Hasicí přístroje a požární technika – od nákupu až po servis

Hasicí přístroje, hydranty a další požární technika je nedílnou součástí každého veřejného i neveřejného objektu. Slouží jako ochranný prostředek při vzniku požáru. Výběr hasicích přístrojů není vůbec jednoduchou záležitostí a rozhodně by se neměl podceňovat. Navíc je třeba myslet na to, že samotným nákupem požární techniky zajištění ochrany nekončí. Revize hydrantů a servis hasicích přístrojů je důležitou součástí pro dodržení všech bezpečnostních předpisů.

Hasicí přístroje a požární technika

Výběr hasicího přístroje podle typu

Ruční přenosné hasicí přístroje můžeme rozdělit do čtyř základních kategorií - práškové, vodní, pěnové a sněhové. Každý typ se přitom hodí pro různé případy, je tak třeba určit, jaký typ se do daného objektu hodí nejvíce. Nejprodávanějším typem je hasicí přístroj práškový, vyniká svou univerzálností. Na ostatní typy se však také nesmí zapomínat, mají svá specifika a hodí se do specifických oblastí. Se samotným výběrem vám může pomoci např. firma PRHAS s.r.o., která zajišťuje prodej požární techniky.

Servis hasicích přístrojů

Pokud dojde k poškození hasicího přístroje, zmíněná firma PRHAS s.r.o. se postará o jeho servis. Firma má v této oblasti mnohaletou tradici a bohaté zkušenosti. Servis je často přímo spojen s revizí hasicích přístrojů, eventuálně revizí hydrantů. Při revizi se může zjistit, že je třeba odeslat přístroj na tlakovou kontrolu nebo jej opravit. Společnosti PRHAS s.r.o. zajistí kompletní zajištění požární techniky od prodeje přes revizi až po případný požadovaný servis.

Požární hydranty pro stavební konstrukce

Hasicí přístroje jsou sice snadno dostupné a přenosné, nedokáží však zajistit požární ochranu při rozsáhlejším požáru. Za tímto účelem slouží požární hydranty, které se umísťují do stavebních konstrukcí. Firma PRHAS s.r.o. nabízí hned několik typů, které se liší svými rozměry, délkou hadice i barvou. Požární hydranty jsou určeny k okamžitému použití v případě požáru. Obsluhu požárního hydrantu přitom zvládne jedna osoba. Zmíněná firma opět zajistí i revizi a případný servis.

 

Pokud tak potřebujete v určitých objektech zajistit maximální požární ochranu, PRHAS s.r.o. se o to postará. Kromě zmíněných hasicích přístrojů a požárních hydrantů nabízí i další požární techniku. Zmiňme např. autonomní hlásiče požáru. Firma sídlí v Praze, ovšem zajišťuje odeslání hasicích přístrojů po celé České republice za velmi výhodné ceny.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hasicipristroje-praha.cz

Vydáno 30.05.2015
168 Zhlédnutí
Topováno 03.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

PRHAS - Revize hasicích přístrojů i jejich opravy

PRHAS - Revize hasicích přístrojů i jejich opravy
Požární ochrana musí být zajištěná v každém objektu. Aby byla ale požární ochrana skutečně účinná, musí být všechny hasicí přístroje a další technika v perfektním stavu. Alespoň jednou ročně je tak nutná jejich důkladná revize. Nevíte na koho se v této otázce obrátit? Kontaktujte společnost PRHAS, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PRHAS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PRHAS s.r.o.
www.hasicipristroje-praha.cz
Adresa

Adresa

Zlatníky 154
Zlatníky 252 41

prhas@seznam.cz
+420 602 363 358


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha