Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB

Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

Prostory pro jednání se zahraničními partnery v České republice poblíž letiště Praha

Hledáte vhodné prostory pro obchodní jednání se zahraničním partnerem? Ideálním místem je hotel FBA, situovaný v bezprostřední blízkosti pražského letiště Václava Havla, který je po rozsáhlé rekonstrukci a nabízí moderní a reprezentativní prostory, jak pro samotné jednání, tak pro případné ubytování zahraničních hostů, občerstvení i celodenní stravování.

Prostory pro jednání se zahraničními partnery poblíž letiště

Volba prostředí může ovlivnit výsledek obchodního jednání

Jistě mi dáte za pravdu, že pro navázání vřelých obchodních vztahů, je velmi důležitá volba prostředí. Zvláště když se jedná o tolik důležitý první dojem, který máme šanci udělat jen jedenkrát, je dobré vybrat prostory reprezentativní. Často záleží na každém sebemenším detailu. Hotel FBA má s realizací obchodních jednání široké zkušenosti, protože je právě k tomuto účelu velmi často vyhledáván. Nabízí zázemí jak pro jednání menšího počtu osob, tak pro větší skupiny. K dispozici jsou také učebny i kongresový sál s kapacitou až 30 osob, vybavené projekční technikou,  promítacím plátnem a interaktivní tabulí. Samozřejmostí je také připojení k Internetu ve všech prostorách hotelu. Personál restaurace zajistí také profesionální občerstvení a coffee breaky dle přání zákazníka.

 

Snadná dostupnost historického centra Prahy

Čas vysoce postavených manažerů a podnikatelů je velmi vzácný a drahý. Přesto by byla velká škoda navštívit Prahu a alespoň nezahlédnout něco z krás pražského historického centra a neochutnat místní vynikající kuchyni! Hotel FBA, který sídlí v blízkosti pražského letiště Václava Havla, je i pro případ výletů do centra vynikající volbou. Využíván je pro obchodní jednání s partnery, kteří v ranních hodinách přilétají do České republiky a ještě týž den ji opět opouští, i Těmi, kteří se zde ubytují a služební cestu spojí s prohlídkou krás hlavního města Prahy. Do centra se snadno dostanou během půl hodiny autem (monitorované parkování je zajištěno přímo před hotelem) i městskou hromadnou dopravou.

 

Přijatelné ceny ubytování, občerstvení i pronájmu konferenčních prostor

Přestože veškeré služby hotelu FBA jsou na špičkové úrovni, nemusíte se nijak obávat vysokých cen. Právě naopak - hotel FBA patří k levnějším hotelům situovaným u pražského letiště.

 

Pokud tedy chystáte jednání (nejen) se zahraničními partnery, kteří přistanou na pražském letišti, svěřte se do péče personálu hotelu FBA! Vaše jednání pak nemůže dopadnout špatně....

 

FBA spol.s r.o.

K Letišti 934, Praha 6 – Ruzyně
tel. +420 220 372 678; 220 372 049

fax. +420 220 372 321
e-mail: fba@fba.cz

www.fba.cz

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fba.cz/konferencni-prostory/

Vydáno 15.06.2015
221 Zhlédnutí
Topováno 07.08.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze
Odlétáte na dovolenou nebo za prací? Budete trávit časné ranní či dopolední hodiny na letišti? Zpříjemněte si čekání snídaní v reprezentativním prostředí za vynikající ceny. Budeme se na vás těšit v restaurace Air Club u letiště Václava Havla.

Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně
Pokud nemáte čas na oběd v restauraci či v jídelně, tak zajisté uvítáte možnost brát si jídlo s sebou domů nebo do zaměstnání. A nejen pro sebe, ale i pro členy rodiny nebo kolegy v práci. A přenášení v žádných nekvalitních plastových obalech, ale v zatavených krabičkách. Široký výběr jídel s ...

Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny
Odlétáte na dovolenou nebo se vracíte v časných ranních hodinách? Pokud se chcete vyhnout nepříjemnému nočnímu cestování na nebo z letiště, máme pro Vás řešení. Je jím kompletně zrekonstruovaný hotel na Praze 6, Ruzyni, v těsné blízkosti pražského letiště Václava Havla. Celý objekt je moderně ...

Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování
Hledáte místo v okolí pražského letiště Václava Havla, kde byste se mohli dobře najíst? Restaurace AIR CLUB Praha Ruzyně na vás čeká! Najdete nás pár minut od letiště a naše restaurace je snadno dostupná také z centra Prahy.
PODSTRÁNKY

Ubytování u letiště Praha

Ubytování u letiště Praha
Hotel u letiště Václava Havla v Praze, levné a komfortní ubytování

Restaurace, rauty, rozvoz obědů

Restaurace, rauty, rozvoz obědů
Restaurace AIR CLUB, rozvoz hotových teplých či šokově chlazených jídel, catering, rauty

Konferenční prostory

Konferenční prostory
Pronájem konferenčních prostor a učeben, víkendové firemní pobyty v Praze
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB
WEBOVÁ STRÁNKA
FBA spol.s r.o.
www.fba.cz
Adresa

Adresa

K Letišti 934
Praha 6 - Ruzyně 161 00

fba@fba.cz
+420 220 372 678


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha