Ploberger s.r.o.


Hakenova 3692/31, Znojmo 669 02
Firma Ploberger s.r.o se zabývá prodejem a dodávkou vybavení a potřeb pro dílny. Prodává ruční nářadí, veškeré dílenské potřeby a pracovní ochrany. Veškeré zboží zakoupíte prostřednictvím e-shopu. V našem velkoobchodě máme k dispozici ruční nářadí pro různá průmyslová odvětví a aplikace.

Produkty
  • ruční elektrické nářadí, dílenské nářadí, profi nástroje, pásové brusky, domácí kutilství, aku vrtačky
  • ochranné přilby, pracovní rukavice, ochranné brýle, svařovací kukly, svařovací štíty, chrániče sluchu, ochranné roušky, prodej respirátorů, filtrační polomasky, pracovní zástěry


Související články
Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA, s.r.o.

Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA je předním českým průmyslovým distributorem speciálních jedincových a režijních materiálů a další široké palety zboží. Co si pod těmito pojmy ale konkrétně představit? Je to jednoduché - v naší nabídce najdete doslova vše, co byste ve své firmě mohli potřebovat - od pracovních oděvů, přes ochranné pracovní pomůcky, úklidové prostředky, nátěrové hmoty až třeba po kancelářské potřeby nebo nářadí a manipulační techniku. V našem rozsáhlém e-shopu na www.rempo-vega.cz najdete téměř 8000 položek!


Komínové a kotlové kartáče v různém provedení přímo od výrobce

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Komínové a kotlové kartáče v různém provedení přímo od výrobce

Kominické řemeslo se neobejde bez použití komínových a kotlových kartáčů. Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. je přímým výrobcem komínových a technických kartáčů v různém materiálovém provedení (ocel, nerez, fíbr, silon). Firma vyrábí kvalitní kartáče, určené i pro čištění nerezových vložek.


Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Industrial Starter Czech s.r.o.

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer je velkoobchodní dodavatel pro řemeslníky, firmy v oblasti zpracování dřeva a kovu, průmyslui obchodu. Jedná se o rodinnou firmous dlouholetou tradicí (již šesti generací). V rámci neustálého zlepšování služeb pro své zákazníky dnes provozuje také on-line partnerský portál, který usnadňuje a zrychluje přístup k informacím o nabízených produktech i k jejich objednávání. Tento SCH Partnerportal navíc na základě zkušeností a požadavků svých zákazníků stále zdokonaluje.


Firemní články
PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Společnost PLOBERGER patří mezi vedoucí hráče na poli dodávky služeb a produktů pro řemeslníky a pracovníky průmyslu. Bezmála dvacet let figuruje jako významný technický prodejce ve střední Evropě, ve kterém v současnosti najdete prakticky vše, co se týká nářadí, strojů, vybavení dílen a ochranných pracovních oděvů a pomůcek. Kromě pobočky v České republice působí také na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku.


Prodej, dodávka pracovní ochrany a výstražných oděvů pro firmy, dílny a podniky

Prodej, dodávka pracovní ochrany a výstražných oděvů pro firmy, dílny a podniky

Prostředky pracovní ochrany a výstražné oděvy pro dílny, firmy a podniky dodává firma Ploberger. Prodáváme pracovní pomůcky pro zdraví a bezpečnost zaměstnanců


Zprostředkování firemního vybavení jako je nářadí, technika do provozu i dílny

Zprostředkování firemního vybavení jako je nářadí, technika do provozu i dílny

Vybavení jako je nářadí a technika do vašeho firemního provozu či dílny vám zajišťuje společnost Ploberger s.r.o. ze Znojma, která své služby zprostředkovává v České Republice i zahraničí.


Ruční a šroubovací nářadí pro efektivní bezpečnou práci

Ruční a šroubovací nářadí pro efektivní bezpečnou práci

Kvalita za skvělou cenu, to je ruční a šroubovací nářadí vhodné pro nejrůznější aplikace a průmyslová odvětví, které dodává společnost Ploberger CZ s.r.o.


Nářadí a vybavení pro obrábění kovů a řezání závitů

Nářadí a vybavení pro obrábění kovů a řezání závitů

Nářadí a vybavení pro obrábění kovů a řezání pro strojírenské a obráběcí dílny či podniky dodává v okolí Znojma společnost Ploberger.


Řezné a brusné nářadí - dodávka, velkoobchodní prodej přes e-sho

Řezné a brusné nářadí - dodávka, velkoobchodní prodej přes e-sho

Velkoobchodní prodej a dodávku nářadí na řezání a broušení zajišťuje firma Ploberger. Dodáváme brusné a řezné nářadí od světoznámých výrobců KLINGSPOR, NORTON či EISENBLÄTTER.


Profesionální nářadí, měřící technika-vodováhy

Profesionální nářadí, měřící technika-vodováhy

Potřebujete profesionální nářadí či měřící techniku? Pak jsme ta pravá společnost pro Vás! Patříme k předním firmám technického velkoobchodu ve střední Evropě s pobočkami v Rakousku, České republice, Slovenské republice i Maďarsku. Z měřící techniky nabízíme - vodováhy (magnetické, hliníkové vodováhy), sklonoměry, posuvná měřidla, lupy, teploměry, vlhkoměry, laserové měřící přístroje, mikrometry, šablony a úhelníky, měřící hodiny a mnoho dalšího. Kompletní nabídku měřící techniky, profesionálního nářadí a strojů naleznete na webových stránkách.


Dílenské a průmyslové potřeby, údržba pracoviště

Dílenské a průmyslové potřeby, údržba pracoviště

Chcete udržovat svou dílnu nebo pracoviště v čistotě a pořádku? Pak neváhejte a objednejte si dílenské potřeby - prostředky nejen k mazání a uvolňování špíny. Z oblasti dílenských a průmyslových potřeb nabízíme - čisticí a ochranné prostředky, těsnění, lepení, barvy a laky, technickou chemii, čisticí papíry a utěrky, kartáče, štětce, pásky, mazací přístroje, odměrky, trychtýře, kabely a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte si!


Ochranné pracovní pomůcky, ochrana hlavy, těla

Ochranné pracovní pomůcky, ochrana hlavy, těla

Potřebujete ochranné pracovní pomůcky, ochranu proti dešti a úrazu, ochranu hlavy, sluchu i těla? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše společnost Ploberger s.r.o. patří k předním firmám technického velkoobchodu ve střední Evropě s pobočkami v Rakousku, České republice, Slovenské republice a Maďarsku. V naší nabídce naleznete pracovní bezpečnostní obuv, pracovní holinky, pracovní rukavice, pracovní helmy, pracovní brýle, ochrana sluchu, pracovní oděvy, svářečské ochranné oděvy, výstražné oděvy, ochrany tváře mnoho dalšího. Neváhejte a navštivte náš e-shop.


Profesionální ruční nářadí a stroje, velkoobchodní prodej

Profesionální ruční nářadí a stroje, velkoobchodní prodej

Sháníte profesionální ruční nářadí a stroje? Naše znojemská společnost Ploberger s.r.o. se zaměřuje na zákazníky z oblasti stavebnictví, kovozpracování, automobilového průmyslu, ale také na veřejná a komunální zařízení. Těm všem nabízíme široký sortiment a řešení v oblasti ručního nářadí, strojů, dílenských potřeb a mnoho dalšího. Profesionální ruční nářadí - klíče, sady nářadí, kufry na nářadí, speciální nářadí, šroubováky, kleště, kladiva, upínací nářadí a další. Neváhejte, navštivte náš e-shop a vyberte si!


Ochranné pomůcky, pracovní ochrana Znojmo

Ochranné pomůcky, pracovní ochrana Znojmo

Společnost Ploberger s.r.o., se sídlem ve Znojmě, je jeden z největších prodejců ručního nářadí, dílenských potřeb, dílenského vybavení a pracovní ochrany. Pracovní ochrana-nabízíme prodej bezpečnostní obuv, pracovních holinek, kozaček, trekingovou obuv, sandálů, pracovních rukavic, dále pak pracovní helmy, pracovní oděvy, ochranu těla, svářečské ochranné oděvy, ochranu zraku-pracovní brýle, ochranu tváře, ochranu sluchu, dýchacích cest, hlavy,ochranu proti dešti,výstražný oděv, speciální oděvy, designové oblečení, ochranu proti pádu a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Elektronářadí, stroje Znojmo

Elektronářadí, stroje Znojmo

Firma Ploberger s.r.o., Znojmo se specializuje na prodej ručního nářadí, elektronářadí, stroje. Nabídka -ruční nářadí,maticové, nástrčné, momentové klíče,kleště, kladiva, stahováky, sekáče,průbojníky, kladiva,nářadí upínací, speciální,sady ručního nářadí,různé kufry na nářadí,profesionální elektronářadí,vrtačky, vrtací kladiva, brusky,okružní, kotoučové pily,průmyslové vysavače, kompresory,sloupové vrtačky,stroje,pily na kov,frézy, kartáče, ořezávače trubek, tlakové nástroje,ocelové kartáče,diamantové nářadí,sekáče,nářadí je vhodné pro zákazníky z oborů kovoobrábění, stavebnictví či automobilového průmyslu. Více informací najdete na webových stránkách.


Profesionální nářadí Znojmo

Profesionální nářadí Znojmo

Společnost Ploberger s.r.o., se sídlem ve Znojmě, nabízí mimo jiné profesionální nářadí. Ze všech elektronářadí a strojů můžeme nabídnout: -různé druhy vrtaček,vrtacích kladiv,úhlových brusek,okružních pil,kotoučových pil, průmyslových vysavačů, vysokotlakých čističů, kompresorů a jiné -dále prodáváme akunářadí s příslušenstvím,frézky a pily, nůžky na plech,míchadla, hoblíky,řetězové pily,přímočaré pily, horní frézky, nářadí na broušení, horkovzdušné pistole,vysavače na mokré i suché vysávání, startovací a nabíjecí přístroje. Více informací najdete na webových stránkách.


Dílenské potřeby Znojmo

Dílenské potřeby Znojmo

Společnost Ploberger s.r.o., se sídlem ve Znojmě, nabízí mimo jiné také dílenské potřeby. Do dílenských potřeb patří spreje k údržbě,čištění a ochraně, dále také barevné spreje, dílenská chemie,silikony, lepení a těsnění, údržba pracoviště, různé štětce a kartáče, lampy a další. Prodej čistící a ochranné prostředky,prostředky k mazání a uvolňování,ochranu rukou, barvy, laky, lepení autoskla a jiné prostředky pro autoopravny.Chemie technická, čistící utěrky, papír, tužky, křídy, popisovače, stavební příslušenství, spokonkovačky, mazací odměrky, trychtýře, kabely, lampy, dále svítilny, zvedáky, a dílenské lisy. Více informací najdete na webových stránkách.


Ochranné pracovní pomůcky Znojmo

Ochranné pracovní pomůcky Znojmo

Ochranné pracovní pomůcky Znojmo. Sortiment: -ochrana hlavy, těla -zimní oděvy -ochrana proti dešti a úrazu -bezpečnostní obuv -holinky -rukavice -helmy -brýle -ochrana sluchu -pracovní oděvy -svářečské ochranné oděvy -výstražné oděvy -ochrana tváře atd.


Ruční nářadí, elektronářadí, stroje Znojmo

Ruční nářadí, elektronářadí, stroje Znojmo

Ruční nářadí, elektronářadí, stroje Znojmo. Prodej: -ruční nářadí -maticové, nástrčné, momentové klíče -kleště, kladiva, stahováky, sekáče, průbojníky, kladiva -nářadí upínací, speciální -sady ručního nářadí -kufry na nářadí -profesionální elektronářadí -vrtačky, vrtací kladiva, brusky -okružní, kotoučové pily -průmyslové vysavače, kompresory -sloupové vrtačky -stroje -pily na kov -frézy, kartáče, ořezávače trubek, tlakové nástroje -ocelové kartáče -diamantové nářadí -sekáče -nářadí je vhodné pro zákazníky z oborů kovoobrábění, stavebnictví či automobilového průmyslu -poradenství a logistika.


Ochranné pracovní pomůcky Znojmo

Ochranné pracovní pomůcky Znojmo

Ochranné pracovní pomůcky Znojmo. Sortiment: -ochrana hlavy, těla -zimní oděvy -ochrana proti dešti a úrazu -bezpečnostní obuv -holinky -rukavice -helmy -brýle -ochrana sluchu -pracovní oděvy -svářečské ochranné oděvy -výstražné oděvy -ochrana tváře atd.