Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy

Každá firma nebo společnost se občas může nacházet ve slepé uličce a potřebuje personální audit nebo jinou pomoc. Nemusí to být přímo otázkou její existence, ovšem impulz pro správné fungování je nezbytný. To se může týkat oblasti financí, marketingu, prodeje, ale také třeba personálního oddělení. Pak je nutné vaši společnost oživit, aby se mohla znovu zplna nadechnout a fungovat dál. Tíha odpovědnosti ale nemusí ležet jen na vás, nechte si poradit a situaci zkonzultujte s odborníky na personální poradenství a revitalizace firem. Přesně takovým rádcem je i firma Váš poradce.

Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy

Prověříme vaši firmu od základů – personální audit i restrukturalizace podniku

Nemusíte být zrovna velkou nadnárodní společností, abyste si na pomoc přizvali odborníky. Personální audit lze uspořádat i v menší firmě. Pokud cítíte, že je ve vaší společnosti cokoliv v nepořádku, ozvěte se právě nám. Váš poradce pracuje především s malými a středními podniky, které vlastní čeští majitelé. Naše personální poradenství se bude snažit hloubkově analyzovat lidské zdroje ve vaší organizaci tak, abyste z toho vytěžili maximum a měli následně na čem stavět. A i když problémy ve vaší firmě nevidíte, nezávislé posouzení od odborníků zvenčí rozhodně nemusí být na škodu. Zhodnotíme celkový stav a navrhneme, jak ještě zvýšit efektivitu vašich zaměstnanců jako jednotlivců. Současně však pomáháme revitalizaci firem jako celku.

 

Chybí vám kreativita a týmový duch? Personální poradenství pomůže

Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte. Váš poradce se umí vypořádat s jakoukoliv oblastí, ať už jste odborníky zabývající se obchodem, službami nebo výrobou. Náš tým senior konzultantů má za sebou bohaté zkušenosti. Myslíme si, že k lepším výsledkům nevede vyšší míra práce, ale zapojení více kreativity a fungujících znalostí, které právě při řízení společnosti využijete. Kreativitu i ve vašem týmu vám můžeme pomoci nakopnout právě my, poradenská společnost Váš poradce. Když budete vědět, na které oblasti se máte zaměřit, restrukturalizace podniku bude o to snadnější.  

 

Revitalizace firem je často nezbytná

Využijte i vy speciálních služeb našich odborných poradců. Jako klienti budete těžit z našeho know-how, na které je konkurence krátká. Přispějeme k efektivní restrukturalizaci  podniku, ať už půjde jen o dílčí změny nebo o celkovou změnu koncepce firmy. Nemusíte se bát žádného z těchto úkonů, s našimi vědomostmi a  zkušenostmi z oblasti personálního poradenství to zvládneme bez problémů. Cílem pro nás je, abyste vybudovali prosperující firmu a byli s naší prací spokojení. I z toho důvodu máte s námi smluvně sjednanou platbu až po uskutečnění našich služeb. Můžete se tak sami rozhodnout, zda jste byli skutečně spokojeni či nikoliv.

Jestliže máte i vy zájem o služby v oblasti restrukturalizace podniku nebo o personální poradenství, neváhejte společnost Váš poradce kontaktovat. Jsme vám plně k dispozici!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vas-poradce.com

Vydáno 25.08.2015
213 Zhlédnutí
Topováno 27.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Využijte svůj potenciál pomocí podnikatelského poradenství

Využijte svůj potenciál pomocí podnikatelského poradenství
Skutečných odborníků na svou práci je ve světě málo. Zaměstnanci se v dnešní době snaží být pro své zaměstnavatele všestrannými pomocníky a zapomínají se na jednu věc soustředit pořádně. Platí to i v oblasti revitalizace podniků. Naštěstí se ještě najdou tací, kteří jsou skutečnými odborníky na své ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Váš poradce s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Váš poradce s.r.o.
www.vas-poradce.com
Adresa

Adresa

Haštalská 795/1
Praha 1 110 00

info@vas-poradce.com
+420 602 325 606


Najdete nás také zde:

ARES
captcha