EXPERIA GROUP, s.r.o.


Masarykovo náměstí 1544, Pardubice - Zelené Předměstí 530 02
EXPERIA GROUP s.r.o. je českou soukromou společností, která poskytuje expertní služby v oblasti informačních a telekomunikačních technologií.

Mezi naše klíčové služby patří komplexní outsourcing ICT ve společnostech. Prosazujeme, že každý by měl dělat to, co umí nejlépe. Naši zákazníci jsou výjimeční ve svých oborech. My jsme výjimeční v IT.
Naši zákazníci nemusí myslet na IT, celou zodpovědnost za provoz mohou přenechat nám. Naši produktoví manažeři, technici a systémoví specialisté vždy dovedou najít optimální řešení pro zákazníka a poskytnout mu trvalou a spolehlivou službu.

Optimalizace TCO srovnání cen a nákladů pro malé i velké firmy.

Správa a servis IT
Outsourcing IT/ICT
Optimalizace TCO
Specializovaný hosting a housting
IT pro školství
Systémová podpora IT
Dohledové centrum
Cloud
Školení

Produkty
  • činnosti dodávané externě, externí personální poradenství, externí ekonomické procesy, outsourcing podnikového procesu
  • počítačové služby, programovací služby, instalace operačních systémů, zálohování dat, obnova ztracených dat, zrychlení PC systému, výměna komponentů počítače

Tepelné izolace PSP izoterm. Výroba materiálu z viscoelastické paměťové polyuretanové pěny.

Batohy, vaky či sáčky na přezůvky s potiskem pro mateřské školy a předškoláky.
Vodácká trička, tílka a kšiltovky s vtipnými potisky.


Související články
Safetica Insight: dokonalý přehled o práci zaměstnanců i zabezpečení citlivých dat

ROOT IT s.r.o.

Safetica Insight: dokonalý přehled o práci zaměstnanců i zabezpečení citlivých dat

Společnost ROOT IT s.r.o. přináší svým zákazníkům bezpečnostní nástroj Safetica Insight, který zajistí dokonalý přehled o práci zaměstnanců, její efektivitě, a ochrání citlivá data před zneužitím. Díky Safetica Insight tak máte příležitost zamezit zbytečnému plýtvání firemními zdroji.


Automatizace provozu v rozmanitých průmyslových odvětvích od ELMEP

ELMEP s.r.o.

Automatizace provozu v rozmanitých průmyslových odvětvích od ELMEP

Bezpečnostní systémy, analyzační technika, automatizační technika, měření a regulace. Na průmyslové automatizace provozu se zaměřuje firma ELMEP s.r.o., která už řadu let poskytuje účinná systémová řešení pro průmyslové podniky. Společnost se specializuje na komplexní dodávky automatizační techniky - od návrhu přes projekt, vedení zakázky, softwarovou práci, montáže, uvedení do provozu a zaškolení zaměstnanců až po záruční i pozáruční servis.


SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o. – vítěz celostátních soutěží a firma s řadou technologických projektů

SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.

SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o. – vítěz celostátních soutěží a firma s řadou technologických projektů

Likvidace komunálních odpadních vod je téma, kterým se zabývají nejen velká města či obce, ale především oblasti, v kterých je problematické napojení na obecní či městskou čistírnu. Jak tento problém vyřešit a ke všemu s co nejmenším dopadem na životní prostředí? Tak na to našla odpověď významná firma SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o působící ve Zlínském kraji, která má za sebou i další významné projekty v různých oblastech, za které získala ocenění.


Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

E-expert, spol. s r.o.

Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

Vyřízení dotace z OPŽP, environmentální outsourcing, posouzení vlivu staveb na životní prostředí i zpracování rozptylových a odborných posudků – to i mnohem víc vám nabízí společnost E – expert. Jsme stabilní konzultační společnost v oblasti energetiky a ekologie, která stále rozšiřuje své služby. Nabízíme konzultace v oblastech OPŽP, službu podnikový ekolog, pomoc při vypracování posudků, ale i řadu dalších služeb.


Firemní články
Outsourcing i další IT služby přenechte spolehlivé firmě

Outsourcing i další IT služby přenechte spolehlivé firmě

Malý, střední nebo velký podnik, všichni potřebují kvalitní servis spojený s IT službami. Profesionální služby v oblasti komunikačních a informačních technologií nabízí i společnost Experia Group, která dokáže maximalizovat využívání IT i ve vaší firmě. Nebojte se a svěřte se do rukou odborníků na outsourcing IT!


Outsourcing ICT – IT bez starostí

Outsourcing ICT – IT bez starostí

V posledních letech je zajišťování služeb pomocí outsoucingu, neboli externí firmou, celosvětově zvyšujícím se trendem. Typickým outsourcingem je správa informačních technologií. EXPERIA GROUP s.r.o. je českou soukromou společností, která poskytuje expertní služby v oblasti informačních a telekomunikačních technologií (ICT). Zakládáme si na kvalitě naší práce, a tím získáváme důvěru našich zákazníků. Budujeme dlouhodobé vztahy a námi dodaná řešení podporujeme a rozvíjíme.


EXPERIA GROUP Pardubice – Výpočetní technika, servis

EXPERIA GROUP Pardubice – Výpočetní technika, servis

Společnost EXPERIA GROUP se sídlem v Pardubicích nabízí služby v oblasti informačních a telekomunikačních technologií.


Certifikovaný partner pro EET řešení MARKEETA - EXPERIA GROUP, s.r.o. Pardubice

Certifikovaný partner pro EET řešení MARKEETA - EXPERIA GROUP, s.r.o. Pardubice

Elektronické evidence tržeb - zajišťujeme veškerý servis k evidenci tržeb - EXPERIA GROUP, s.r.o. Pardubice


Komplexní systémová podpora IT, optimalizace, správa

Komplexní systémová podpora IT, optimalizace, správa

Zajišťujeme komplexní systémovou podporu IT pro menší firmy s vlastím servery, včetně správy výpočetní techniky a její optimalizace.


Dokumenty dostupné kdykoli a kdekoli EXPERIA

Dokumenty dostupné kdykoli a kdekoli EXPERIA

Mějte dokumenty vždy dostupné kdykoli a kdekoli. Firma EXPERIA je připravená vám poskytnout info o dostupnosti dokumentů ještě dnes! Řešení pro firmy, které nechtějí mít počáteční investice. EXPERIA nabízí  kancelářské nástroje systému Microsoft Office prostřednictvím cloudového řešení. Ti co potřebují mít dostupné dokumenty je díky mejlu, webovým konferencím, dokumentům a kalendářům mají vždy po ruce. Jsou nabízeny prostřednictvím řady plánů, které jsou navrženy tak, aby byly plněny jedinečné potřeby vaší organizace - bez ohledu na to, zda jste malá firma nebo nadnárodní podnik. Dokumenty dostupné kdykoli a kdekoli od firmy EXPERIA jsou již realitou dneška.


Školení pro jednotlivce i velké firmy EXPERIA GROUP | Pardubice

Školení pro jednotlivce i velké firmy EXPERIA GROUP | Pardubice

Školení pro jednotlivce i velké firmy pořádá EXPERIA GROUP Pardubice. Přijďte se zdokonalit ve svých dovednostech s počítačovou technikou. Získejte maximum informací z počítačového světa. Školení na míru v EXPERIA GROUP Pardubice. Cílem našeho školení ať už pro jednotlivce či velké firmy je zvýšení produktivity zaměstnanců a snížení pochybení. Nabízíme školení formou: e-learningových kurzů online technických seminářů kurzů s instruktorem praktických seminářů Poskytujeme IT školení na odborné i uživatelské úrovni. Připravíme pro vás individuální školení na míru. Mějte plynulejší chod podniku a nižší náklady.


Outsourcing - s EXPERIA GROUP nešlápnete vedle - Pardubice

Outsourcing - s EXPERIA GROUP nešlápnete vedle - Pardubice

V praxi se setkáváme s případy, kdy lidé sedí na několika židlích najednou. Obzvláště v oblasti podnikání se tato praktika ale často nevyplácí. Nemůžeme být experty na několik oblastí. Odborník se specializuje na svůj tematický okruh a díky tomu je schopen čelit všem problémům a hledat efektivní řešení. Čím dál více společností se začíná spoléhat na outsourcing, který je pro firmu opravdovým přínosem. Společnost EXPERIA GROUP se zabývá poskytováním svých služeb v rámci outsourcingu v oblasti IT a ICT. Díky outsourcingu ICT od společnosti EXPERIA GROUP získáte spoustu výhod: - šetříte nejen peníze, ale také čas o vaše ICT se postarají profesionálové s certifikacemi na Microsoft, Cisco, SNIA a další - zvýšení produktivity a konkurenceschopnosti - podpora klíčových systémů 7 dní v týdnu bez ohledu na velikost zákazníka - ochrana v podobě zabezpečených datových center s kvalifikovaným dohledem a nonstop podporou - pojištění odpovědnosti - a mnoho dalších výhod outsourcingu Součástí týmu EXPERIA GROUP poskytujícího outsourcing jsou kvalifikovaní odborníci v oblasti ICT a IT. EXPERIA GROUP poskytuje služby, které jsou v souladu s potřebami a přáním vás, zákazníků. Firma je schopna dodat ucelenou sadu ICT služeb. Služby společnosti EXPERIA GROUP jsou přitom v souladu s veškerými mezinárodními zásadami. Ke každému klientovi je přistupováno individuálně a od rozsahu služeb se pak odvíjí cena za outsourcing, která je vždy adekvátní dané službě a jejímu rozsahu.


Systémová podpora IT - EXPERIA GROUP Pardubice

Systémová podpora IT - EXPERIA GROUP Pardubice

Systémová podpora od firmy IT - EXPERIA GROUP Pardubice je vhodná především pro menší firmy s 5 až 50 uživateli s vlastními servery. Systémová podpora IT tvoří celek pro správu výpočetní techniky, její optimalizaci a správu počítačových sítí. Odborná systémová podpora IT je základ pro bezpečný provoz PC. Odpadají starosti s bezpečností dat nebo firemních sítí. Zaručíme vám 100% kvalitu nabízených služeb a maximální bezpečnost. Systémová podpora IT zahrnuje i pravidelný servis výpočetní techniky i počítačových sítí. Tím předejdeme nečekaným výpadkům, které mohou ohrozit fungování vaší společnosti. Komplexní systémová podpora IT zahrnuje: Správa výpočetní techniky Optimalizace ICT Správa počítačových sítí Výpočetní techniku i počítačové sítě vám střeží EXPERIA GROUP Pardubice.


Outsourcing IT/ICT - EXPERIA GROUP Pardubice

Outsourcing IT/ICT - EXPERIA GROUP Pardubice

Outsourcing IT/ICT na míru pro vaši firmu. Specialista na Outsourcing IT/ICT - EXPERIA GROUP Pardubice. Chcete, aby vaše firma rostla a vzkvétala? Díky našemu kvalitnímu outsourcingu bude! Potřeby klienta jsou velmi důležité na rozklíčování a navrhnutí toho správného řešení. Pomozte nám optimálně dosáhnout snížit vaše provozní náklady. Podporu služeb poskytujeme 7 dní v týdnu. Budeme vám spravovat jen ty služby, které doopravdy potřebujete. Žádna platba za nepotřebné služby navíc. Navštivte nás v Pardubicích a společně probereme možnosti a výhody ICT outsourcingu.


Správa a servis výpočetní techniky Pardubice - EXPERIA GROUP s.r.o.

Správa a servis výpočetní techniky Pardubice - EXPERIA GROUP s.r.o.

Společnost EXPERIA GROUP s.r.o. se zabývá správou výpočetní techniky, ať už se jedná o velkou společnost či živnostníka. Řešíme komplexní problematiku spojenou s outsourcingem ICT. Hoďte problémy s výpočetní technikou za hlavu! Rádi Vám pomůžeme se správou Vaší výpočetní techniky a zachováme Vaše cenná data. Naše společnost se zaměřuje na tyto oblasti: • Outsourcing ICT a profylaxe • Externí správa sítě • Podpora uživatelů • Servis výpočetní techniky • Správa počítačových sítí • Služby IT • Dodávky výpočetní techniky • Dodávky a implementace softwarového vybavení • Dodávky akademických licencí pro školství a vzdělávání • Školení a vzdělávání Tohle vše a mnohem víc za vás po Pardubicích v Hradci Králové a okolí vyřešíme my - EXPERIA GROUP s.r.o.


Optimalizace TCO srovnání cen a nákladů pro malé i velké firmy

Optimalizace TCO srovnání cen a nákladů pro malé i velké firmy

Srovnání cen a nákladů pro malé i velké firmy zajistí optimalizace TCO. Účinná metoda TCO poskytuje cenné informace ohledně pořizovacích ale i provozních nákladech. Firma tak nevyhazuje peníze oknem, ale může je dále chytře investovat. Každá firma si žádá účelné hospodaření s prostředky. Jak toho dosáhnout a nemít zbytečné výdaje? Optimalizací TCO, která malým i velkým firmám porovnává ceny a náklady. S tou vám pomůže zkušený tým odborníků EXPERIA GROUP Pardubice. Optimalizace výkonu – žádné zbytečné čekání ICT vyladěné na maximum Optimalizace nákladů – konec zbytečným výdajům a drahému provozu Nechte si včas srovnat ceny a náklady, ušetříte si tím mnoho zbytečných starostí.