V Ústeckém kraji se už nezvaných návštěvníků nemusíte bát. Deratizace a dezinsekce je zajištěna firmou Stanislav Kováč

Máte problémy s obtížným hmyzem nebo hlodavci, kteří se vám nastěhovali do domácnosti? Nebo řešíte potíže se zdraví škodlivými plísněmi, dřevokaznými škůdci a dalšími nepříjemnostmi? Firma Stanislav Kováč zajišťuje komplexní služby, které vás těchto pohrom rychle zbaví. Deratizace, dezinfekce a dezinsekce jsou hlavními oblastmi činnosti.

V Ústeckém kraji se už nezvaných návštěvníků nemusíte bát. Deratizace a dezinsekce je zajištěna firmou Stanislav Kováč

Stanislav Kováč – deratizace, dezinfekce a dezinsekce

Ne každý si ví ihned rady s tím, co dělat, vyskytnou-li se v domácnosti hlodavci, švábi, štěnice, mravenci nebo jiná nevítaná „havěť“. Přípravky přímo určené jejich likvidaci mohou jednorázově pomoci, ale pokud se tito návštěvníci jednou rozhodli, že se usadí právě u vás, jen tak se jich nadobro nezbavíte. Proto je třeba odborného zásahu firmy, která se zabývá deratizací, dezinfekcí a dezinsekcí. Ta zařídí, aby se hlodavci a hmyz nejen okamžitě vymýtili, ale aby se zamezilo jejich opětovnému výskytu.

Deratizace: Hlodavci už nebudou mít žádnou šanci

Přítomnost hlodavců není pro obyvatele jen obtěžující, ale hlavně nebezpečná. Jsou nositeli mnoha chorob, které se mohou přenášet např. kontaminací potravin a vody. Firma Stanislav Kováč se postará o okamžitou deratizaci bytu, domu či celého objektu, ve kterém se usídlily myši, krysy a další nebezpeční hlodavci.

Dezinsekce: Obtížný hmyz bude minulostí

Mravenci, švábi, štěnice, cvrčci,…to jsou nejčastější druhy obtížného hmyzu, které opakovaně zužují nejednu domácnost. Zbavte se jich jednou pro vždy – kontaktujte firmu Stanislav Kováč.

Dezinfekce: Život bez nebezpečných plísní

Kromě deratizace a dezinsekce provádí firma také dezinfekci jakýchkoli prostor, ať už jde o byty, domy, půdy a sklepy, komerční objekty, ale i celé průmyslové areály nebo školky, školy, nemocnice atd. Dezinfekce zamezí šíření bakterií a plísní, které mají na svědomí problémy s dýcháním či alergiemi.

 

Deratizace, dezinfekce a dezinsekce od firmy Stanislav Kováč probíhá za použití nejmodernějších metod a přípravků, které jsou škodlivé pouze pro nezvané návštěvníky, nikoli však pro lidi a jejich domácí mazlíčky. Můžete se tak spolehnout, že eliminace hlodavců, hmyzu či plísní proběhne šetrně ke všemu ostatnímu a bude zároveň vysoce účinná. Firma působí ve městech Chomutov, Jirkov, Most, Bílina, Teplice a Ústí nad Labem a jejich okolích. Pro více informací a potřebné kontakty navštivte webové stránky www.deratizace-chomutov.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.deratizace-chomutov.cz

Vydáno 12.07.2015
138 Zhlédnutí
Topováno 16.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Deratizace, dezinfekce a dezinsekce od firmy Stanislav Kováč je vždy na jedničku

Deratizace, dezinfekce a dezinsekce od firmy Stanislav Kováč je vždy na jedničku
Trápí vás sršní hnízdo či přemnožení hlodavci? Nemůžete se zbavit plísně nebo se nemůžete dočkat, až se zbavíte otravných holubů? Jste z Ústeckého kraje? Pak vám s tím vším pomůže společnost Stanislav Kováč z Chomutova.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Stanislav Kováč
WEBOVÁ STRÁNKA
Stanislav Kováč
ddd.kovac.sweb.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Libušina 5345
Chomutov 430 01

ddd.kovac@seznam.cz
+420 471 120 733


Najdete nás také zde:

ARES
captcha