Kvalitní masné výrobky od výrobce s mnohaletou tradicí

Firma Steinex už po pět generací čerpá z bohatých zkušeností a tradičních receptur na zpracování masa. Za dobu své existence se může pyšnit mnoha oceněními, k čemuž napomáhá vysoká kvalita masa a dalších surovin, pečlivý kontrolní mechanismus, odborná praxe pracovníků a ochota vyjít vstříc všem odběratelům.


Masné výrobky špičkové kvality

České suroviny, které tvoří základ masným výrobkům od společnosti Steinex, prochází přísnými kontrolami jakosti, stejně tak všechny části provozu podléhají veškerým hygienickým předpisům. Prostory na zpracování a skladování masa a masných výrobků jsou schváleny a pravidelně kontrolovány Státní veterinární správou a certifikovány na IFS (Internationa Featured Standard).

I v dnešní době, kdy spotřebitelé pomalu ztrácí důvěru ve zdravotní nezávadnost potravin kvůli nepoctivým výrobcům, se držíme na špičce trhu s masem a masnými výrobky. Kvalita produktů, zpracování i služeb je pro nás totiž hlavní prioritou.

·         Výroba párků

Párky a klobásy tvoří velkou část sortimentu, který neustále rozšiřujeme o nové produkty s různými příchutěmi. Vycházíme z poptávky našich zákazníků, abychom přinášeli vždy to nejlepší, co si spotřebitelé žádají.

·         Výroba šunky

Šunka Steinex je vyrobena z toho nejlepšího masa tuzemského původu a vyznačuje se nejen skvělou exkluzivní chutí, ale také jedinečnou texturou a nezapomenutelným aroma.

·         Uzené maso

Stejně jako u ostatních výrobků z masa používáme ty nejlepší suroviny, aby byla zachována tradiční chuť uzeného masa bez přidaných dochucovadel a barviv.

·         Další sortiment

Steinex, to není jen šunka, párky a uzené maso, ale také výborné salámy, nářezové speciality, pochoutky na gril a mnoho dalších masných výrobků, o jejich jakosti nemusíte pochybovat. 

Chutnato.cz: speciality, které přináší část světové stravovací kultury na váš stůl

Firma Steinex, to není jen maso a masné výrobky, ale také výběr ze specialit, které doplňují a rozšiřují sortiment zdravých produktů. V internetovém obchodě www.chutnato.cz najdete například kvalitní olivové oleje lisované za studena, nepřibarvované řecké olivy, pečené slané i sladké snacky pro zdravé mlsání, sušená rajčata a další produkty prvotřídní kvality. Opravdovou špičkou mezi delikatesami je španělská sušená šunka, která je originálním dárkem pro každého gurmána. Využít můžete také možnosti dárkového balení vybraných specialit, se kterým nemůžete „šlápnout vedle“.

Více informací o společnosti Steinex a produktech, které uspokojí i ty nejnáročnější milovníky masných výrobků, najdete na webových stránkách www.steinex.cz.  

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.steinex.cz

Vydáno 10.12.2013
2574 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA STEINEX a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
STEINEX a.s.
steinex.cz
Adresa

Adresa

Mojmírovo náměstí 31/20
Brno 612 00

info@steinex.cz
+420 541 212 065


Najdete nás také zde:

ARES
captcha