PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Společnost PLOBERGER patří mezi vedoucí hráče na poli dodávky služeb a produktů pro řemeslníky a pracovníky průmyslu. Bezmála dvacet let figuruje jako významný technický prodejce ve střední Evropě, ve kterém v současnosti najdete prakticky vše, co se týká nářadí, strojů, vybavení dílen a ochranných pracovních oděvů a pomůcek. Kromě pobočky v České republice působí také na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku.


Nářadí i ochranné pracovní pomůcky, vše na jednom místě

V nabídce PLOBERGER najdete více než 30 000 produktů pro řemeslníky a pracovníky mnoha průmyslových odvětví. Kovozpracování, stavebnictví, opravy aut nebo dřevařství. Tam všude najdou produkty PLOBERGER své uplatnění. Hlavními kategoriemi výrobků tak jsou nářadí, stroje, dílenské potřeby, ochranné pracovní prostředky, zařízení provozů, šrouby, normované díly a mnoho dalšího.

PLOBERGER: stroje, nářadí, dílenské potřeby i vybavení provozů

Nejen, že mají zákazníci společnosti PLOBERGER k dispozici již zmíněných více než 30 000 produktů z oblastí nářadí, vybavení dílen a další, ale přes 98% těchto výrobků jsme schopni dodat až domů do 48 hodin od objednání. Jak je to možné? Za vším stojí efektivně řešená logistika, moderní systémy, vysoký stupeň organizovanosti práce a především zkušený a kvalifikovaný personál. Nejen samotné nářadí, vybavení dílen a všechny další produkty jsou tedy na vysoké kvalitativní úrovni, ale pro zákazníky je velmi výhodné rovněž naše předzásobení, přesnost a rychlost.

Pracovní ochrana s PLOBERGER, to jsou pracovní oděvy i pracovní obuv

PLOBERGER pro řemeslníky a pracovníky v průmyslu přináší i širokou paletu produktů z oblasti pracovní ochrany. Pracovní oděvy, pracovní obuv, speciální obleky pro svářeče, ochranné brýle, sluchátka či ochranné přilby nebo třeba prvky k jištění proti pádu a tolik důležité zdravotnické pomůcky pro první pomoc. To a mnohem více má ve své nabídce PLOBERGER rovněž, stačí si jen vybrat na www.ploberger.cz.

Nejen dodavatel, ale dlouhodobý partner pro všechny řemeslníky a podnikatele

Jsme nejen specializovaný prodejce ručního nářadí, strojů, dílenských potřeb a širokého spektra zařízení provozů, ale nabízíme také služby našeho servisu. Jsme více než pouhý dodavatel. Provádíme záruční i pozáruční servis i veškerou potřebnou kalibraci měřidel a poradíme rovněž s projekty, plánováním či logistikou a financováním. S našimi zákazníky tak nemáme klasický vztah zákazník - dodavatel, ale fungujeme tak spíše jako dlouhodobí partneři pro podnikání v mnoha oblastech.

Pro detailnější informace o konkrétních produktech a službách pro vaše řemeslo či podnikání v oblasti průmyslu neváhejte navštívit přímo webové stránky společnosti PLOBERGER, kde najdete náš e-shop. Nakupte pohodlně na www.ploberger.cz a zbytek nechte na nás!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ploberger.cz

Vydáno 20.02.2014
684 Zhlédnutí
Topováno 12.11.2020
PODSTRÁNKY

Ruční nářadí

Ruční nářadí
E-shop s ručním nářadím pro řemeslníky i kutily, přes 65 000 produktů online

Elektrické nářadí a stroje

Elektrické nářadí a stroje
Spolehlivé elektrické nářadí a stroje, které vám usnadní práci

Ochranné oděvy a pomůcky

Ochranné oděvy a pomůcky
Ochranné oděvy a pomůcky, sortiment pro zajištění bezpečnosti práce
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ploberger s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ploberger s.r.o.
www.ploberger.cz
Adresa

Adresa

Hakenova 3692/31
Znojmo 669 02

office@ploberger.cz
+420 778 423 458


Najdete nás také zde:

ARES
captcha