Outsourcing ICT – IT bez starostí

V posledních letech je zajišťování služeb pomocí outsoucingu, neboli externí firmou, celosvětově zvyšujícím se trendem. Typickým outsourcingem je správa informačních technologií. EXPERIA GROUP s.r.o. je českou soukromou společností, která poskytuje expertní služby v oblasti informačních a telekomunikačních technologií (ICT). Zakládáme si na kvalitě naší práce, a tím získáváme důvěru našich zákazníků. Budujeme dlouhodobé vztahy a námi dodaná řešení podporujeme a rozvíjíme.

Outsourcing informačních a telekomunikačních technologií

Outsourcing ICT

Za spolehlivě fungující infrastrukturou ICT vždy stojí odborná systémová podpora. Prostřednictvím nabídky portfolia produktů a služeb jsme schopni zaručit vždy takové řešení, které přinese užitek Vám i Vašim zákazníkům. Získáte tým odborníků, který se Vám bude věnovat kdykoliv bude potřeba, a to za nižší cenu, než kdybyste platili vlastního zaměstnance. Převezme starost a odpovědnost za návrh, provoz a rozvoj Vašeho ICT, a tak dostáhnete snížení provozních nákladů firmy. Specialisté Vám poradí i s výběrem nejvhodnějších IT zařízení z hlediska bezpečnosti, ceny a výkonu, a tak se vyvarujete neefektivní práci se zastaralou či nevyhovující technikou. Pomocí pravidelného servisu výpočetní techniky i počítačových sítí předcházíte nečekaným výpadkům, které mohou ohrozit fungování Vaší společnosti. V rámci služby Outsourcingu IT na míru vám poskytneme jen takové ICT služby, které skutečně potřebujete. Nebudete platit za to, co nepotřebujete.

Outsourcing je služba i pro malé firmy a živnostníky

Máme pro Vás řešení, ať už se jedná o malou kancelář, nebo počítač živnostníka. Už nikdy nemusíte řešit problematiku spojenou s IT vybavením a můžete se  tak naplno věnovat rozvoji svého podnikání. Budeme Vám spolehlivým partnerem. Pomůžeme se správou výpočetní techniky a zajistíme její bezproblémový provoz. Neustále chráníme všechna Vaše důležitá data.

Pro menší firmy, přibližně od 5 do 15 uživatelů a s vlastním serverem, máme připravenou službu nazvanou komplexní systémová podpora IT. Tato služba zahrnuje správu výpočetní techniky, její optimalizaci a správu počítačových sítí. Budeme bdít nejen nad bezproblémovým chodem IT vybavení, ale také Vám pomůžeme snížit náklady na provoz IT a vybudovat bezpečnou a spolehlivou firemní síť.

Dejte sbohem neefektivitě a přenechte správu Vašeho IT odborníkům. Můžete se tak naplno věnovat hlavní činnosti Vašeho podnikání. Doba, kdy všichni mohli dělat vše, je pryč. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.  

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.experia.cz/

Vydáno 20.07.2015
66 Zhlédnutí
Topováno 25.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Outsourcing i další IT služby přenechte spolehlivé firmě

Outsourcing i další IT služby přenechte spolehlivé firmě
Malý, střední nebo velký podnik, všichni potřebují kvalitní servis spojený s IT službami. Profesionální služby v oblasti komunikačních a informačních technologií nabízí i společnost Experia Group, která dokáže maximalizovat využívání IT i ve vaší firmě. Nebojte se a svěřte se do rukou odborníků na ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EXPERIA GROUP, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EXPERIA GROUP, s.r.o.
www.experia.cz
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 1544
Pardubice - Zelené Předměstí 530 02

obchod.hk@experia.cz
+420 464 601 820


Najdete nás také zde:

ARES
captcha