ALFATECH s.r.o. Vybavení pro gastronomii Praha

Prodej a servis gastro vybavení – kávovary, chladící pulty, fritézy, konvektomaty

ALFATECH s.r.o.
Vybavení pro gastronomii Praha
Alfatech: gastro vybavení do restaurací, jídelen i obchodů

Vlastnit restauraci či kavárnu je snem spousty lidí po celém světě a do podnikání v gastronomii se pouští čím dál více z nich. Pro správné fungování firmy podnikající v gastronomii je však základem kvalitní gastro vybavení. Bez pořádného sporáku, lednice nebo kávovaru těžko bude fungovat restaurace či kavárna se sebelepším marketingem.


Společnost Alfatech se specializuje na vysoce profesionální chladící a mrazící techniku, kvalitní kávovary, myčky a nerezová řešení, odšťavňovače, džusovače, mixéry, varnou techniku, zmrzlinové a shake stroje a mnoho dalších druhů gastro vybavení.

Gastro vybavení od A do Z včetně pozáručního servisu

Služby společnosti Alfatech v oblasti gastro vybavení sestávají z konzultace a poradenství, následného komplexního vybavení gastronomických, potravinářských a obchodních provozů, odborné montáže, nonstop dostupného servisu a údržby, záručního i pozáručního servisu. Alfatech disponuje také vlastní projekční kanceláří pro profesionální gastro vybavení.

Pro koho jsou služby společnosti Alfatech určeny?

Alfatech projektuje, dodává a realizuje gastro vybavení do velkokuchyní, restaurací, hotelů, podnikových kantýn, školních jídelen, domovů důchodců, nemocnic, pekáren, řeznictví, fastfoodů a dalších zařízení. Dále dodává vybavení pro obchody s potravinami, supermarkety a hypermarkety, čerpací stanice a podobně, a také zařízení pro zchlazování a zmrazování včetně aplikace chlazení pro zdravotnictví.

Vybavení gastro prodejen od Alfatech

Jednou z oblastí, pro které Alfatech realizuje dodávky gastro vybavení, jsou také prodejny potravin všech velikostí. V nabídce společnosti tak najdete například chladicí nábytek, jako jsou chladicí a mrazicí vany, přístěnné regálové a kontejnerové vitríny, obslužné vitríny a další, chladicí a mrazicí boxy, nerezový nábytek, ale třeba i pokladní boxy. Pro vystavení zboží v prodejně pak dodává suché regálové systémy.

Možnost nákupu gastro vybavení na leasing nebo na splátky

Protože se Alfatech snaží vyhovět každému zákazníkovi a přistupovat k němu individuálně, podle potřeb klienta nabízí také financování nákupu gastro vybavení formou leasingu nebo splátkového prodeje.

Více o specialistovi na vysoce kvalitní vybavení gastronomických provozoven, společnosti Alfatech, najdete přímo na webu společnosti.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.alfatech-company.cz


Vydáno 27.02.2014
497 Zhlédnutí
Topováno 03.04.2019

Kávovary WMF

Kávovary WMF

Espresso kávovary WMF, kávovary na překapávanou kávu – dodání, servis

Technologie pro gastronomii

Technologie pro gastronomii

Gastro vybavení - varná a mycí technologie, konvektomaty a pece, fritézy

Vybavení pro fast foody

Vybavení pro fast foody

Vybavení pro fast foody – fritézy, grily, kávovary, pece, nápojové systémy