Bezplatná revize smlouvy o pojištění odpovědnosti pojišťovacími poradci IMG a.s.

Nový občanský zákoník mění mimo jiné od 1. 1. 2014 i podmínky a nároky z pojištění odpovědnosti. U společnosti IMG a.s. můžete požádat o bezplatnou revizi stávajících smluv, zajistit si tak odpovídající podmínky pojistného plnění a předejít zbytečným nepříjemnostem. Obraťte se na stabilního a spolehlivého partnera v oblasti pojištění a finančních služeb.


IMG a.s. – specialista na pojištění a finanční služby.

IMG a.s. je přední českou makléřskou pojišťovací společností, která na trhu působí již od roku 1995. Služby poskytuje desetitisícům drobných klientů a několika stovkám významných tuzemských společností. Velkou pozornost společnost věnuje i vzdělávání svých pojišťovacích poradců. Jako jedna z prvních makléřských společností proškolila své poradce na zásadní změny v novém občanském zákoníku, včetně jejich dopadu do pojišťovnictví, zejména v oblasti odpovědnosti.

Klienti se na naše poradce mohou obrátit jak v případě úpravy smlouvy o pojištění odpovědnosti, tak i v případě sjednání smlouvy nové, popřípadě jakékoli pojistné ochrany pojištění občanů, firem i podnikatelů, zprostředkování investic a dalších pojišťovacích a finančních služeb.

IMG a.s. je aktivním členem Asociace českých pojišťovacích makléřů a od roku 2006 je také součástí největší světové sítě nezávislých pojišťovacích makléřů Wells Fargo Global Broker Network. Společnost tak získala možnost zajistit svým klientům stejné služby prakticky kdekoli v zahraničí a využívat technické zázemí více než 450 kanceláří ve více než 145 zemích světa.

Služby společnosti IMG:

  • bezplatná revize smlouvy o pojištění odpovědnosti 
  • vyhodnocení a aktualizace stávajících pojistných smluv
  • vyhledání a realizace nejvhodnějších produktů na základě aktuálních potřeb a plánů klienta
  • příprava a realizace zaměstnaneckých motivačních programů
  • poradenství, zprostředkování a správa pojistných a finančních produktů
  • pojištění osob, majetku, vozidel i firem na míru
  • finanční služby – hypoteční úvěry, stavební spoření, investiční programy
  • zprostředkování důchodových produktů
  • dozor nad likvidací pojistných událostí

Spolehněte se na silného partnera, který vždy najde optimální řešení vašich pojistných a finančních potřeb. Navštivte webové stránky www.img.cz a kontaktujte naše poradce. 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.img.cz

Vydáno 11.02.2014
293 Zhlédnutí
Topováno 12.05.2014
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA IMG a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
IMG a.s.
www.img.cz
Adresa

Adresa

Nuselská 236/39
Praha 4 140 00

jana.tvrda@img.cz
+420 602 181 923


Najdete nás také zde:

ARES
captcha