Zajištění komplexního gastroservisu – catering, závodní stravování i pořádání oslav na klíč

Nabídka kvalitního cateringu patří k základním pilířům úspěšného pořádání jakékoliv soukromé či veřejné akce. Catering patří v současné době mezi náročné disciplíny, jelikož jsou na něj kladeny vysoké nároky. Neméně důležité je i závodní stravování pro malé i velké podniky. Společnost LB GASTRO s.r.o. působí na trhu od roku 2003 a nabízí zajištění komplexního gastroservisu pro podniky, pořadatele akcí i jednotlivce.

Cateringová společnost, LB GASTRO s.r.o.

Cateringová společnost s mnohaletou tradicí

Firma LB GASTRO s.r.o. vznikla v roce 2003, kdy si jako hlavní cíl svého podnikání vytyčila poskytování závodního stravování pro velké podniky. Zatímco v počátcích firma zajišťovala závodní stravování pro 2 velké firmy, v současnosti zajišťuje stravování pro 5 velkých a řadu menších podniků. Od roku 2004 pak také zajišťuje catering, stará se však také o další činnosti – osvětlení a ozvučení akcí, laserové show, komplexní pořádání kulturních událostí či provozování zábavních zařízení. Důležitou a současně také hojně vyhledávanou službou je pořádání oslav na klíč včetně komplexního servisu od cateringu až po ozvučení a osvětlení.

Cateringová společnost nabízí služby pro podniky, pořadatele i jednotlivce


Závodní stravování s rozvozem do firem a domácností

Cateringová společnost nabízí závodní stravování pro malé i velké firmy, přičemž ve velkých firmách jídla také vydává. Zajišťuje tak odpovídající kvalitu jídla a velikost jednotlivých porcí. Po domluvě je také možnost zajištění provozu kantýny přímo v prostoru velkých podniků. Nabídka cateringové společnost LB GASTRO s.r.o. obsahuje 10 stálých týdenních lístků, jejichž obsah je úměrně vyvážen. Jídelní lístky jsou pravidelně obměňovány. Denní menu se skládá z polévky, hlavního pokrmu (možnost volby ze šesti druhů), a také nápoje. Pro zajištění vysoké kvality závodního stravování jsou pokrmy při volbě rozvozu zaváženy v termoportech, jídlonosičích či várnicích. Rozvoz jídla zajišťuje firma po celém okolí Ostravy i Opavy, včetně Kravařska a Hlučínska.


Catering pro různé typy pořádaných akcí

Cateringová společnost LB GASTRO s.r.o. má bohaté zkušenosti se zajištěním cateringu pro různé typy pořádaných akcí. Zajišťuje catering pro narozeninové oslavy, výročí, svatby, firemní akce či zahradní party. Samozřejmostí je možnost uspořádání rautů či banketů. V případě potřeby je schopna zajistit pronájem velkého stanu pro 50-70 osob. Výsadou cateringové společnosti je netradiční, individuální a osobitý přístup ke cateringu. Firma zajistí i menší akce pro 15 osob, stejně tak i větší party či party do počtu 400 osob.

Catering pro malé oslavy či výročí i větší kulturní akce


Zajištění oslav na klíč bez starostí

Nepatříte-li mezi příznivce organizačních záležitostí a rádi byste veškeré starosti s pořádání oslav a jiných akcí svěřili někomu jinému, zmíněná cateringová společnost bude jasnou volbou. Zajišťuje totiž komplexní pořádání oslav na klíč včetně cateringu i osvětlení a ozvučení akcí, případně dalšího programu. Disponuje kvalitní ozvučovací i světelnou technikou a aktivní aparaturou, díky které je schopna zajistit ozvučení až pro 10 tisíc osob. K dispozici má též profesionální osvětlovací techniku i vlastní pódium.
Chcete uspořádat oslavu, sportovní den, firemní nebo jinou venkovní akci a ušetřit na organizaci? LB GASTRO s.r.o. kromě dalších služeb spojených s organizací akce zajistí i stánkový prodej občerstvení, upomínkových a dárkových předmětů apod.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://lbgastro.cz/

Vydáno 02.11.2015
613 Zhlédnutí
Topováno 07.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

I závodní stravování by mělo být obrazem kvalitní gastronomie

I závodní stravování by mělo být obrazem kvalitní gastronomie
Závodní stravování bývá často spojeno s nepříjemnými předsudky a představami. Není bohužel výjimkou, že se do firem z různých důvodů dostávají jídla neuspokojivá, ať už jde o jejich množství nebo chuť. I v této oblasti se však dá dělat zdravá, dobrá a vyvážená gastronomie. Důkazem toho je i ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA LB GASTRO s.r.o. Cateringová firma
WEBOVÁ STRÁNKA
LB GASTRO s.r.o.
lbgastro.cz
Adresa

Adresa

Hájecká 238
Dolní Benešov 747 22

lbgastro@centrum.cz
+420 603 221 323


Najdete nás také zde:

ARES
captcha