Dopřejte si romantický víkend pro dva s nadstandardní péčí

Wellness pobyty pro dva patří mezi nejoblíbenější balíčky v oblasti cestovního ruchu. Není tedy divu, že je trh přeplněn nabídkami slevových portálů slibujících modré z nebe za velmi nízké ceny, které kvalitní služby pokrýt jednoduše nemohou. Výsledkem pak velmi často bývá sice levný, ale zkažený víkend.


Nový portál cestovního ruchu Travelmat sice trochu jako slevový portál vypadá, ale vydává se zcela jinou cestou, která vede ke zkvalitnění služeb k plné spokojenosti jak zákazníka, tak provozovatele zařízení.

Skutečné zážitky za odpovídající ceny

Hlavním cílem společnosti Travelmat je nabízet zákazníkům služby ve formě balíčků, nikoliv však hluboko pod cenou a jako podřadným klientům, jako tomu je zvykem na mnoha slevových portálech, ale za standardní ceny v nadstandardní kvalitě. V nabídce najdete wellness pobyty pro dva nebo celou rodinu, lázeňské pobyty v nejoblíbenějších lokalitách České republiky, aktivní sportovní pobyty i klidnější relax pro seniory, balíčky pro dámskou či pánskou jízdu, a spoustu dalších lákavých překvapení, která vás vytrhnou ze stereotypu. Nezapomíná se ani na akční balíčky, které však nejsou lákadlem portálu na kvantitu zakázek, ale vlastní iniciativou provozovatelů ubytovacích zařízení.

Luxusní balíčky jsou také skvělým dárkem pro vaše blízké, kteří díky vám získají spoustu zážitků, na které se nezapomíná, ale chcete-li potěšit vaši polovičku něčím výjimečným, schovejte si tento luxusní dárek pro ni/něj.

Wellness víkend pro dva

Luxusní balíčky na romantický víkend pro dva jsou opravdovou vstupenkou do ráje. Se svým nejbližším si můžete dopřát tolik odpočinku a relaxačních procedur, že domů pojedete jako znovuzrození. Wellness víkend pro dva obvykle zahrnuje kromě ubytování v příjemném prostředí také aromatické a ozdravné koupele, zábaly a masáže, romantickou večeři a nadstandardní péči od příjezdu až po rozloučení. Jelikož budete disponovat V.I.P. voucherem od Travelmatu, bude s vámi i tak zacházeno, a můžete si být jisti, že personál udělá vše k vaší plné spokojenosti.

Společnost Travelmat přináší i další výhody. Velmi důležitou součástí péče o zákazníky je osobní přístup, díky kterému získáte informace o blízkých lokalitách a aktuálních akcích, které stojí za to v rámci wellness víkendu pro dva navštívit. Využít můžete i concierge služby a samozřejmostí je i klientská linka, kde vám zodpoví všechny vaše dotazy.  

Více informací o společnosti Travelmat a balíčcích sestavených na míru vašim potřebám naleznete na www.travelmat.eu.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.travelmat.eu

Vydáno 12.01.2014
316 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pobyty pro seniory spojují relaxaci a nenáročné pohybové aktivity

Pobyty pro seniory spojují relaxaci a nenáročné pohybové aktivity
Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro své blízké? Darujte jim pobyt pro seniory, který nabízí relaxaci určenou pro starší osoby zaměřenou především na lehčí léčebné procedury a pohybové terapie s ohledem na individuální zdravotní omezení.

Lázeňské pobyty lákají k regeneraci těla i duše

Lázeňské pobyty lákají k regeneraci těla i duše
Kdo by si nepřál strávit pár dní bez shonu a stresů, jen ve společnosti svých nejbližších, a v té nejlepší péči? Ideálním prostředkem, jak načerpat novou energii a sílu na každodenní povinnosti, jsou lázeňské pobyty v příjemném prostředí s mnoha možnostmi relaxace i zábavy

TRAVELMAT – nový portál cestovního ruchu

TRAVELMAT – nový portál cestovního ruchu
V návaznosti na vlnu článků ohledně slevových portálů, která se zdvihla v posledních číslech, dovoluje si společnost Czech Hotel Consulting, s.r.o. představit nový produkt, který jak doufáme, napomůže narovnat pokřivený trh právě přemírou nabízených slev. Jedná se o portál cestovního ruchu ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Czech Hotel Consulting, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Czech Hotel Consulting, s.r.o.
www.czechhotelconsulting.cz
Adresa

Adresa

Husovo náměstí 43
Beroun 266 01

info@czechhotelconsulting.cz
+420 724 774 440


Najdete nás také zde:

ARES
captcha