PRHAS - Revize hasicích přístrojů i jejich opravy

Požární ochrana musí být zajištěná v každém objektu. Aby byla ale požární ochrana skutečně účinná, musí být všechny hasicí přístroje a další technika v perfektním stavu. Alespoň jednou ročně je tak nutná jejich důkladná revize. Nevíte na koho se v této otázce obrátit? Kontaktujte společnost PRHAS, revize hasicích přístrojů nabízíme pro jednotlivce i firmy.

PRHAS, to jsou revize hasicích přístrojů pro jednotlivce i firmy.

Revize hasicích přístrojů obstaráme za vás

Podmínky požární ochrany se často mění a upravují, nemusíte ale mít strach. Naši technici prochází pravidelnými školeními a mají vždy přehled o tom, jaké podmínky musí hasicí přístroje splňovat. Jednou za rok provedeme revize hasicích přístrojů přímo u vás v domě nebo ve firmě, v případě, že vaše hasicí přístroje musí podstoupit periodickou tlakovou zkoušku a dílenský servis, se pak také postaráme o vše potřebné.

Revize hasicích přístrojů i talkové zkoušky


Hasicí přístroje opravujeme i prodáváme

Nenabízíme vám ale pouze revize hasicích přístrojů. V případě, že jsou vaše hasicí přístroje nefunkční nebo rozbité se také postaráme o jejich servis a opravu. Na nezbytnou dobu vám navíc zapůjčíme náhradní hasicí přístroj, aby nebyla požární ochrana objektu narušena. Pokud už vaše hasicí přístroje dosloužily, můžete si u nás pohodlně objednat nové - nabízíme hasicí přístroje práškové, vodní, pěnové i sněhové.

Pokud chcete, aby byla požární ochrana vašeho objektu vždy stoprocentní, obraťte se na nás. U nás vyřídíte vše o revizi hasicích přístrojů až po koupi nových.

Objednejte si kompletní péči o hasicí přístroje ještě dnesVydáno 16.05.2016
38 Zhlédnutí
Topováno 21.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hasicí přístroje a požární technika – od nákupu až po servis

Hasicí přístroje a požární technika – od nákupu až po servis
Hasicí přístroje, hydranty a další požární technika je nedílnou součástí každého veřejného i neveřejného objektu. Slouží jako ochranný prostředek při vzniku požáru. Výběr hasicích přístrojů není vůbec jednoduchou záležitostí a rozhodně by se neměl podceňovat. Navíc je třeba myslet na to, že ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PRHAS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PRHAS s.r.o.
www.hasicipristroje-praha.cz
Adresa

Adresa

Zlatníky 154
Zlatníky 252 41

prhas@seznam.cz
+420 602 363 358


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha