Autolakovna Pavel Bilík se postará i o opravy a lakování veteránů

Lakování veteránů, ať už jde o automobily nebo motocykly, vyžaduje speciální přístup zkušeného autolakýrníka a použití kvalitních autolaků. V autolakovně Pavel Bilík se vašemu veteránovi dostane veškeré péče, kterou si zaslouží, a kvalitní ochrany proti špatnému počasí i mechanickému poškození.

Restaurování veteránů - Autolakovna Zlín

Kompletní restaurátorské a lakýrnické práce

Autolakovna ve Zlíně se nezabývá jen lakýrnickými pracemi, ale vašeho veterána kompletně zrestauruje, tedy provede veškeré karosářské a autolakýrnické práce, takže bude vypadat jako „za mlada“. Veteráni však nejsou naší jedinou specializací. Mezi nejvýznamnější zákazníky patří Autocom – dealer vozů KIA – se kterým spolupracujeme jako výhradní dodavatel lakýrnických prací už 8 let. Zkušenosti máme také v oblasti průmyslového lakování, takže se na nás zákazníci mohou obracet i v případě lakování nábytku, garážových vrat, odlitků, průmyslových zařízení a dalších železných i neželezných výrobků. I v případě tuningového lakování vyjdeme klientům vstříc k jejich plné spokojenosti. Pro poskytování komplexních služeb v oblasti tuningu spolupracujeme např. s firmami Design Šimík či Profi Tuning-Zlín.

Autolakovna ve Zlíně


Autolaky DuPont ochrání povrch před poškozením

Kvalitně provedené lakýrnické práce vyžadují kromě zkušeného pracovníka také prvotřídní laky, které zaručí jak správný odstín a krytí, tak i ochranu vozidla před povětrnostními vlivy i mechanickým poškozením. Proto používáme výhradně kvalitní laky DuPont, jejichž vlastnosti řadí tyto výrobky na špičku mezi autolaky. Odbornost a dlouholeté zkušenosti našich autolakýrníků jsou samozřejmostí. Autolaky DuPont mají vynikající ochranné schopnosti proti otěru i poškození úderem, jsou stálobarevné se stabilními vlastnostmi. V naší autolakovně používáme jednosložkový polyuretanový vodou ředitelný email CROMAX a míchací systém rozpouštědlových barev IMRON Fleet. Aby byly lakýrnické práce dotaženy k dokonalosti, máme k dispozici míchací zařízení od firmy DuPont a spektrometr pro přesné doladění požadovaného odstínu autolaku.

Autolaky DuPont výborně ochrání vaše vozidlo


Kvalita a osobní přístup

Pro více informací navštivte webové stránky www.autolakovna-zlin.com nebo se přijďte o kvalitě naší práce a osobním přístupu přesvědčit do naší provozovny na adresu Vizovická 4097 ve Zlíně.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-412421-pavel-bilik-zlin-priluky

Vydáno 17.05.2014
1163 Zhlédnutí
Topováno 02.03.2022
PODSTRÁNKY

Autolakovna

Autolakovna
Profesionální autolakovna Zlín, autolakýrnické práce, celolaky, dílčí opravy, tuning

Autokarosárna

Autokarosárna
Karosářské práce, opravy karoserií na rovnacím rámu, tuning karoserií závodních aut

Lakování veteránů

Lakování veteránů
Lakování karoserií veteránů, historických vozidel a motocyklů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autolakovna Zlín - Pavel Bilík www.autolakovna-zlin.com
WEBOVÁ STRÁNKA
Autolakovna Zlín - Pavel Bilík
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Vizovická 4097 (bývalé uhelné sklady)
Zlín-Příluky 760 01

paja.bilik@seznam.cz
+420 605 932 341


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha