Brýle OAKLEY, brýle Ray-Ban i sportovní brýle Adidas najdete v Centru brýlí

Sháníte dioptrické brýle, brýle na sport nebo stylové sluneční brýle na léto? Vsaďte na kvalitu a obraťte se na Centrum brýlí. Jsme certifikovaný prodejce brýlí několika značek, u nás tak seženete brýle OAKLEY, brýle Ray-Ban i sportovní brýle Adidas v té nejvyšší kvalitě a to jak v kamenných prodejnách tak v jednom z našich internetových obchodů.

Cyklistické brýle Oakley Jawbreaker, Centrum brýlí RB-Brýle, Filip Momčil, eshop, kamenné prodejny: Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Uherský Brod

Brýle Ray-Ban – klasické pilotky i dioptrické brýle

Když brýle Ray –Ban v roce 1937 vznikaly, nikdo netušil, jak slavné později budou. Tyto brýle totiž byly původně navrženy pro americké piloty, kteří potřebovali spolehlivou ochranu očí. Pilotky Ray- Ban se ale staly legendárním kouskem, který nesměl chybět ve sbírce žádné celebrity. I vy teď můžete brýle Ray- Ban vlastnit, stačí si vybrat z naší bohaté nabídky.

Nabízíme vám legendární sluneční brýle Ray- Ban AVIATOR, ale i nové kolekce brýlí Wayfarer s plastovými obroučkami nebo retro brýle Ray – Ban z kolekce Clubmaster. V nabídce našeho e-shopu ale najdete i speciální polarizační brýle, praktické skládací brýle a dokonce i dioptrické brýle Ray- Ban v různých variantách. Stačí si tak vybrat, jaké brýle vám nejvíce sluší, my máme něco pro milovníky klasiky i pro ty, co rádi experimentují.

Rozbila se vám skla vašich slunečních brýlí? Nebo je máte poškrábaná? Zlomili jste si straničku? To pro nás není problém. V našich kamenných prodejnách máme laboratoře s vybavením na špičkové úrovni, protože nedílnou součástí našich služeb je kvalitní servis slunečních brýlí Ray Ban.

Brýle Ray- Ban seženete na našem e-shopu.


Brýle OAKLEY – ideální na kolo i na lyže

Další brýle, které vám jako certifikovaný prodejce nabízíme, jsou značkové brýle OAKLEY. Značka OAKLEY je typická zejména výrobou skutečně kvalitních sportovních brýlí, které se skvěle hodí pro cyklisty a to jak ty amatérské, tak profesionální. Cyklistické brýle OAKLEY totiž drží na hlavě za všech okolností, jsou odolné a vyrobené z kvalitních materiálů, jako je karbon nebo O- MATTER.
Kromě brýlí na kolo nabízí OAKLEY také jedinečné lyžařské brýle, které zajistí ochranu očí, ale zároveň ideální vidění i za nepříznivých podmínek. Už vás tak nemusí trápit zamlžené brýle nebo nepříjemný barevný filtr, lyžařské brýle OAKLEY vám poslouží na běžné lyžování i v extrémních podmínkách. Brýle OAKLEY to ale nejsou pouze cyklistické brýle, v naší nabídce najdete i stylové sluneční brýle OAKLEY hned v několika kolekcích. Ať už sháníte brýle barevné nebo decentní u OAKLEY si jistě vyberete.

Brýle OAKLEY ocení nejen sportovci.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.RB-Bryle.cz

Vydáno 02.10.2015
366 Zhlédnutí
Topováno 25.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dopřejte svým očím to nejpohodlnější – multifokální brýle Rodenstock

Dopřejte svým očím to nejpohodlnější – multifokální brýle Rodenstock
Multifokální brýle jsou tím nejlepším, co si můžete dopřát. Umožňují vám pohodlně vidět na dálku, na střední vzdálenost i na čtení. Už nemusíte mít troje brýle, které je nutné neustále střídat. Nyní vám budou stačit jen jedny – multifokální brýle. Ty vám zaručí skvělé vidění na všechny vzdálenosti. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Centrum brýlí RB-Brýle Filip Momčil
WEBOVÁ STRÁNKA
Centrum brýlí RB-Brýle
www.styl-bryle.cz
Adresa

Adresa

Hradební 1306, vchod od Františkánské
Uherské Hradiště 686 01

info@styl-bryle.cz
+420 572 434 452


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha