Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB

Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

FBA spol.s r.o.
Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB
Restaurace AIR CLUB, rozvoz hotových teplých či šokově chlazených jídel, catering, rauty

Součástí hotelu u pražského letiště Václava Havla, dříve Ruzyně, je restaurace AIR CLUB s kapacitou 60 míst. Restaurace blízko letiště v Praze nabízí celodenní stravování, možnost závodního stravování formou moderního bistra. Mimoto společnost FBA zabezpečuje z denního menu rozvoz teplých nebo šokově chlazených jídel do okolních firem zaměstancům směnných provozů, pracovníkům administrativní sféry, ale i dětem ve školkách, nebo seniorům. V restauraci zajistíme i slavnostní občerstvení pro rauty, firemní akce, rodinné oslavy, svatby.

Restaurace AIR CLUB hotelu FBA, Praha

Moderní restaurace AIR CLUB hotelu FBA u mezinárodního letiště v Praze

Pražská restaurace AIR CLUB je moderně zařízená, klimatizovaná, nekuřácká. Kuchyně restaurace je vybavena špičkovým gastronomickým zařízením a šikovný personál denně připravuje kvalitní chutná jídla z čestvých surovin. Odlétáte brzy ráno z letiště Václava Havla a potřebujete chutně posnídat? V naší restauraci máme připraveno stálé snídaňové menu. V pracovních dnech můžete poobědvat formou samoobslužného stravování. Večeře podáváme podle výběru z jídelního lístku. Podívejte se na naše webové stránky a objevte pestrou nabídku lahodných jídel za nízké ceny!

Restaurace AIR CLUB hotelu FBA v Praze


Rozvoz obědů pro zaměstnance do firem, administrativních budov, školek, denních stacionářů, rozvoz jídel pro soukromé účely

V kuchyni restaurace AIR CLUB denně připravujeme čerstvá jídla z kvalitních surovin bez konzervantů, podle přísných hygienických norem. Nepoužíváme žádné polotovary, vaříme podle tradičních a moderních receptur. Dodáváme teplá balená jídla nebo šokově chlazená jídla s trvanlivostí 5 dní. Vybírat můžete ze čtyř druhů hlavních jídel včetně polévky. Rozvážíme obědy do různých firem z okolí, závodů se směnným provozem, do denních stacionářů, připravujeme jídla pro děti ve školkách, ale rádi dovezeme chutné obědové menu i k Vám domů.

Rozvoz obědů okolním firmám, školkám, domů


Cateringové služby, občerstvení pro rauty, svatby, firemní a rodinné oslavy

Že vaříme velmi chutně, zdravě, nápaditě, Vás přesvědčí tým profesionálních kuchařů v čele s šéfkuchařem panem Janem Hlůžkem, který se probojoval mezi finalisty soutěže Kuchař roku. Objednejte si u nás přípravu lahůdkových pokrmů a pronajměte si naši restauraci AIR CLUB pro firemní a rodinné oslavy, rauty, svatební hostiny, soukromé večírky. Nebo si u nás objednejte cateringové služby a my Vám zajistíme vše od občerstvení podle Vašich představ, přes inventář a obslužný personál, až po závěrečný úklid.Ubytování u letiště Praha

Ubytování u letiště Praha

Hotel u letiště Václava Havla v Praze, levné a komfortní ubytování

Restaurace, rauty, rozvoz obědů

Restaurace, rauty, rozvoz obědů

Restaurace AIR CLUB, rozvoz hotových teplých či šokově chlazených jídel, catering, rauty

Konferenční prostory

Konferenční prostory

Pronájem konferenčních prostor a učeben, víkendové firemní pobyty v Praze