Malířské práce, stavební práce i nátěry fasád tvoří důležitý krok ke skvělému bydlení (Moravský Krumlov, Ivančice)

Plánujete stavbu či rekonstrukci vašeho domova? Nebo budete provádět úpravy pracovních prostor? Nechcete být na celou tuto činnost sami? Jsou vašim bydlištěm Ivančice, Moravský Krumlov či okolí? Potom je tu pro vás na jakékoli stavební, malířské i natěračské práce společnost BARVY & TÓNY MAKOVICKÝ. Nestresujte se zbytečně s tím, co za vás mohou spolehlivě udělat jiní.

Stavební práce a malířské práce, Moravský Krumlov, BARVY & TÓNY MAKOVICKÝ

Základem úspěchu jsou kvalitní stavební práce

Pokud stavíte nový dům, musíte mít od začátku jistotu, že je stavěn odborně a správně. Ani ty nejlepší malířské práce či nátěry fasád totiž nezachrání například špatně udělanou omítku či zateplení. Výhodou firmy BARVY & TÓNY MAKOVICKÝ je to, že vám i stavební práce zajistí spolehlivě a bez problémů. Pracovníci firmy jsou vám schopni vyřešit jak starosti s demolicí, bouráním a úpravou terénu, tak i udělat práce izolační, zateplení fasád, vytvořit sádrokartony, vyzdívky či položit chodníky, dlažby a obklady, a to jak venkovní, tak i vnitřní. Problémem pro zkušené a šikovné pracovníky firmy nejsou ani další zednické práce či následné činnosti úklidové.

Kvalitní stavební práce


Od precizní omítky přes nátěry fasád a malířské práce až ke krásnému bydlení

Ve chvíli, kdy jsou stavební práce hotové a omítka pevně drží, kde má, mohou přijít na řadu nátěry fasád, malířské práce a natěračské práce přesně dle vašich požadavků a představ. I zde je vám opět plně k dispozici společnost BARVY & TÓNY MAKOVICKÝ. Malířské práce jsou samozřejmě důležitým krokem vedoucím k pěknému bydlení. Ani zde není problémem vymalovat jakékoli interiéry od bytů až po velké obchodní či jiné prostory. Můžete si vybrat s široké palety barev a vytvořit tak kolem sebe dokonale sladěné a příjemné prostředí.


Natěračské práce od střechy po potrubí

Nátěry fasád nejsou tím posledním problémem, před kterým člověk při stavbách či rekonstrukcích stojí. Často je třeba také natřít střechu, okna či dveře a podobně. I tyto činnosti jsou na denním pořádku firmy BARVY & TÓNY MAKOVICKÝ, a proto je zvládá s přehledem a s jistotou. Dokonce ani nátěry strojních zařízení, konstrukcí a potrubí nejsou problémem. Využít můžete také možnosti stříkání vysokotlakem.


Kdo má Ivančice a Moravský Krumlov daleko, může se obrátit na e-shop

Pokud máte zájem pouze o nákup barev, laků, nátěru, ředidel, chemie a dalšího příslušenství, můžete navštívit hned dva kamenné obchody. Jeden se nachází v Moravském Krumlově, druhý, novější, můžete využít k nákupu všeho potřebného v Ivančicích. Zaměstnanci firmy vám navíc vždy rádi poradí a pomohou vybrat optimální zboží pro vaše účely či namíchat tu správnou barvu. Jestli jsou pro vás tato města ale daleko, nezoufejte. Společnost BARVY & TÓNY MAKOVICKÝ má k dispozici také e-shop.

Tak neváhejte a využijte služeb firmy, které vám usnadní práci a vylepší váš životní prostor:

• malířské práce
• natěračské práce
• stavební práce
• nátěry fasád
• e-shop
• kamenné obchody (Moravský Krumlov, Ivančice)


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.makovicky.cz

Vydáno 28.10.2015
151 Zhlédnutí
Topováno 23.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Malování bytu nemusí být noční můra

Malování bytu nemusí být noční můra
Chystáte se na rekonstrukci a malování bytu, potřebujete natřít plot nebo provést sofistikovanější stavební práce a netroufáte si na to sami? Nejen v okolí Moravského Krumlova vám se starostmi tohoto typu pomůže firma BARVY & TÓNY Makovický. Kromě stavebních prací se totiž zaměřuje na malířské a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stavební firma Michal Makovický
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavební firma
www.makovicky.cz
Adresa

Adresa

č. 59
Vémyslice 671 42

prodej@makovicky.cz
+420 725 355 678


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha