Sítě proti hmyzu České Libchavy – nezbytný pomocník při větrání

Stavona, spol. s r.o.

Sítě proti hmyzu České Libchavy – nezbytný pomocník při větrání

Výroba plastových oken a dveří s českou duší

Plastová okna a dveře dnes patří ke standardu pohodlného a také ekonomicky výhodného bydlení. Díky vynikajícím vlastnostem plastových oken a dveří těmto produktům dává při stavbách nových domů i rekonstrukcích bytů v panelových domech přednost čím dál větší procento Čechů, kteří chtějí kvalitně bydlet. Plastová okna přitom není třeba dovážet zdaleka – na výrobu plastových oken a dveří se specializují i kvalitní čeští výrobci, jako je například společnost Stavona.


Kvalitní materiály jsou při výrobě plastových oken a dveří základ

Plastová okna a dveře Stavona se vyznačují nejen materiály prvotřídní kvality, ale stejně tak přesnou výrobou. Díky této kombinaci uživatelům českých plastových oken a dveří Stavona šetří peníze, starosti i čas. Za velmi dobrých finančních podmínek tak majitelé plastových oken a dveří Stavona získají velmi vysokou a především příjemnou úroveň bydlení.

Plastová okna a dveře je třeba správně zabudovat

Česká plastová okna a dveře Stavona, to však není pouze samotná výroba plastových oken a dveří. Stavona se stará také o správné zabudování oken, které není radno v žádném případě opomíjet a při špatném provedení se jím dá hodně zkazit. Při zabudování plastových oken a dveří je důležitá především kvalita takzvané připojovací spáry. Jde o mezeru mezi okenním rámem a ostěním plastového okna. Tuto spáru je po ukotvení plastového okna potřeba řádně a pečlivě vyplnit rovněž kvalitním materiálem, aby nedocházelo například k profukování a podobným nežádoucím projevům, které rozhodně od kvalitních plastových oken či dveří při investici do nich neočekáváme.

Z produktových řad plastových oken a dveří Stavona si vyberou i ti nejnáročnější

Společnost Stavona se specializuje na výrobu plastových oken a dveří v několika profilových řadách, které určují vlastnosti oken lišící se v mechanických parametrech jako je pevnost či tuhost plastového okna, v tepelných vlastnostech, jako je součinitel prostupu tepla a v neposlední řadě také v estetických parametrech (tvar hran, tvar kontur plastového okna a pochopitelně barevné provedení plastových oken a dveří).

Výroba plastových oken a dveří s výbornými tepelně i zvukově izolačními vlastnostmi

Kvalitní plastová okna a dveře Stavona, to ale není pouze příjemné bydlení ve smyslu dobrých tepelně izolačních vlastností okna. Opomíjet u plastových oken a dveří nesmíme ani další nesmírně důležitou výhodu, kterou je izolace zvuková. Ruku na srdce – bydlíte či pracujete-li ve městě, bezesporu se obejdete bez rušivých elementů ve formě řinčení kolemjedoucích aut či tramvají nebo vykřikování rozjařených obyvatel v pokročilejších nočních hodinách. I na váš klidný spánek Stavona při výrobě plastových oken a dveří myslí.

Pro výrobu svých plastových oken či plastových dveří od českého výrobce, společnosti Stavona, nás neváhejte kdykoli kontaktovat s vytvořením nezávazné kalkulace nebo navštívit přímo osobně naše oblastní obchodní zastoupení, které bude nejblíže k vašemu bydlišti. Pobočky této společnosti specializující se na výrobu plastových oken a dveří najdete v Praze, Pardubicích, Liberci, Kolíně, Boskovicích a Pelhřimově. Naši odborníci na plastová okna a dveře vám na nich rádi poradí a pomohou zvolit to správné řešení pro vaše individuální potřeby, ať už budou jakékoli.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.stavona.cz

Vydáno 24.03.2014
875 Zhlédnutí
Topováno 11.08.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pohoda za oknem v každé situaci

Pohoda za oknem v každé situaci
Nenarušování soukromí je pro většinu lidí jednou z nejzákladnějších věcí, kterou od svého bytu požadují. Výběrem vhodných okenních rolet si můžete zajistit i mnohem více. Výrobky společnosti STAVONA vytvoří z vašeho bytu útulnou náruč.

Hliníková okna a dveře od českého výrobce

Hliníková okna a dveře od českého výrobce
Uvažujete o nových oknech? Pokud hledáte opravdovou kvalitu, vsaďte na hliníková okna od společnosti Stavona. Už dávno neplatí, že jsou hliníková okna a hliníkové dveře drahé a nedostupné pro běžné domácnosti. Naopak. Hliníková okna z naší nabídky nabídnou vysoký standard a perfektní užitné ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stavona, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavona, spol. s r.o.
www.stavona.cz
Adresa

Adresa

České Libchavy 177
České Libchavy 561 14

info@stavona.cz
+420 465 582 125


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha