Dopřejte svým očím to nejpohodlnější – multifokální brýle Rodenstock

Multifokální brýle jsou tím nejlepším, co si můžete dopřát. Umožňují vám pohodlně vidět na dálku, na střední vzdálenost i na čtení. Už nemusíte mít troje brýle, které je nutné neustále střídat. Nyní vám budou stačit jen jedny – multifokální brýle. Ty vám zaručí skvělé vidění na všechny vzdálenosti. V oční optice NAOME vám multifokální brýlové čočky přizpůsobí na míru, abyste viděli, jak nejlépe to jde. Oční optiku NAOME najdete v Uherském Hradišti, Uherském Brodě a Veselí nad Moravou.


Jedny multifokální brýle – množství výhod

Multifokální brýle byly navrženy i pro práci s počítačem. Pomáhají vám s viděním na blízko, tedy se čtením, psaním či kreslením, i s viděním na střední vzdálenosti. Multifokální brýle jsou šité na míru potřebám každého klienta. Jejich nošení je velmi pohodlné a zajistí vám přirozeně ostré vidění v každé chvíli. Váš každodenní život bude s multifokálními brýlemi zase o něco jednodušší. Stejně jako jiné brýle, i ty multifokální jsou nabízeny s antireflexní vrstvou, která chrání vaše oči před nežádoucími odlesky při sledování monitoru. Díky individuálnímu přizpůsobení multifokálních brýlových čoček Rodenstock skoro ani nebudete vědět o tom, že nějaké brýle nosíte. Na jejich nošení si zvyknete velmi rychle.

Pohodlná práce na počítači nemusí být sen

Bolí vás při práci na počítači za krkem, slzí vám očí a bolí vás hlava? Dosud jste mysleli, že je to špatným držením těla? To ale může být omyl. Příčinou takových potíží totiž může být i nošení nevhodných brýlí. Progresivní multifokální brýlové čočky vám umožní plynule přecházet mezi viděním do dálky a na blízko. Nemusíte už mít několik brýlí na to, abyste dobře viděli v každé situaci. Stačí si pořídit jedny brýle multifokální. Jsou skvělé pro čtení, práci na počítači, kreslení, sledování televize i psaní.

Proč multifokální brýle Rodenstock?

Značkové brýlové čočky Rodenstock jsou výsledkem více než 130 let zkušeností s výrobou sofistikovaných brýlových čoček. Jsou inovativním a individuálním řešením zajišťujícím přirozené a pohodlné vidění. Díky speciálnímu designu jsou velmi tenké, lehké, chrání vás před UV zářením a tím pádem jsou i velmi komfortní. Rodenstock používá nejkvalitnější materiály a nejvyspělejší povrchové úpravy, díky čemuž vy pak nosíte skutečně jedny z nejkvalitnějších brýlových čoček na trhu. Díky inovativním výrobním postupům máte v brýlových čočkách Rodenstock křišťálově čisté vidění bez zkreslení barev. Rodenstock také disponuje řadou certifikátů dokazujících kvalitu jejich brýlí. Na všechny jejich multifokální brýlové čočky máte také roční záruku.

Multifokální brýle vám v optice NAOME vytvoří na míru

Díky jedinečné technologii vám tyto brýlové čočky Impression Rodenstock v oční optice Naome přizpůsobí na míru. Získáte maximální komfort při nošení brýlí, až o 40% širší zorné pole v porovnání se standardní progresivní čočkou, široké a pohodlné zorné pole na střední vzdálenost a až o 40% lepší vidění nablízko. Multifokální brýle jsou technologickou špičkou v oblasti optiky. Dopřejte svým očím to nejlepší, co český trh nabízí. Zajeďte do jedné z očních optik NAOME a pořiďte si multifokální brýle, které budete mít opravdu rádi.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.naome.cz

Vydáno 30.05.2014
509 Zhlédnutí
Topováno 31.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Brýle OAKLEY, brýle Ray-Ban i sportovní brýle Adidas najdete v Centru brýlí

Brýle OAKLEY, brýle Ray-Ban i sportovní brýle Adidas najdete v Centru brýlí
Sháníte dioptrické brýle, brýle na sport nebo stylové sluneční brýle na léto? Vsaďte na kvalitu a obraťte se na Centrum brýlí. Jsme certifikovaný prodejce brýlí několika značek, u nás tak seženete brýle OAKLEY, brýle Ray-Ban i sportovní brýle Adidas v té nejvyšší kvalitě a to jak v kamenných ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Centrum brýlí RB-Brýle Filip Momčil
WEBOVÁ STRÁNKA
Centrum brýlí RB-Brýle
www.styl-bryle.cz
Adresa

Adresa

Hradební 1306, vchod od Františkánské
Uherské Hradiště 686 01

info@styl-bryle.cz
+420 572 434 452


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha