Buďte fit s Fit4fun!

„Buďte fit, buďte fitness,“ to na nás křičí časopisy, televize a další média, která, ať chceme či nechceme, určují směr našeho vnímání sebe sama a okolí. Kdo by se nechtěl cítit dobře a ještě lépe vypadat? Není nad ten pocit po cvičení, že jste odvedli dobrou práci. A tělo se vám za tuhle péči odvděčí, to se vsaďte.

Buďte fit s Fit4fun!

Cvičíte již delší dobu nebo teprve chcete začít? Tak jsme tu pro Vás! Fitness centrum Fit4fun nabízí širokou škálu služeb sportovního vyžití v oblasti fitness. Najdete nás v Hradci Králové na Slezském Předměstí (2. patro nákupního centra Orlice park shopping, bývalé Eurocentrum). Na 900 m2 se nachází posilovna s cardio zónou a dva aerobní sály. Veškeré prostory jsou plně klimatizované, což ocení klienti zejména v letních vedrech. Naopak kromě letního období je takřka celoročně k dispozici sauna, která je ke vstupu zdarma.

A co tedy našim klientům nabízíme?

 • Posilovna -  plně klimatizovaná prostorná cvičební plocha s cardio zónou. Posilovna je kompletně vybavena posilovacími stroji firmy Teca a Grün Sport. Cardio zóna je vybavena profesionálními stroji firem HI-POWERStar Trac a Pannata (4 běžecké pásy, stacionární kola, eliptické trenažery, steppery, k zapůjčení hrudní pás na měření TF). 
 • Fit bar – nápoje, gainery, proteiny, vše pro kvalitní trénink a potréninkovou suplementaci.
 • Sauna – sauna je výborný způsob, jak se po tréninku uvolnit a získat novou energii. Sauna disponuje relaxační místností s lehátky a se sprchami. Sauna je společná pro muže i ženy, ale lze si ji rezervovat soukromě mimo provozní dobu. 
 • Solárium (horizontální) - pro Vaše potřeby u nás máme horizontální solárium firmy Ergoline, která preferovala kvalitu před kvantitou. Opalování v našem solariu je vhodné pro všechny věkové skupiny bez rozdílu pohlaví či společenského postavení. Vždyť právě hezká a zdravá barva pokožky v průběhu celého roku účinně zvýší každému sebevědomí a bude bezesporu pozitivně vnímána vašim okolím.
 • Aerobní lekce – bosu, jumping, kalanetika, deep core, bodystyling, power yoga a další.
 • Spinning – aerobní a vytrvalostí cvičení na stacionárních spinningových kolech, kde se každý účastník pevně řídí pokyny lektora, který vytváří pomocí motivující hudby profil tratě, zátěž si volí každý podle svých individuálních schopností.
 • TRIX – funkční trénink se systémem TRX, ideální pro posílení celého těla, zejména středu těla (core).
 • VacuShape - cvičení ve VacuShape probíhá 30 minut chůzí na běžeckém pásu v podtlakové kabině. Střídavý podtlak zajistí maximální prokrvení depotních tuků na bocích, břiše, hýždích a stehnech. Krev je nasávána do kapilár periferních tkání a zajišťuje transport tuků ke svalům, neboť pouze tam je možno tuk spálit. 
 • Boxovací pytel – pokud se chcete jen vybít či proložit trénink chvilkou boxu, u nás to není problém. Rukavice Vám zapůjčíme.
 • Horolezecká stěna – je součástí posilovny a nabízí možnosti pro méně či více zkušené horolezce, děti a každého, kdo má chuť zkusit něco nového. 
 • Prodej fitness oblečení.
 • Vedení tréninků pod dohledem osobního trenéra, sestavení cvičebního plánu a jídelníčku.
 • Masáže – chcete zastavit čas, uvolnit zatuhlé svaly po cvičení, nebo jen relaxovat? Nabízíme vám masáže pod vedením zkušených masérů. Je třeba se objednat předem.

Ve Fit4fun si přijde na své opravdu každý. Přestože se snažíme o maximální profesionální přístup, nejsme žádný „masokombinát“. Příjemná atmosféra a milé a vstřícné chování personálu charakterizuje Fit4fun v Hradci Králové.

Buďte fit s Fit4fun, těšíme se na Vás!

Více informací na facebooku a www.fit4fun.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.fit4fun.cz

Vydáno 12.08.2015
465 Zhlédnutí
Topováno 21.01.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Fit 4 Fun Wellness Club Fitness centrum
WEBOVÁ STRÁNKA
Fit 4 Fun Wellness Club
www.fit4fun.cz
Adresa

Adresa

Víta Nejedlého 1063
Hradec Králové 500 03

fit4fun@fit4fun.cz
+420 495 409 061


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha