I závodní stravování by mělo být obrazem kvalitní gastronomie

Závodní stravování bývá často spojeno s nepříjemnými předsudky a představami. Není bohužel výjimkou, že se do firem z různých důvodů dostávají jídla neuspokojivá, ať už jde o jejich množství nebo chuť. I v této oblasti se však dá dělat zdravá, dobrá a vyvážená gastronomie. Důkazem toho je i cateringová společnost LB GASTRO, která úspěšně provozuje závodní stravování už od roku 2003.

Kvalitní závodní stravování v Ostravě a Opavě? LB GASTRO!

Gastronomie na profesionální úrovni

Firma LB GASTRO provozuje závodní stravování na vysoké úrovni, což dokazuje i její velké renomé a řada stálých a spokojených klientů. Kromě kvalitní gastronomie klienti oceňují možnost nejen dovozu, ale i profesionálního výdeje přímo na místě určení.

Zákazníci si mohou každý den vybrat hned z několika možností. K výběru je standardně polévka, čtyři klasická hlavní jídla, zeleninový talíř a jedno jídlo obsahující teplou zeleninu. Jedna z možností je vždy bezlepková. Jídelní lístek je pravidelně obměňován, aby byla zajištěna pestrost a vyváženost stravování.

Závodní stravování může být i chutné a příjemné


Závodní stravování i catering

Rozvoz jídel ve várnicích, jídlonosičích a termoportech není jedinou službou, kterou je možno u společnosti LB GASTRO využít. Díky modernímu zázemí a zkušenému týmu pracovníků je firma schopna i provozu kantýn či zajišťování cateringu pro 15-500 osob na svatby, oslavy, firemní akce a další události. Kromě toho si u společnosti zájemci mohou objednat profesionální ozvučení a osvětlení akcí.

Kvalitní gastronomie v práci, na oslavě i na svatběVydáno 25.08.2016
149 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zajištění komplexního gastroservisu – catering, závodní stravování i pořádání oslav na klíč

Zajištění komplexního gastroservisu – catering, závodní stravování i pořádání oslav na klíč
Nabídka kvalitního cateringu patří k základním pilířům úspěšného pořádání jakékoliv soukromé či veřejné akce. Catering patří v současné době mezi náročné disciplíny, jelikož jsou na něj kladeny vysoké nároky. Neméně důležité je i závodní stravování pro malé i velké podniky. Společnost LB GASTRO ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA LB GASTRO s.r.o. Cateringová firma
WEBOVÁ STRÁNKA
LB GASTRO s.r.o.
lbgastro.cz
Adresa

Adresa

Hájecká 238
Dolní Benešov 747 22

lbgastro@centrum.cz
+420 603 221 323


Najdete nás také zde:

ARES
captcha