Autolakovna Zlín - Pavel Bilík
www.autolakovna-zlin.com

Vydáno 17.05.2014
879 Zhlédnutí
Topováno 12.10.2017

Autolakovna Pavel Bilík se postará i o opravy a lakování veteránů

Lakování veteránů, ať už jde o automobily nebo motocykly, vyžaduje speciální přístup zkušeného autolakýrníka a použití kvalitních autolaků. V autolakovně Pavel Bilík se vašemu veteránovi dostane veškeré péče, kterou si zaslouží, a kvalitní ochrany proti špatnému počasí i mechanickému poškození.


Kompletní restaurátorské a lakýrnické práce

Autolakovna ve Zlíně se nezabývá jen lakýrnickými pracemi, ale vašeho veterána kompletně zrestauruje, tedy provede veškeré karosářské  a autolakýrnické práce, takže bude vypadat jako „za mlada“. Veteráni však nejsou naší jedinou specializací. Mezi nejvýznamnější zákazníky patří Autocom – dealer vozů KIA – se kterým spolupracujeme jako výhradní dodavatel lakýrnických prací už 8 let.

Zkušenosti máme také v oblasti průmyslového lakování, takže se na nás zákazníci mohou obracet i v případě lakování nábytku, garážových vrat, odlitků, průmyslových zařízení a dalších železných i neželezných výrobků. I v případě tuningového lakování vyjdeme klientům vstříc k jejich plné spokojenosti. Pro poskytování komplexních služeb v oblasti tuningu spolupracujeme např. s firmami Design Šimík či Profi Tuning-Zlín.  

Autolaky DuPont ochrání povrch před poškozením

Kvalitně provedené lakýrnické práce vyžadují kromě zkušeného pracovníka také prvotřídní laky, které zaručí jak správný odstín a krytí, tak i ochranu vozidla před povětrnostními vlivy i mechanickým poškozením. Proto používáme výhradně kvalitní laky DuPont, jejichž vlastnosti řadí tyto výrobky na špičku mezi autolaky. Odbornost a dlouholeté zkušenosti našich autolakýrníků jsou samozřejmostí.

Autolaky DuPont mají vynikající ochranné schopnosti proti otěru i poškození úderem, jsou stálobarevné se stabilními vlastnostmi. V naší autolakovně používáme jednosložkový polyuretanový vodou ředitelný email CROMAX a míchací systém rozpouštědlových barev IMRON Fleet. Aby byly lakýrnické práce dotaženy k dokonalosti, máme k dispozici míchací zařízení od firmy DuPont a spektrometr pro přesné doladění požadovaného odstínu autolaku.

Pro více informací navštivte webové stránky www.autolakovna-zlin.com nebo se přijďte o kvalitě naší práce a osobním přístupu přesvědčit do naší provozovny na adresu Vizovická 4097 ve Zlíně.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autolakovna-zlin.com