Ploberger s.r.o.

CZKRuční nářadí

Ruční nářadí

E-shop s ručním nářadím pro řemeslníky i kutily, přes 65 000 produktů online

Elektrické nářadí a stroje

Elektrické nářadí a stroje

Spolehlivé elektrické nářadí a stroje, které vám usnadní práci

Ochranné oděvy a pomůcky

Ochranné oděvy a pomůcky

Ochranné oděvy a pomůcky, sortiment pro zajištění bezpečnosti práce


Prodej, distribuce ruční a elektrické nářadí

Firma Ploberger s.r.o ze Znojma se zabývá prodejem a dodávkou vybavení a potřeb pro dílny. Prodáváme ruční nářadí, veškeré dílenské potřeby a pracovní ochrany. Veškeré zboží zakoupíte prostřednictvím e-shopu

V našem velkoobchodě máme k dispozici ruční nářadí pro různá průmyslová odvětví a aplikace. Zakoupíte u nás vše potřebné od klíčů, kufrů na nářadí, nářadí pro automechaniky, stahováků, kleští, šroubováků přes bity, zkoušečky napětí, průbojníky, důlčíky, kladiva až po klempířské nářadí.

Prodáváme také instalační nářadí. Tento sortiment zahrnuje instalatérské kleště a klíče, odřezávače trubek, frézy a kartáče. K dispozici máme také nářadí ke zkoušení tlaku, k řezání závitů, k ohýbání trubek, ke svařování plastů, přístroje k čištění trubek a svářecí zrcátka.

Co se týče stavebních potřeb, zde naleznete nářadí pro obkladače, potřeby pro úklid, košťata či kbelíky. K zakoupení máme také dopravní a informační značky, kolečka, hadice, pumpy, lana, řetězy, popruhy a topná tělesa.

Na našem e-shopu prodáváme i dílenské a průmyslové potřeby. Ta zahrnuje vrtací a dělící techniku (nářadí, pilové listy, brusná technika a papír, listy kartáčových pil, pilníky, ruční pilky-sekáče). Dále zde patří rozpouštěcí a mazací prostředky, těsnící hmoty, malířské potřeby, zvedáky a jeřáby, barvy, laky, technická chemie, tužky, fixy, křídy, čistící papír a ubrousky, kabely a svítilny. K dispozici máme i měřící techniku, jako jsou stáčecí metry, vodní váhy, posuvná měřidla, měrky, úhelníky, měřící hodiny nebo stativy.

Dodáváme také elektronářadí, jako jsou aku stroje, vrtací kladiva, úhlové brusky, ruční kotoučové pily, brusné přístroje, sloupové vrtačky, pily na kov, generátory a na závěr tlakové nástroje.

Řadíme se mezi specialisty v oblasti dodávky sortimentu pracovní ochrany. Dodáváme kompletní sortiment pracovních oděvů, od bund, mikiny, trička přes kalhoty až po helmy a obuv. K dispozici máme produkty pro ochranu rukou, obličeje a hlavy, dýchacích cest a celého těla. Pořídíte u nás i oblečení s reflexní úpravou.

Patříme k předním firmám technického velkoobchodu ve střední Evropě s pobočkami v Rakousku, České republice, Slovenské republice a Maďarsku.
Orientujeme se na potřeby zákazníka, čímž jsme atraktivním partnerem pro naše zákazníky z oblasti řemesla a průmyslu.


Katalog firem:    

Barvy, laky a nátěrové hmoty

,  

Barvy, laky a nátěry

,  

Měřicí a regulační technika

,  

Nábytek pro dílny a sklady

,  

Nářadí

,  

Ochranné pracovní pomůcky

,  

Pracovní oděvy

,  

Spojovací materiál

,  

Svářecí stroje

,  

Železářské zboží

,  
Štítky:

prodej ruční nářadí, dílenské potřeby, vybavení, pracovní ochrana Znojmo