I závodní stravování by mělo být obrazem kvalitní gastronomie

Závodní stravování bývá často spojeno s nepříjemnými předsudky a představami. Není bohužel výjimkou, že se do firem z různých důvodů dostávají jídla neuspokojivá, ať už jde o jejich množství nebo chuť. I v této oblasti se však dá dělat zdravá, dobrá a vyvážená gastronomie. Důkazem toho je i cateringová společnost LB GASTRO, která úspěšně provozuje závodní stravování už od roku 2003.

Kvalitní závodní stravování v Ostravě a Opavě? LB GASTRO!

Gastronomie na profesionální úrovni

Firma LB GASTRO provozuje závodní stravování na vysoké úrovni, což dokazuje i její velké renomé a řada stálých a spokojených klientů. Kromě kvalitní gastronomie klienti oceňují možnost nejen dovozu, ale i profesionálního výdeje přímo na místě určení.

Zákazníci si mohou každý den vybrat hned z několika možností. K výběru je standardně polévka, čtyři klasická hlavní jídla, zeleninový talíř a jedno jídlo obsahující teplou zeleninu. Jedna z možností je vždy bezlepková. Jídelní lístek je pravidelně obměňován, aby byla zajištěna pestrost a vyváženost stravování.

Závodní stravování může být i chutné a příjemné


Závodní stravování i catering

Rozvoz jídel ve várnicích, jídlonosičích a termoportech není jedinou službou, kterou je možno u společnosti LB GASTRO využít. Díky modernímu zázemí a zkušenému týmu pracovníků je firma schopna i provozu kantýn či zajišťování cateringu pro 15-500 osob na svatby, oslavy, firemní akce a další události. Kromě toho si u společnosti zájemci mohou objednat profesionální ozvučení a osvětlení akcí.

Kvalitní gastronomie v práci, na oslavě i na svatběVydáno 25.08.2016
140 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zajištění komplexního gastroservisu – catering, závodní stravování i pořádání oslav na klíč

Zajištění komplexního gastroservisu – catering, závodní stravování i pořádání oslav na klíč
Nabídka kvalitního cateringu patří k základním pilířům úspěšného pořádání jakékoliv soukromé či veřejné akce. Catering patří v současné době mezi náročné disciplíny, jelikož jsou na něj kladeny vysoké nároky. Neméně důležité je i závodní stravování pro malé i velké podniky. Společnost LB GASTRO ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LB GASTRO s.r.o. Cateringová firma
WEBOVÁ STRÁNKA
LB GASTRO s.r.o.
lbgastro.cz
Adresa

Adresa

Hájecká 238
Dolní Benešov 747 22

lbgastro@centrum.cz
+420 603 221 323


Najdete nás také zde:

ARES
captcha