Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hosting

Dial Telecom, a.s. Telekomunikační operátor Praha

Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hosting

Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti

Internet se stal samozřejmostí dnešní doby. S tím také souvisí stále větší nároky na připojení k internetu. Ať už potřebujete poskytnout internet pro malou nebo velkou firmu, instituci nebo třeba jen domácnost, nabízené služby společnosti Dial Telecom, s.r.o. vás zaujmou. Firma byla založena v roce 2000 a poskytuje komplexní portfolio hlasových, datových hostingových a právě také internetových služeb. To vše prostřednictvím vlastní optické sítě, což se pozitivně podepisuje na kvalitě všech produktů.

Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti

Internet pro domácnost

Internet pro domácnost, nabízený zmiňovanou společností, vyniká především pevným vysokorychlostním připojením pomocí sítě ethernet. Na rozdíl od většiny konkurenčních poskytovatelů je rychlost odesílání stejná s rychlostí stahování, což oceníte především při posílání objemnějších souborů - fotografií, videí atd.
Cena za internet pro domácnost je pevně stanovená, připojení k internetu není vůbec omezeno. Připojení k internetu od poskytovatele Dial Telecom je v současnosti k dispozici na území Brna a Boskovic. Je realizováno prostřednictvím optické sítě. Po domluvě je možné dokoupit Wi-Fi router TP-link, díky kterému bude připojení k internetu přístupné pro větší počet počítačů. Instalace a nastavení routeru bude provedeno zdarma.

Vysokorychlostní připojení k internetu


Internet pro firmy

Nároky na připojení k internetu ve firmách jsou mnohem striktnější než při připojení v domácnosti. To si uvědomuje i zmiňovaný poskytovatel a nabízí dva produkty, na míru šité pro firmy a instituce.
První produkt připojení k internetu naleznete pod označení PROFI INTERNET, vyniká garantovanými parametry služby, paušálním zpoplatněním a neomezeným objemem dat. Je určený pro malé a střední firmy, státní instituce a také pro velké firmy. Při ještě striktnějších nárocích na připojení k internetu pro firmy je k dispozici druhý nabízený produkt pod označením IP TRANZIT, který je vhodný pro velké firmy, státní instituce a operátory.
Připojení k internetu společnosti Dial Telecom, s.r.o. je kvalitní především díky připojení do českého peeringového uzlu NIX, dále pak díky členství v mezinárodních peeringových centrech. Využívá tak připojení k internetu prostřednictvím páteřní optické sítě o délce více než 4 300 km. Navíc používá i vlastní optické sítě pro přístup do zmíněných peeringových center. Díky využití nejmodernějších technologií je připojení k internetu spolehlivé, rychlé a bezproblémové.

Připojení internetu pro firmy


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dialtelecom.cz/

Vydáno 25.08.2015
443 Zhlédnutí
Topováno 08.06.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Trvalé připojení k internetu Profi internet

Trvalé připojení k internetu Profi internet
Rádi byste internet s garantovanou rychlostí? V tom případě by vaše požadavky dokázala uspokojit služba Profi internet, která pracuje na základě optické sítě nebo bezdrátové technologii, která funguje v licencovaném i bezlicenčním pásmu. O provedení v mnoha variantách se postará společnost Dial ...

Dial Telecom – internet pro domácnosti, malé i velké firmy

Dial Telecom – internet pro domácnosti, malé i velké firmy
Internet tvoří běžnou součást života většiny z nás. Na trhu najdete mnoho poskytovatelů internetu, od velkých po malé firmy. Dial Telecom, a.s. má významné postavení na českém i zahraničním telekomunikačním trhu. Nabízíme trvalé internetové připojení optickou nebo bezdrátovou technologií, ...

VPN sítě, připojení k internetu a Zelené linky pro vaši komunikaci

VPN sítě, připojení k internetu a Zelené linky pro vaši komunikaci
Hlasové a datové služby, internet i hosting v kompletním portfoliu a garantované kvalitě. Tak lze ve stručnosti shrnout zaměření české společnosti Dial Telecom, která se profiluje jako celonárodní telekomunikační operátor. Kvalita služeb Dial Telecom je přitom zaručena provozem vlastní optické sítě ...
PODSTRÁNKY

Internet pro firmy a domácnosti

Internet pro firmy a domácnosti
PROFI INTERNET a IP TRANZIT pro trvalé firemní připojení k internetu a INTERNET DOMA

Hlasové služby

Hlasové služby
Telefonní připojení, virtuální ústředna, linky 800 a 900, telekonference a velkoobchodní hlas

Datové služby / cloud hosting

Datové služby / cloud hosting
Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hosting
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Dial Telecom, a.s. Telekomunikační operátor Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Dial Telecom, a.s.
www.dialtelecom.cz
Adresa

Adresa

Křižíkova 36a/237
Praha 8 186 00

sales@dialtelecom.cz
+420 226 204 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha