Ploberger s.r.o.


Hakenova 3692/31, Znojmo 669 02

Společnost Ploberger s.r.o. patří k předním firmám technického velkoobchodu ve střední Evropě s pobočkami v Rakousku, České republice, Slovenské republice a Maďarsku.
Orientujeme se na potřeby zákazníka, čímž jsme atraktivním partnerem pro naše zákazníky z oblasti řemesla a průmyslu.

Velkoobchod, prodej, oprava, servis:
Ruční nářadí:
Klíče:
-maticové, nástrčné, momentové
-kufry na nářadí
-nářadí pro automechaniky
-stahováky
-kleště, šroubováky, bity
-zkoušečky napětí
-nářadí-kroutícího momentu, utahovací pro automechaniky,
nejiskřivé, upínací, elektrické
-sekáče, průbojníky, důlčíky, kladiva.
Instalační nářadí:
-instalatérské kleště a klíče, odřezávače trubek, frézy, kartáče
-nářadí ke zkoušení tlaku, k řezání závitů, k ohýbání trubek, ke svařování plastů
-přístroje k čištění trubek
-svářecí zrcátka.
Stavební potřeby:
-nářadí pro obkladače
-stavební, dlaždičské
-potřeby pro úklid, košťata, kbelíky
-dopravní a informační značky
-kolečka, hadice, pumpy, lana, řetězy, popruhy.
-topná tělesa
Vrtací a dělící technika:
-nářadí vrtací, dělící, kartáčové, diamantové
-pilové listy, brusná technika a papír, listy kartáčových
pil, pilníky, ruční pilky-sekáče.
Dílenské a průmyslové potřeby:
-rozpouštěcí a mazací prostředky, lepení
-těsnící hmoty
-malířské potřeby
-zvedáky a jeřáby
-barvy, laky
-technická chemie
-tužky, fixy, křídy
-čistící papír a ubrousky
-kabely, svítilny
-kufr s nářadím.
Měřící technika:
-stáčecí metry, vodní váhy, posuvná měřidla, měrky, úhelníky, měřící hodiny, stativy.
Elektronářadí:
-aku stroje, vrtací kladiva, úhlové brusky, ruční kotoučové
pily, brusné přístroje, sloupové vrtačky, pily na
kov, generátory, tlakové nástroje.
Svařovací a letovací technika.
Ochranné pracovní pomůcky:
-ochrana hlavy, sluchu, těla
-pracovní oděvy, obuv, rukavice
-výstražné oděvy
-zimní oděvy
-ochrana proti dešti a úrazu.
Normované díly:
-montážní, kotevní technika-spojovací materiál
-šrouby-pozinkované, nerezové
-slepé nýty, kolíky, dráty
-visací zámky
-díly k automobilům
-dílenské skříně
-pracovní stoly
-vozíky dílenské manipulační, židle.
Služby:
-internetový elektronický obchod e-shop.

IČ: 26248581
DIČ: CZ26248581
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Günther Macht

PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Společnost PLOBERGER patří mezi vedoucí hráče na poli dodávky služeb a produktů pro řemeslníky a pracovníky průmyslu. Bezmála dvacet let figuruje jako významný technický prodejce ve střední Evropě, ve kterém v současnosti najdete prakticky vše, co se týká nářadí, strojů, vybavení dílen a ochranných pracovních oděvů a pomůcek. Kromě pobočky v České republice působí také na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku.


Profesionální nářadí, měřící technika-vodováhy

Profesionální nářadí, měřící technika-vodováhy

Potřebujete profesionální nářadí či měřící techniku? Pak jsme ta pravá společnost pro Vás! Patříme k předním firmám technického velkoobchodu ve střední Evropě s pobočkami v Rakousku, České republice, Slovenské republice i Maďarsku. Z měřící techniky nabízíme - vodováhy (magnetické, hliníkové vodováhy), sklonoměry, posuvná měřidla, lupy, teploměry, vlhkoměry, laserové měřící přístroje, mikrometry, šablony a úhelníky, měřící hodiny a mnoho dalšího. Kompletní nabídku měřící techniky, profesionálního nářadí a strojů naleznete na webových stránkách.


Dílenské a průmyslové potřeby, údržba pracoviště

Dílenské a průmyslové potřeby, údržba pracoviště

Chcete udržovat svou dílnu nebo pracoviště v čistotě a pořádku? Pak neváhejte a objednejte si dílenské potřeby - prostředky nejen k mazání a uvolňování špíny. Z oblasti dílenských a průmyslových potřeb nabízíme - čisticí a ochranné prostředky, těsnění, lepení, barvy a laky, technickou chemii, čisticí papíry a utěrky, kartáče, štětce, pásky, mazací přístroje, odměrky, trychtýře, kabely a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte si!


Ochranné pracovní pomůcky, ochrana hlavy, těla

Ochranné pracovní pomůcky, ochrana hlavy, těla

Potřebujete ochranné pracovní pomůcky, ochranu proti dešti a úrazu, ochranu hlavy, sluchu i těla? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše společnost Ploberger s.r.o. patří k předním firmám technického velkoobchodu ve střední Evropě s pobočkami v Rakousku, České republice, Slovenské republice a Maďarsku. V naší nabídce naleznete pracovní bezpečnostní obuv, pracovní holinky, pracovní rukavice, pracovní helmy, pracovní brýle, ochrana sluchu, pracovní oděvy, svářečské ochranné oděvy, výstražné oděvy, ochrany tváře mnoho dalšího. Neváhejte a navštivte náš e-shop.


Profesionální ruční nářadí a stroje, velkoobchodní prodej

Profesionální ruční nářadí a stroje, velkoobchodní prodej

Sháníte profesionální ruční nářadí a stroje? Naše znojemská společnost Ploberger s.r.o. se zaměřuje na zákazníky z oblasti stavebnictví, kovozpracování, automobilového průmyslu, ale také na veřejná a komunální zařízení. Těm všem nabízíme široký sortiment a řešení v oblasti ručního nářadí, strojů, dílenských potřeb a mnoho dalšího. Profesionální ruční nářadí - klíče, sady nářadí, kufry na nářadí, speciální nářadí, šroubováky, kleště, kladiva, upínací nářadí a další. Neváhejte, navštivte náš e-shop a vyberte si!


Ochranné pomůcky, pracovní ochrana Znojmo

Ochranné pomůcky, pracovní ochrana Znojmo

Společnost Ploberger s.r.o., se sídlem ve Znojmě, je jeden z největších prodejců ručního nářadí, dílenských potřeb, dílenského vybavení a pracovní ochrany. Pracovní ochrana-nabízíme prodej bezpečnostní obuv, pracovních holinek, kozaček, trekingovou obuv, sandálů, pracovních rukavic, dále pak pracovní helmy, pracovní oděvy, ochranu těla, svářečské ochranné oděvy, ochranu zraku-pracovní brýle, ochranu tváře, ochranu sluchu, dýchacích cest, hlavy,ochranu proti dešti,výstražný oděv, speciální oděvy, designové oblečení, ochranu proti pádu a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Elektronářadí, stroje Znojmo

Elektronářadí, stroje Znojmo

Firma Ploberger s.r.o., Znojmo se specializuje na prodej ručního nářadí, elektronářadí, stroje. Nabídka -ruční nářadí,maticové, nástrčné, momentové klíče,kleště, kladiva, stahováky, sekáče,průbojníky, kladiva,nářadí upínací, speciální,sady ručního nářadí,různé kufry na nářadí,profesionální elektronářadí,vrtačky, vrtací kladiva, brusky,okružní, kotoučové pily,průmyslové vysavače, kompresory,sloupové vrtačky,stroje,pily na kov,frézy, kartáče, ořezávače trubek, tlakové nástroje,ocelové kartáče,diamantové nářadí,sekáče,nářadí je vhodné pro zákazníky z oborů kovoobrábění, stavebnictví či automobilového průmyslu. Více informací najdete na webových stránkách.


Profesionální nářadí Znojmo

Profesionální nářadí Znojmo

Společnost Ploberger s.r.o., se sídlem ve Znojmě, nabízí mimo jiné profesionální nářadí. Ze všech elektronářadí a strojů můžeme nabídnout: -různé druhy vrtaček,vrtacích kladiv,úhlových brusek,okružních pil,kotoučových pil, průmyslových vysavačů, vysokotlakých čističů, kompresorů a jiné -dále prodáváme akunářadí s příslušenstvím,frézky a pily, nůžky na plech,míchadla, hoblíky,řetězové pily,přímočaré pily, horní frézky, nářadí na broušení, horkovzdušné pistole,vysavače na mokré i suché vysávání, startovací a nabíjecí přístroje. Více informací najdete na webových stránkách.


Dílenské potřeby Znojmo

Dílenské potřeby Znojmo

Společnost Ploberger s.r.o., se sídlem ve Znojmě, nabízí mimo jiné také dílenské potřeby. Do dílenských potřeb patří spreje k údržbě,čištění a ochraně, dále také barevné spreje, dílenská chemie,silikony, lepení a těsnění, údržba pracoviště, různé štětce a kartáče, lampy a další. Prodej čistící a ochranné prostředky,prostředky k mazání a uvolňování,ochranu rukou, barvy, laky, lepení autoskla a jiné prostředky pro autoopravny.Chemie technická, čistící utěrky, papír, tužky, křídy, popisovače, stavební příslušenství, spokonkovačky, mazací odměrky, trychtýře, kabely, lampy, dále svítilny, zvedáky, a dílenské lisy. Více informací najdete na webových stránkách.


Ochranné pracovní pomůcky Znojmo

Ochranné pracovní pomůcky Znojmo

Ochranné pracovní pomůcky Znojmo. Sortiment: -ochrana hlavy, těla -zimní oděvy -ochrana proti dešti a úrazu -bezpečnostní obuv -holinky -rukavice -helmy -brýle -ochrana sluchu -pracovní oděvy -svářečské ochranné oděvy -výstražné oděvy -ochrana tváře atd.


Ruční nářadí, elektronářadí, stroje Znojmo

Ruční nářadí, elektronářadí, stroje Znojmo

Ruční nářadí, elektronářadí, stroje Znojmo. Prodej: -ruční nářadí -maticové, nástrčné, momentové klíče -kleště, kladiva, stahováky, sekáče, průbojníky, kladiva -nářadí upínací, speciální -sady ručního nářadí -kufry na nářadí -profesionální elektronářadí -vrtačky, vrtací kladiva, brusky -okružní, kotoučové pily -průmyslové vysavače, kompresory -sloupové vrtačky -stroje -pily na kov -frézy, kartáče, ořezávače trubek, tlakové nástroje -ocelové kartáče -diamantové nářadí -sekáče -nářadí je vhodné pro zákazníky z oborů kovoobrábění, stavebnictví či automobilového průmyslu -poradenství a logistika.


Ochranné pracovní pomůcky Znojmo

Ochranné pracovní pomůcky Znojmo

Ochranné pracovní pomůcky Znojmo. Sortiment: -ochrana hlavy, těla -zimní oděvy -ochrana proti dešti a úrazu -bezpečnostní obuv -holinky -rukavice -helmy -brýle -ochrana sluchu -pracovní oděvy -svářečské ochranné oděvy -výstražné oděvy -ochrana tváře atd.Další produkty a služby
  • ruční nářadí, pneumatické nářadí, vybavení do dílny, elektrické nářadí, nářadí pro pokládku, rotační nářadí
  • míchání barev, prodej interiérových barev, prodej exteriérových barev, distribuce laků, prodej voděodolných nátěrů
  • šrouby a matice, kotevní technika, závitové tyče, hřebíky a podložky, kovové spojovací prvky
  • dílenské nářadí, pilníky a rašple, svěráky, brusné kotouče, šroubováky, kladiva a sekery, železné hřebíky
  • zátkové chrániče sluchu, přilby a masky, svářečské kukly a zástěry, rukavice a štíty, pracovní obuv
  • vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky, paletové a vychystávací vozíky, manipulátory na kontejnery, otočné stoly
  • odporové snímače teploty, termoelektrické snímače teploty, bimetalové teploměry, manometry, snímače hladiny, měřidla průtoku, měřidla tepla, regulátory tepla
  • nátěrové systémy, interiérové a exteriérové barvy, laky a lazury, vosky na dřevo, silikátové fasádní barvy
  • tyče tvarovky, sloupky a balustrády, mřížové ploty, umělecké zámečnictví, brány a zábradlí


Související články
Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky
Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky

Vilém Mach je firma, která vyrábí nejen celé betonové stavebnice pro připojení na plyn a na elektřinu, ale také disponuje širokým sortimentem v oblasti dvířek a dalších doplňků nebo samotných skříní, které se pro tato odvětví používají.


Robotizovaná pracoviště
Robotizovaná pracoviště

Znáte dopravníky a dopravníkové systémy? Ty velice jednoduše navazují na problematiku automatizace a také robotiky. Pokud v této oblasti sháníte tradičního výrobce, který vám zajistí kvalitu a také spolehlivost, pak se můžete obrátit na společnost T M T spol. s r.o. Chrudim, která může i vaše pracovní prostředí proměnit v kompletní a plnohodnotné robotické pracoviště.


Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast
Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast

Firma se snaží vyhovět i zákazníkům, kteří ještě nemají úplně konkrétní představu o daném produktu a proto naše vývojové oddělení může vypracovat hned několik návrhů v podobě skic a zvolená varianta se nadále vypracovává již do konkrétního výkresu.


Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny
Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny

Vlastní konstrukční návrhy pomáhají ve firmě Libor Brom – Mostr, vytvářet a produkovat originální komponenty do dílen a na další strojírenská pracoviště. Prodávají také nářadí a dokonce vyrobí a namontují sklopný stožár na pouliční osvětlení. Výrobky si sami navrhují a mohou vyrobit i atypické stroje.