HYDROSPOR spol. s r.o. – odborník na inženýrské a vodohospodářské stavby

Zajištění inženýrských a vodohospodářských staveb paří k důležitým činnostem obcí, měst i samotných vodohospodářských společností. V Ostravě a okolí se o tuto činnost stará HYDROSPOR spol. s r. o. Firma vznikla v říjnu 1992 a vzhledem ke své specializaci zajišťuje vodohospodářské a inženýrské stavby pro obce a společnosti, které provozují vodovody a kanalizace.

Inženýrské stavby, HYDROSPOR spol. s r.o., Ostrava

Profesionální zázemí společnosti

Firma se může pyšnit profesionálním zázemím, které spočívá v dostatečném množství odborných pracovníků, kvalitním technickém vybavení i dostatečných dílenských prostorách. Díky všem těmto dílčím bodům, které se podílí na celkové kvalitě a rozsahu zázemí společnosti, je firma schopna vyhovět i těm technicky nejnáročnějším požadavkům. V současné době zaměstnává více než 50 lidí, ovšem vzhledem ke stále se rozrůstající poptávce ze strany investorů se předpokládá taktéž rozšíření počtu zaměstnanců.

Přes 20 let zkušeností v oblasti vodohospodářských a inženýrských staveb


Zákazníci firmy HYDROSPOR spol. s r. o.

Vzhledem k úzké specializaci v oblasti vodohospodářských a inženýrských staveb na území Ostravy a v okolí jsou hlavními klienty firmy a obce, které provozují vodovody a kanalizace. Mezi významné zákazníky patří např. Magistrát města Ostravy, Ostravské vodárny a kanalizace a.s. či Severomoravské vodárny a kanalizace Ostrava a.s.

Vzhledem k dlouhodobému působení v oblasti inženýrských a vodohospodářských staveb v Ostravě se společnost rozhodla zavést systémy řízení společnosti v souladu s normami ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008. Zaměstnanci také dodržují funkční a osvědčený systém jakosti. Právě zavedení certifikace vedlo ke zjevnému zvýšení zájmu investorů o nabízené služby.

HYDROSPOR – důležitý článek v oblasti péče o vodovody a kanalizace v Ostravě


Poskytované služby v oblasti vodohospodářských a inženýrských staveb

Firma HYDROSPOR provádí výstavbu inženýrských sítí, úzce se přitom specializuje na vodohospodářské stavby. S tím souvisí i konkrétní činnosti – rekonstrukce stávajících řádů, zemní práce, řezání betonových ploch a vozovek, ale také odstraňování poruch či revize. Součástí poskytovaných vodohospodářských prací jsou i práce instalatérské a vodařské.

Prováděné činnosti vyžadují těžkou techniku, kterou společnost taktéž disponuje. Používá např. bourací hydraulická kladiva pro rozbrušování betonových ploch, rypadla, rozbrušovací pily, svařovací agregáty a také rozsáhlý vozový park. Díky profesionálnímu technickému vybavení je společnost schopna provést veškeré práce bez nutnosti zapojení třetích stran.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hydrospor.cz/

Vydáno 20.10.2015
186 Zhlédnutí
Topováno 22.01.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výročí firmy HYDROSPOR spol. s.r.o. se pomalu blíží, 25 let je doba, která si zaslouží obdiv

Výročí firmy HYDROSPOR spol. s.r.o. se pomalu blíží, 25 let je doba, která si zaslouží obdiv
Roku 1992 se tři přátelé a také spolupracovníci rozhodli tuto firmu založit. Díky dlouholeté praxi slaví pořád úspěchy. Hlavním pracovní náplní je stavební činnost se zaměřením na vodohospodářské stavby se specializací na vodovodní a kanalizační řády.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HYDROSPOR spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HYDROSPOR spol. s r.o.
www.hydrospor.cz
Adresa

Adresa

Úprkova 3
Ostrava - Přívoz 702 00

hydrospor@hydrospor.cz
+420 596 133 730


Najdete nás také zde:

ARES
captcha