LB GASTRO s.r.o.
Cateringová firmaI závodní stravování by mělo být obrazem kvalitní gastronomie

Závodní stravování bývá často spojeno s nepříjemnými předsudky a představami. Není bohužel výjimkou, že se do firem z různých důvodů dostávají jídla neuspokojivá, ať už jde o jejich množství nebo chuť. I v této oblasti se však dá dělat zdravá, dobrá a vyvážená gastronomie. Důkazem toho je i cateringová společnost LB GASTRO, která úspěšně provozuje závodní stravování už od roku 2003.

Kvalitní závodní stravování v Ostravě a Opavě? LB GASTRO!

Gastronomie na profesionální úrovni

Firma LB GASTRO provozuje závodní stravování na vysoké úrovni, což dokazuje i její velké renomé a řada stálých a spokojených klientů. Kromě kvalitní gastronomie klienti oceňují možnost nejen dovozu, ale i profesionálního výdeje přímo na místě určení.

Zákazníci si mohou každý den vybrat hned z několika možností. K výběru je standardně polévka, čtyři klasická hlavní jídla, zeleninový talíř a jedno jídlo obsahující teplou zeleninu. Jedna z možností je vždy bezlepková. Jídelní lístek je pravidelně obměňován, aby byla zajištěna pestrost a vyváženost stravování.

Závodní stravování může být i chutné a příjemné


Závodní stravování i catering

Rozvoz jídel ve várnicích, jídlonosičích a termoportech není jedinou službou, kterou je možno u společnosti LB GASTRO využít. Díky modernímu zázemí a zkušenému týmu pracovníků je firma schopna i provozu kantýn či zajišťování cateringu pro 15-500 osob na svatby, oslavy, firemní akce a další události. Kromě toho si u společnosti zájemci mohou objednat profesionální ozvučení a osvětlení akcí.

Kvalitní gastronomie v práci, na oslavě i na svatbě
FIREMNÍ ČLÁNKY


Zajištění komplexního gastroservisu – catering, závodní stravování i pořádání oslav na klíč

Zajištění komplexního gastroservisu – catering, závodní stravování i pořádání oslav na klíč

Nabídka kvalitního cateringu patří k základním pilířům úspěšného pořádání jakékoliv soukromé či veřejné akce. Catering patří v současné době mezi náročné disciplíny, jelikož jsou na něj kladeny vysoké nároky. Neméně důležité je i závodní stravování pro malé i velké podniky. Společnost LB GASTRO s.r.o. působí na trhu od roku 2003 a nabízí zajištění komplexního gastroservisu pro podniky, pořadatele akcí i jednotlivce.

Vydáno 02.11.2015Vydáno 25.08.2016
117 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2017