Ploberger s.r.o.


Firma Ploberger s.r.o ze Znojma se zabývá prodejem a dodávkou vybavení a potřeb pro dílny. Prodáváme ruční nářadí, veškeré dílenské potřeby a pracovní ochrany. Veškeré zboží zakoupíte prostřednictvím e-shopu

V našem velkoobchodě máme k dispozici ruční nářadí pro různá průmyslová odvětví a aplikace. Zakoupíte u nás vše potřebné od klíčů, kufrů na nářadí, nářadí pro automechaniky, stahováků, kleští, šroubováků přes bity, zkoušečky napětí, průbojníky, důlčíky, kladiva až po klempířské nářadí.

Prodáváme také instalační nářadí. Tento sortiment zahrnuje instalatérské kleště a klíče, odřezávače trubek, frézy a kartáče. K dispozici máme také nářadí ke zkoušení tlaku, k řezání závitů, k ohýbání trubek, ke svařování plastů, přístroje k čištění trubek a svářecí zrcátka.

Co se týče stavebních potřeb, zde naleznete nářadí pro obkladače, potřeby pro úklid, košťata či kbelíky. K zakoupení máme také dopravní a informační značky, kolečka, hadice, pumpy, lana, řetězy, popruhy a topná tělesa.

Na našem e-shopu prodáváme i dílenské a průmyslové potřeby. Ta zahrnuje vrtací a dělící techniku (nářadí, pilové listy, brusná technika a papír, listy kartáčových pil, pilníky, ruční pilky-sekáče). Dále zde patří rozpouštěcí a mazací prostředky, těsnící hmoty, malířské potřeby, zvedáky a jeřáby, barvy, laky, technická chemie, tužky, fixy, křídy, čistící papír a ubrousky, kabely a svítilny. K dispozici máme i měřící techniku, jako jsou stáčecí metry, vodní váhy, posuvná měřidla, měrky, úhelníky, měřící hodiny nebo stativy.

Dodáváme také elektronářadí, jako jsou aku stroje, vrtací kladiva, úhlové brusky, ruční kotoučové pily, brusné přístroje, sloupové vrtačky, pily na kov, generátory a na závěr tlakové nástroje.

Řadíme se mezi specialisty v oblasti dodávky sortimentu pracovní ochrany. Dodáváme kompletní sortiment pracovních oděvů, od bund, mikiny, trička přes kalhoty až po helmy a obuv. K dispozici máme produkty pro ochranu rukou, obličeje a hlavy, dýchacích cest a celého těla. Pořídíte u nás i oblečení s reflexní úpravou.

Patříme k předním firmám technického velkoobchodu ve střední Evropě s pobočkami v Rakousku, České republice, Slovenské republice a Maďarsku.
Orientujeme se na potřeby zákazníka, čímž jsme atraktivním partnerem pro naše zákazníky z oblasti řemesla a průmyslu.

Štítky:

prodej ruční nářadí, dílenské potřeby, vybavení, pracovní ochrana Znojmo

PODSTRÁNKY

Ruční nářadí

Ruční nářadí
E-shop s ručním nářadím pro řemeslníky i kutily, přes 65 000 produktů online

Elektrické nářadí a stroje

Elektrické nářadí a stroje
Spolehlivé elektrické nářadí a stroje, které vám usnadní práci

Ochranné oděvy a pomůcky

Ochranné oděvy a pomůcky
Ochranné oděvy a pomůcky, sortiment pro zajištění bezpečnosti práce
FIREMNÍ ČLÁNKY

PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z
Společnost PLOBERGER patří mezi vedoucí hráče na poli dodávky služeb a produktů pro řemeslníky a pracovníky průmyslu. Bezmála dvacet let figuruje jako významný technický prodejce ve střední Evropě, ve kterém v současnosti najdete prakticky vše, co se týká nářadí, strojů, vybavení dílen a ochranných ...
AKTUÁLNÍ MICROSITE

Ruční a šroubovací nářadí pro efektivní bezpečnou práci

Ruční a šroubovací nářadí pro efektivní bezpečnou práci
Kvalita za skvělou cenu, to je ruční a šroubovací nářadí vhodné pro nejrůznější aplikace a průmyslová odvětví, které dodává společnost Ploberger CZ s.r.o.

Nářadí a vybavení pro obrábění kovů a řezání závitů

Nářadí a vybavení pro obrábění kovů a řezání závitů
Nářadí a vybavení pro obrábění kovů a řezání pro strojírenské a obráběcí dílny či podniky dodává v okolí Znojma společnost Ploberger.

Prodej, dodávka pracovní ochrany a výstražných oděvů pro firmy, dílny a podniky

Prodej, dodávka pracovní ochrany a výstražných oděvů pro firmy, dílny a podniky
Prostředky pracovní ochrany a výstražné oděvy pro dílny, firmy a podniky dodává firma Ploberger. Prodáváme pracovní pomůcky pro zdraví a bezpečnost zaměstnanců

Řezné a brusné nářadí - dodávka, velkoobchodní prodej přes e-sho

Řezné a brusné nářadí - dodávka, velkoobchodní prodej přes e-sho
Velkoobchodní prodej a dodávku nářadí na řezání a broušení zajišťuje firma Ploberger. Dodáváme brusné a řezné nářadí od světoznámých výrobců KLINGSPOR, NORTON či EISENBLÄTTER.

Zprostředkování firemního vybavení jako je nářadí, technika do provozu i dílny

Zprostředkování firemního vybavení jako je nářadí, technika do provozu i dílny
Vybavení jako je nářadí a technika do vašeho firemního provozu či dílny vám zajišťuje společnost Ploberger s.r.o. ze Znojma, která své služby zprostředkovává v České Republice i zahraničí.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ploberger s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ploberger s.r.o.
www.ploberger.cz
Adresa

Adresa

Hakenova 3692/31
Znojmo 669 02

info@ploberger.cz
+420 515 267 367


Najdete nás také zde:

ARES
captcha