Digitální tisk malonákladový i velkoformátový - brožury, letáky, katalogy i kalendáře

KLEINWÄCHTER holding s.r.o. Tiskárna

Digitální tisk malonákladový i velkoformátový - brožury, letáky, katalogy i kalendáře

Digitální tisk, ofsetový tisk, velkoformátový tisk i tisk knih na jednom místě

Tiskárna Klein ve městě Frýdek-Místek vám nabízí dlouholeté zkušenosti, individuální přístup, moderní zařízení i kompletní služby. Potřebujete tisknout, kopírovat, nebo navrhnout grafickou podobu propagačních materiálů? Neváhejte se na nás obrátit. My nabízíme velkoformátový tisk, ofsetový tisk, digitální tisk, tisk knih i služby v oblasti grafiky. Vyhovíme tak požadavkům studentů, firem i projektantů.

Digitální tisk, ofsetový tisk, velkoformátový tisk i tisk knih na jednom místě

Historie tiskárny

Tiskárna Klein působí na trhu již do roku 1991, historie rodiny Kleinwächter ale sahá ještě mnohem dál. Díky desítkám let zkušeností v oboru, vám tak dnes naše tiskárna nabízí kompletní služby od klasického tisku až po návrh a tisk knihy. Jako certifikované pracoviště nabízíme profesionalizovaný tisk se všemi potřebnými ochrannými prvky. Naše služby proto může využít skutečně každý.


Tiskárna pro studenty, pracující i velké firmy

Velkoformátový tisk, ofsetový tisk i digitální tisk, to vše nabízí tiskárna Klein. Vytiskneme tak vše, od studijních materiálů, bakalářské a diplomové práce, přes firemní brožury a vizitky, až po velké barevné plakáty, a to od počátečního návrhu až po finální zpracování.

Není grafika vaším oborem, ale potřebujete vytvořit poutavý leták či firemní katalog? Nebo sháníte někoho, kdo vám vytvoří svatební oznámení přesně dle vašich představ? My vám vytvoříme grafiku s ohledem na funkci i uplatnění výrobku. Tisk na míru navíc nabízíme už od jednoho kusu. Je tak jedno, jestli si necháte vyrobit jednu nebo tisíc pozvánek. My ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s maximální odpovědností.

Velkoformátový tisk


Zařídíme i tisk knihy či projektové dokumentace

Tiskárna Klein ve městě Frýdek Místek chce nabízet kvalitní služby skutečně všem zákazníkům. Ofsetový tisk a digitální tisk u nás proto nevyužíváme pouze k tisku propagačních materiálů nebo dárkových předmětů, my se soustředíme také na tisk knih.

Tisk knihy zajistíme od A až do Z, postaráme se tak o nezbytné formátování i o návrh a tisk obálky. Velkoformátový tisk, který zajišťujeme tou nejmodernější technikou, zase ocení architekti, projektanti nebo studenti technických oborů. Naše tiskárna totiž nabízí možnost kopírování i tisku projektové dokumentace a to i v nestandardních formátech.

Rychlost, přesnost a skvělé ceny, to nabízí tiskárna Klein Frýdek Místek všem zákazníkům. Ať už tak pracujete pro nadnárodní společnost, vlastníte nakladatelství, chcete zpropagovat obecní akci nebo jen udělat radost svým blízkým, obraťte se na nás. My vytiskneme vše od novoročních přání, přes knihy až po odborné brožury.

Ofsetový tisk


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tiskarnaklein.cz

Vydáno 13.08.2015
369 Zhlédnutí
Topováno 18.08.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Potřebujete jako firma využít natisknutí letáků, katalogů, vizitek, prospektů nebo kalendářů? Pak se obraťte na odborníky v oboru

Potřebujete jako firma využít natisknutí letáků, katalogů, vizitek, prospektů nebo kalendářů? Pak se obraťte na odborníky v oboru
Firmy se zde mohou vyřádit ve velkém, zajištění kompletních tiskových služeb je opravdu bohaté. Dají se vytisknout kalendáře pro prezentační účely nebo jako reklamní předměty. Velice oblíbené však zůstávají letáky a jejich široké využití ve všech odvětvích. Nízká pořizovací cena je jejich velkou ...
PODSTRÁNKY

Grafika

Grafika
Grafické návrhy a zpracování katalogů, kalendářů, letáků, zpravodajů

Ofsetový a digitální tisk

Ofsetový a digitální tisk
Tisk propagačních materiálů a knih na ofsetových a digitálních strojích

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk
Velkoplošný tisk plakátů, samolepek, cedulí, bannerů, malířských pláten
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KLEINWÄCHTER holding s.r.o. Tiskárna
WEBOVÁ STRÁNKA
KLEINWÄCHTER holding s.r.o.
www.tiskarnaklein.cz
Adresa

Adresa

Československé Armády 2233
Frýdek-Místek 738 01

tiskarnaklein@tiskarnaklein.cz
+420 558 437 147


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha