízíme potisk dle vašeho přání. Pokladní kotoučky i termokotoučky tak potiskneme logem firmy nebo libovolnou reklamou. Vyrobíme vám ale i nejrůznější vstupenky, lístky na představení i jízdenky na MHD s potiskem přesně podle vašich představ. Papírové role i vstupenky opatříme také ochrannými znaky jako je například vodoznak, hologram nebo mikrotext. Stačí vyslovit požadavek a my ho do detailu splníme.


Pokladní kotoučky i další sortiment nakoupíte na e-shopu nebo v kamenné prodejně

Zaujala vás naše nabídka? Pak máte dvě možnosti. Můžete navštívit náš přehledný e-shop a vybrat si kotoučky do tachografů, pokladen i terminálů přesně dle vašich potřeb. Objednané zboží v jakémkoli množství vám do několika dnů dopravíme až domů, nemusíte se tak vůbec o nic starat. Pokud potřebujete radu, nebo prostě upřednostňujte osobní kontakt, je tu pro vás naše prodejna, kterou najdete v centru města Zlín v budově areálu Svit. Navštivte nás ještě dnes a nakupte si papírové role, na které je vždycky spoleh.

Prodej na e-shopu


Více informací naleznete na našich stránkách  https://eposprint.cz/

Vydáno 17.04.2015
398 Zhlédnutí
Topováno 04.04.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zpracování a potisk papíru – lístky, vstupenky, kotoučky, pokladní pásky

Zpracování a potisk papíru – lístky, vstupenky, kotoučky, pokladní pásky
Provozování zařízení jako jsou parkovací automaty, pokladny, bankovní automaty, tachografy a mnoho dalšího vyžaduje také kvalitní potisk papíru do rolí a dalších formulářů, které se následně vystavují zákazníkům. Aby takový podklad byl kvalitní, tak o to se postará zkušená společnost EPOS spol. s ...

Vstupenky do kina i na lanovku s ochrannými prvky

Vstupenky do kina i na lanovku s ochrannými prvky
Provozujete zařízení, kde se vybírá vstupné? Chcete, aby vaše vstupenky byly důstojné, vkusné a obsahovaly ochranné prvky? Pak si je musíte nechat vyrobit od profesionální firmy, které na to má patřičné vybavení. Jednou z nich je i zlínská společnost Epos.
PODSTRÁNKY

Vstupenky s ochrannými prvky

Vstupenky s ochrannými prvky
Vstupenky a lístky do divadel, kin, na lanovky, sportovní a kulturní akce

Roličky do digitálních tachografů

Roličky do digitálních tachografů
Výroba kvalitních roliček do digitálních tachografů pro silniční a železniční dopravu

Kotoučky, lístky do parkovacích automatů

Kotoučky, lístky do parkovacích automatů
Zakázková výroba kotoučků a lístků do parkovacích automatů ve vysoké kvalitě
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EPOS spol. s r.o. Jízdenky, vstupenky s ochrannými prvky
WEBOVÁ STRÁNKA
EPOS spol. s r.o.
eposprint.cz
Adresa

Adresa

Paseky 455
Želechovice nad Dřevnicí 763 11

epos@eposprint.cz
+420 577 901 159


Najdete nás také zde:

ARES
captcha