Efektivní prezentace na internetu: buďte vždy o krok před konkurencí!

I v současné době, kdy konkurence na internetu každým dnem narůstá, nabízí efektivní způsoby, jak zviditelnit svou firmu a dát o sobě vědět novým potenciálním zákazníkům. Základem propagace na internetu jsou „líbivé“ přehledné webové stránky a šíření dobrého jména společnosti přes sociální sítě.


FACE Style s.r.o.: spolehlivý partner na cestě k úspěchu

Společnost FACE Style je specialistou na komplexní řešení internetové propagace drobných živnostníků, velkých firem i institucí. Kromě webových prezentací a správy facebookových firemních profilů se zaměřuje také na speciální aplikace, díky kterým získáte výhodu oproti konkurenci, a tím i nové zákazníky.

Moderní webové prezentace pro efektivní internetovou propagaci

Zkušený tým navrhne a zrealizuje webové stránky moderního vzhledu a přehledného ovládání s jednoduchým intuitivním redakčním systémem. K dispozici máme také SEO specialisty, kteří se v případě vašeho zájmu postarají o kvalitní obsah snadno dohledatelný cílovou skupinou uživatelů. Stejně tak mohou optimalizovat stávající texty na vašich webových stránkách.

 

Našim klientům nabízíme také výhodné balíčky sestavené na míru drobným živnostníků, větším firmám i např. městům a obcím či soukromým osobám.

 

A to zdaleka nejsou všechny možné formy zkvalitnění vaší propagace na internetu od FACE Style.

Využijte marketingového potenciálu Facebooku. Nevíte jak?

V dnešní době je téměř nezbytné využívat pro prezentaci firmy sociální sítě, které jsou ideálním nástrojem pro komunikaci se stálými i potencionálními zákazníky. Ne každý však má časové možnosti nebo zkušenosti s optimální správou Facebooku, který má v České republice ze všech sociálních sítí nejsilnější pozici. Právě v takovém případě přichází na řadu dlouholetá praxe pracovníků společnosti FACE Style, kteří mají perfektní přehled o možnostech využití potenciálu Facebooku včetně přesně zacílených reklamních kampaní. Dokáží tak efektivně pomoci k šíření dobrého jména společnosti mezi cílovou skupinu, kterou chcete oslovit. 

 

Chcete-li být vždy o krok před vaší konkurencí, využijte i možnosti speciálních a originálních facebookových aplikací, které vám FACE Style vyvine a zrealizuje přesně na míru, např. e-shop na Facebooku dle individuálních požadavků.

 

Více informací o společnosti FACE Style a nabídce služeb naleznete na webových stránkách www.facestyle.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.facestyle.cz

Vydáno 25.02.2014
189 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Mobilní aplikaci Česká města lze využít i pro obchodní účely

Mobilní aplikaci Česká města lze využít i pro obchodní účely
Česká města je mobilní aplikace seznamující turisty a občany s novinkami, možnostmi ubytování, stravování, kulturního vyžití a dalšími informacemi o dané lokalitě a její nabídce. Tato mobilní aplikace však nachází své využití i pro vyhledání zajímavých obchodních příležitostí.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FACE Style s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FACE Style s.r.o.
www.edb.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Reference
Adresa

Adresa

Nad Buďánkami II 1841/17
Praha 5 150 00

objednavky@facestyle.cz
+420 734 448 666


Najdete nás také zde:

ARES
captcha