DELIKOMAT s.r.o.

Profesionální a kancelářské kávovary, kávový servis

DELIKOMAT s.r.o.
Prodejní potravinové automaty na svačiny a obědy s jednoduchou obsluhou

Prodejní potravinové automaty najdou své uplatnění ve školách, firmách, nemocnicích a jiných veřejných prostorách. V nabídce máme svačinový automat na drobné kusové občerstvení, stejně tak jako obědový automat na chlazená hotová jídla. Automaty spolupracují se všemi platebními systémy, mohou být tedy upraveny pro platbu hotově, bezkontaktní kartou či platebními čipy a žetony.

Delikomat svačinový automat Damian Xsnack

Svačinový automat Damian Luce X Snack 3 in 1

Potravinový automat Damian Luce X Snack 3 in 1 se vyznačuje úsporným LED diodovým osvětlením vitríny, moderním designem a velkou kapacitou pro nabízený sortiment občerstvení - pojme až 447 kusů zboží. V nabídce můžete nalézt bagety, sendviče, cukrovinky, oplatky, slané pochutiny, nápoje, müsli nebo cereální tyčinky. Celkem až 46 druhů produktů. Naše dodavatele pravidelně střídáme a navíc Vám zaručíme, že v jednom automatu budou vždy produkty od minimálně dvou různých výrobců.

Svačinový automat na drobné občerstvení


Obědový automat Damian Food pro kvalitní a rychlé stravování

Obědový automat je výbornou volbou, pokud potřebujete zajistit rychlé a kvalitní stravování pro své zaměstnance. Nabízí totiž široký výběr hotových chlazených jídel, která lze jednoduše připravit v mikrovlnné troubě. Všechny pokrmy jsou vyrobeny z kvalitních surovin a porce jsou dostatečně veliké. Aby se Vám jídla brzy neomrzela, sortiment navíc pravidelně obměňujeme. Kapacita obědového automatu je 50 jednotlivých jídel.

Obědový automat na chlazená hotová jídla


Servis a údržba nápojových a prodejních automatů

Díky široké síti poboček rozmístěných po celé ČR a množství servisních vozidel poskytujeme pro námi dodané automaty rychlý odborný servis, ať už záruční či pozáruční. Samozřejmostí je také údržba automatů, pravidelné preventivní prohlídky a revize. V případě poruchy zajistíme servis do 24 hodin od nahlášení závady, a to i o víkendech (u námi provozovaných automatů).

Servis nápojových a prodejních automatůNápojové automaty na teplé a studené nápoje

Nápojové automaty na teplé a studené nápoje

Nápojové automaty, automaty na vodu a sodu, sodobary

Prodejní obědové a svačinové automaty

Prodejní obědové a svačinové automaty

Prodejní potravinové automaty na svačiny a obědy s jednoduchou obsluhou

Profesionální kávovary, kávový servis

Profesionální kávovary, kávový servis

Profesionální a kancelářské kávovary, kávový servis