Textilní reklama na míru dotvoří vaši značku do puntíku

Každá firma by si měla budovat vlastní styl. Začíná to už u názvu společnosti, pokračuje prezentací a dotažením každého detailu, díky kterému se značka stane zapamatovatelná. To se pro vaše klienty může stát důležitou vizitkou. Samozřejmostí je dodávat kvalitní produkty a výrobky, ovšem dokázat značku prodat, je také umění. K tomu všemu vám může dopomoci textilní reklama na míru, která utkví v paměti každému vašemu zákazníkovi. Společnost Subliprofi poskytuje služby zaměřující se na sublimační tisk – ten pro vás vykouzlí reklamu přesně podle vašich představ.

Textilní reklama na míru dotvoří vaši značku do puntíku

Sublimační tisk jedině na kvalitní materiály

Mít pro klienty připravené různé dárkové předměty nebo si zajistit účinnou a dobře viditelnou reklamu v exteriéru – to není pro firmy nikdy bezvýznamná investice. Díky tomu jste na očích a dostanete se do širšího povědomí. Textilní reklama na míru je účinný prostředek, který vám dodá společnost Subliprofi. Mezi jejich hlavní přednosti patří individuální přístup k zákazníkovi, ale také krátké dodací lhůty. Vše s vámi vyřídí rychle a vy se můžete zanedlouho těšit na reklamu na míru. Dodávaný textil je z kvalitních materiálů, fotografický tisk je neznatelný na omak a je také vysoce odolný – lze jej prát v pračce při běžných teplotách. To klienti jistě ocení u předmětů jako jsou například polštářky.

Potiskneme vám ubrusy, ale i velké poutače

Společnost Subliprofi nabízí svým klientům velké množství předmětů, na které lze použít sublimační tisk. Řadí se mezi ně dárkové předměty, interiérové dekorace, textilní vybavení jako jsou koberce, ubrusy, ale také velké fasádní poutače. Na výrobu jsou používány kvalitní materiály celkem v devíti provedeních. Samozřejmostí je pro nás však individuální přístup ke každému zákazníkovi. Pokud vám žádný z nabízených produktů či materiálů nebude vyhovovat, nevadí. Jsme schopní vám maximálně vyjít vstříc. Navrhněte si vlastní materiál – musí však splňovat základní požadavky, abychom vám mohli zaručit stoprocentní kvalitu potisku. Požadavky na materiály naleznete na webových stránkách společnosti Subliprofi.

Jednotně oblečený personál zaujme

Sublimační tisk má opravdu široké využití. Díky němu vytvoříte perfektní reklamu na míru, ať už v oblasti dárkových předmětů, designu nebo oděvního průmyslu. Prostřednictvím této technologie vytvoříme ve vašem podniku jednotný interiér, ať už je to restaurace, hotel, prodejna, bar nebo diskotéka. Můžete jej kompletně vybavit od základních detailů až po oblečení pro personál, což vám pomůže se výrazně odlišit od konkurence. Sublimační tisk dokáže vytvořit jakékoliv grafické motivy, obsahující libovolný počet barev, grafické přechody a také fotografie bez omezení.

 

Jestliže máte zájem o sublimační tisk a originální textilní reklamu na míru, neváhejte společnost Subliprofi kontaktovat. Rádi vám poradíme s výběrem produktů právě pro vaši firmu.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.subliprofi.com

Vydáno 20.06.2015
194 Zhlédnutí
Topováno 23.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Co je to sublimační tisk a jaké jsou výhody sublimace?

Co je to sublimační tisk a jaké jsou výhody sublimace?
Sublimace, tedy konkrétně sublimační tisk, je velmi zajímavým a efektivním způsobem pro potisk textilu různého využití. Jde o způsob tisku, kdy se na teplotu citlivé inkousty přenášejí na speciální papír v požadovaném motivu dle přání zákazníka. Jakmile obrázek či text zaschne, prudce se vše ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SubliProfi, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SubliProfi, s.r.o.
www.subliprofi.com
Adresa

Adresa

Průmyslový areál Toma, budova č. 45A
Otrokovice 765 02

valsova@subliprofi.com
+420 774 700 318


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha