Povrchové úpravy dodají předmětům odolnost i šmrnc

Bez povrchové úpravy se neobejde spousta předmětů. I kvalitní materiály je velmi často nutné obstarat ještě nějakou další vrstvou. Povrchové úpravy jako je lakování, zinkování, chromování, stříbření, niklování či další galvanické pokovování slouží především k ochraně a zvýšení odolnosti předmětů, například před korozí či jiným poškozením. Není třeba asi zdůrazňovat ale ani to, že takto ošetřené předměty také mnohdy lépe vypadají. Často jsou povrchové úpravy dokonce nutné a bezpodmínečné pro správné fungování dané věci.

TK GALVANOSERVIS s.r.o.: povrchové úpravy, galvanické pokovování, zinkování, lakování, chromování

Galvanické pokovování i lakování pod jednou střechou

Myslíte si, že povrchové úpravy jsou velkou vědou? Jak pro koho! Ve společnosti TK GALVANOSERVIS s.r.o. najdete skutečné odborníky, kteří vám zařídí jakékoli povrchové úpravy od lakování až po galvanické pokovování. Bohaté zkušenosti a značné schopnosti zaměstnanců v tomto oboru jsou zárukou kvalitně odvedené práce a odolných výsledných produktů. Na své si u této společnosti přijde každý zákazník, který hledá některou z následujících služeb:

  • galvanické pokovování
  • zinkování (závěsová linka, bubnová linka)
  • chromování (dekorativní, závěsová linka)
  • mědění (závěsová linka, bubnová linka)
  • cínování (závěsová linka, bubnová linka)
  • stříbření (závěsové, hromadné)
  • niklování (závěsová linka, bubnová linka)
  • fosfátování Fe
  • lakování (lakování práškovou barvou, mokré lakování)

 

Ke všem povrchovým úpravám je nabízena také služba dopravy, měření X-Ray metodou a balení.

Při každé práci je možné dbát na životní prostředí

Je zřejmé, že povrchovými úpravami předmětů by člověk mohl při bezohledném a neopatrném zacházení poškozovat životní prostředí. Firma TK GALVANOSERVIS s.r.o. si však uvědomuje nutnost prostředí kolem nás chránit, a proto zavedla mnohá opatření zajišťující co možná nejšetrnější chování k přírodě. Jde například o pravidelné monitorování vypouštěných znečišťujících látek do ovzduší, zavádění co nejšetrnější techniky, snaha o snižování produkce odpadu a o snižování spotřeby energií a další.

Povrchové úpravy chrání především před korozí a vnějšími vlivy

Pokud chcete ochránit předmět před rzí a škodlivými vlivy, je jeho povrchová úprava na místě. Názorným příkladem takovéto ochrany může být například pozinkování ocelového předmětu. Nanesením vrstvy zinku je výrobek chráněn před korozí nejen mechanicky, ale také chemicky. I v případě, že k narušení dojde, zůstane ocel neporušena. Koroze probíhá totiž pouze na zinkové vrstvě. Pozinkování se aplikuje jak na materiály, tak i na celé výrobky, jako jsou automobilové karoserie, osvětlení a tak dále.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tkgalvanoservis.cz

Vydáno 25.06.2015
210 Zhlédnutí
Topováno 30.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Galvanické pokovení i práškové a mokré lakování na jednom místě

Galvanické pokovení i práškové a mokré lakování na jednom místě
Povrchové úpravy ochrání předměty před korozí a dalšími vnějšími vlivy, jsou důležité pro jejich odolnost i vzhled. Od roku 1997 se na ně specializuje společnost TK GalvanoServis s.r.o. Praha. Provádíme galvanické pokovení, práškové lakování i mokré lakování na základě poptávek zákazníků tak, aby ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TK GALVANOSERVIS s.r.o. Galvanické povrchové úpravy Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
TK GALVANOSERVIS s.r.o.
www.tkgalvanoservis.cz
Adresa

Adresa

V Chotejně 9/1307
Praha 10 - Hostivař 102 00

info@tkgalvanoservis.cz
+420 603 460 360


Najdete nás také zde:

ARES
captcha