FACE Style s.r.o.

Vydáno 25.02.2014
225 Zhlédnutí

Efektivní prezentace na internetu: buďte vždy o krok před konkurencí!

I v současné době, kdy konkurence na internetu každým dnem narůstá, nabízí efektivní způsoby, jak zviditelnit svou firmu a dát o sobě vědět novým potenciálním zákazníkům. Základem propagace na internetu jsou „líbivé“ přehledné webové stránky a šíření dobrého jména společnosti přes sociální sítě.


FACE Style s.r.o.: spolehlivý partner na cestě k úspěchu

Společnost FACE Style je specialistou na komplexní řešení internetové propagace drobných živnostníků, velkých firem i institucí. Kromě webových prezentací a správy facebookových firemních profilů se zaměřuje také na speciální aplikace, díky kterým získáte výhodu oproti konkurenci, a tím i nové zákazníky.

Moderní webové prezentace pro efektivní internetovou propagaci

Zkušený tým navrhne a zrealizuje webové stránky moderního vzhledu a přehledného ovládání s jednoduchým intuitivním redakčním systémem. K dispozici máme také SEO specialisty, kteří se v případě vašeho zájmu postarají o kvalitní obsah snadno dohledatelný cílovou skupinou uživatelů. Stejně tak mohou optimalizovat stávající texty na vašich webových stránkách.

 

Našim klientům nabízíme také výhodné balíčky sestavené na míru drobným živnostníků, větším firmám i např. městům a obcím či soukromým osobám.

 

A to zdaleka nejsou všechny možné formy zkvalitnění vaší propagace na internetu od FACE Style.

Využijte marketingového potenciálu Facebooku. Nevíte jak?

V dnešní době je téměř nezbytné využívat pro prezentaci firmy sociální sítě, které jsou ideálním nástrojem pro komunikaci se stálými i potencionálními zákazníky. Ne každý však má časové možnosti nebo zkušenosti s optimální správou Facebooku, který má v České republice ze všech sociálních sítí nejsilnější pozici. Právě v takovém případě přichází na řadu dlouholetá praxe pracovníků společnosti FACE Style, kteří mají perfektní přehled o možnostech využití potenciálu Facebooku včetně přesně zacílených reklamních kampaní. Dokáží tak efektivně pomoci k šíření dobrého jména společnosti mezi cílovou skupinu, kterou chcete oslovit. 

 

Chcete-li být vždy o krok před vaší konkurencí, využijte i možnosti speciálních a originálních facebookových aplikací, které vám FACE Style vyvine a zrealizuje přesně na míru, např. e-shop na Facebooku dle individuálních požadavků.

 

Více informací o společnosti FACE Style a nabídce služeb naleznete na webových stránkách www.facestyle.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.facestyle.cz