Spolupracujte s těmi nejlepšími. Naše dopravní služby Vás nikdy nezklamou

Spolehlivý autodopravce, náklad pod vlastním dohledem, profesionální řidiči a prvotřídní služby. To je firma Trans-Spedit. Naši zaměstnanci vždy udělají maximum pro to, aby splnili veškerá vaše přání. A to nadstandartně. Řídíme se heslem náš zákazník – náš pán.


Jsme váš partner pro mezinárodní i vnitrostátní dopravu

Poskytujeme komplexní dopravní služby. Zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní nákladní dopravu, přepravu, spedici a zasílatelství. Specializujeme se na import i export ze států Evropské unie, jako je Itálie, Německo, Francie, Slovenská Republika, Rakousko a jiné. U nás se vám dostane vždy prvotřídních služeb. Za dvacet let našeho fungování jsme nasbírali neocenitelnou zkušenost a praxi v nákladní dopravě. Specializujeme se sice na dopravu v rámci států Evropské unie, ale když bude spolupracovat s námi, brzy zjistíte, že se snažíme vyhovět veškerým vašim požadavkům. Takže hranice států Evropské unie rozhodně nejsou limitující pro námi nabízenou autodopravu.

Ty nejlepší vozy jsou připraveny dopravit váš náklad

Náš vozový park se skládá ze sklápěcích návěsů, souprav s bočním sklápěním, vozidel s posuvnou podlahou, plachtových návěsů. Veškeré vozy udržujeme v tom nejlepším stavu. Žádné z našich aut není starší než čtyři roky. V každém z nich je zabudována navigace a satelitní sledování polohy. Díky tomu máte každou chvíli přehled o svém nákladu či zboží. Mějte věci pod kontrolou. Obzvlášť, když se jedná o vnitrostátní či mezinárodní autodopravu.

Prvotřídní autodopravu dělají profesionální řidiči     

Klademe velký důraz na pečlivý výběr našich zaměstnanců s dlouholetou praxí. Abychom se udrželi na špičce firem poskytujících vnitrostátní a mezinárodní autodopravu, zaručujeme svým zaměstnancům možnost neustálého sebezdokonalování skrze proškolování dle nových dopravních i bezpečnostních nařízení. Ti nejlepší pracují pro nás.

Naše autodoprava neignoruje životní prostředí

Naším cílem je poskytování prvotřídních služeb a zároveň snižování provozních nákladů. Pořizujeme proto vozidla emisní třídy Euro 5-6, která tolik nezatěžují životní prostředí. Spolupracujte s námi a přispějte k boji za čistější životní prostředí.

Autodopravní služby šité na míru

Každému zákazníkovi nabízíme individuální přístup. Na všem se můžeme domluvit tak, aby byly spokojené obě strany. S námi se vám nestane, že by zboží bylo dopraveno pozdě nebo snad poškozené. Od nás očekávejte jedině dokonalé služby, naprosto profesionální a velmi flexibilní. Naše dlouhodobé zkušenosti a profesionalita našich zaměstnanců se odráží na zástupu našich spokojených zákazníků. Díky tomu, že vždy poskytujeme kvalitní služby a neděláme chyby, jsme získali pevné místo na českém i zahraničním trhu. Zkuste, jaké to je, když firmě na jejich klientech opravdu záleží.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.trans-spedit.cz

Vydáno 26.02.2014
1650 Zhlédnutí
Topováno 19.05.2014
FIREMNÍ ČLÁNKY

Chcete mít jistotu, že Vás vaše vozidlo nenechá na holičkách? Najděte si spolehlivý autoservis

Chcete mít jistotu, že Vás vaše vozidlo nenechá na holičkách? Najděte si spolehlivý autoservis
Tu nejlepší péči o vaše vozidla svěřte jedině do rukou profesionálů. Takových, jaké zaměstnává firma Trans-Spedit. Díky našim prvotřídním službám budete mít jistotu, že Vás vaše auto nikdy nezklame. Lepší autoservis a pneuservis nákladních vozů byste hledali jen těžko.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TRANS - SPEDIT s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TRANS - SPEDIT s.r.o.
www.trans-spedit.cz
Adresa

Adresa

Dopravní 1040
Moravské Budějovice 676 02

dispo3@trans-spedit.cz
+420 725 885 552


Najdete nás také zde:

ARES
captcha