Voda, topení nebo plyn? Vaše problémy pusťte z hlavy

Pokazil se vám doma kohoutek, zlobí vás topení, nebo máte mnohem závažnější problém v domácnosti, se kterým si sami neporadíte a které zvládne vyřešit jen zkušený instalatér nebo topenář? Raději na nic nečekejte a přivolejte si odborníky na instalatérské a topenářské práce z firmy Voluma. Budete překvapení jejich rychlostí, širokým spektrem služeb, které vám umí nabídnout a v neposlední řadě také výhodnými cenami.


Společnost Voluma se sídlem na Střížkovské ulici, kterou najdete v městské části Praha 8, vám nabídne komplexní služby instalatérů a topenářů. Vedle instalatérských a topenářských prací provádí také veškeré práce spojené s vnitřní kanalizací nebo vnitřními rozvody zemního plynu.

Instalatéři a topenáři firmy Voluma vám pomohou

Technici firmy Voluma kompletně zajistí instalatérské práce všeho rozsahu. Postarají se rovněž o dodávku, montáž, servis a také případnou demontáž všech druhů topných systémů. Nezáleží při tom na druhu objektu, poradí si s byty, domy i nebytovými prostorami. Jednoduše řečeno – ať už tedy máte problém s vodou ve vodovodu nebo v topení, Voluma vám pomůže.

Měřiče tepla a termoventily nejsou zbytečné cetky, ale užiteční pomocníci

V portfoliu společnosti najdete samozřejmě také služby spojené s montáží, servisem či výměnou vodoměrů, a to vodoměrů značky KODEN, stoupaček, měřičů tepla, ale také termoventilů. A právě poslední dva zmíněné typy výrobků, tedy měřiče tepla a termoventily, se zejména v posledních letech těší veliké oblibě. A mají proč. V souvislosti s rostoucím počtem rekonstrukcí a revitalizací nejen panelových domů se do povědomí obyvatel těchto domů dostává užitečnost právě takových pomocníků, jako jsou měřiče tepla a termoventily. Pomáhají totiž efektivnímu topení, hlídání spotřeby a ve svém důsledku také spravedlivému vyúčtování nákladů za teplo mezi obyvateli domu. Instalace měřičů tepla a termoventilů je tedy šetrná jak k vaší peněžence, tak k životnímu prostředí.

Rozvody vody, topení, kanalizace i plynu

Jednou z oblastí služeb poskytovaných společností Voluma jsou také rozvody nejen vody, topení a plynu, ale také kanalizace. Výměna rozvodů z azbestového materiálu je samozřejmě spojena také s ekologickou likvidací nebezpečného odpadu.

Havarijní instalatérská služba nonstop

Velkou výhodou mezi službami společnosti Voluma je nonstop havarijní služba na telefonu 283 880 411. V případě jakéhokoli problému, který by měl raději vyřešit zkušený instalatér nebo topenář, proto neváhejte volat kdykoli. Instalatéři a topenáři jsou tady pro vás!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/voluma

Vydáno 03.02.2014
430 Zhlédnutí
Topováno 16.01.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Voluma: Zajišťujeme montáž a revize vodoinstalace i další služby

Voluma: Zajišťujeme montáž a revize vodoinstalace i další služby
Společnost Voluma je odborník na veškeré instalační práce. Navrhneme i zkontrolujeme vám rozvody plynu i veškeré další instalační práce. Záleží nám na kvalitně a poctivě odvedené práci. I proto jsme za sebou nechali už desítky spokojených klientů, kteří se k nám rádi vracejí. Přidejte se k nim také ...

Kvalitní topenářské a instalatérské práce pro domov na 100%

Kvalitní topenářské a instalatérské práce pro domov na 100%
Domov je tam, kde se cítíme bezpečně. S tím nesouvisí jen ochrana proti zlodějům a nežádoucím vnějším vlivům, ale také vybavení domácnosti. Na co je vám ale nový gauč a programovatelná mikrovlnka, když vám už měsíc kape voda z kohoutku nebo vám v zimním období začal zlobit kotel? V takovém případě ...

Vnitřní kanalizace, vodoinstalace a montáž a výměna vodoměrů v Praze

Vnitřní kanalizace, vodoinstalace a montáž a výměna vodoměrů v Praze
Vodoinstalace, vnitřní kanalizace a k tomu vodoměry jsou součástí komfortního vybavení každé domácnosti či jiné budovy s vlastním popisným číslem. I když jste kutilové a poradíte si se vším, tak tuto činnost je důležité přenechat odborníkům s letitými zkušenostmi, kteří si se vším poradí a provedou ...

Vodoinstalace, topenářské práce, rozvody plynu i kanalizace rychle a precizně

Vodoinstalace, topenářské práce, rozvody plynu i kanalizace rychle a precizně
Šikovní řemeslníci se dnes nehledají snadno. Společnost Voluma ale za spolehlivost a kvalifikovanost svých zaměstnanců a preciznost jejich práce ručí. Ať už se vám pokazil kohoutek, zlobí vás topení, anebo máte mnohem závažnější problém s rozvody plynu či kanalizací, řemeslníci a společnost Voluma ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VOLUMA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VOLUMA s.r.o.
www.voluma.cz
Adresa

Adresa

Střelničná 1861/8a
Praha 8 180 00

voluma@volny.cz
+420 283 880 411


Najdete nás také zde:

ARES
captcha