Areál Harfa v Praze – krátkodobý pronájem kanceláře, zřízení sídla firma i správa nemovitostí

Najít vhodné místo pro umístění sídla firmy nemusí být jednoduchou záležitostí. To samé platí o krátkodobém pronájmu kanceláře, kdy se nevyplatí mimopražským podnikatelům vybudování trvalého místa. Na tuto poptávku reagují majitelé administrativních budov v ulici Pod Harfou, kteří prostory podnikatelům zpřístupňují.

Pronájem kanceláří, Praha

Areál Harfa

současný Areál Harfa byl až do roku 2003 ve zdevastovaném stavu. Dříve patřil Mototechně a prodejci vozů Škoda. Od zmíněného roku se začalo s rekonstrukcí budovy, přičemž skladovací a výrobní prostory jsou pronajímány autoservisům i dnes. Rekonstrukcí prošla také samotná administrativní budova, která se stala sídlem zřizovací firmy, ale také místem pro zřizování sídel dalším firmám. K dispozici jsou také kanceláře, určené ke krátkodobému pronájmu.


Pronájem kanceláří

O krátkodobý pronájem kanceláří je velký zájem především za strany mimopražských podnikatelů. Těm se zpravidla nevyplatí dlouhodobý pronájem kanceláře v Praze, který stojí mnoho tisíc. Mnohdy přitom stačí navštívit kancelář několikrát do měsíce za účelem konzultace s klienty, jednání se spolupracovníky apod.

Pronájem kanceláře v ulici Pod Harfou je určen právě pro ty, které potřebují využít vybavené kanceláře včetně jednací místnosti jen příležitostně. Součástí pronájmu kanceláře jsou také služby asistenta, který v případě potřeby zajistí asistenční služby a připraví pro vás také drobné občerstvení. Cena za pronájem kanceláří činí 399 Kč za první započatou hodinu, každá další hodina se účtuje částkou 199 Kč. Po domluvě lze sjednat i další doplňující služby.

Krátkodobý pronájem kanceláře


Nabídka správy nemovitostí

Zřizovatelé Areálu Harfa mají bohaté zkušenosti s provozováním a správou nemovitostí a tyto služby nabízí i dalším majitelům. Vlastníte-li nemovitost a potřebujete-li poradit či kompletně zajistit její správu, obraťte se právě zde. Společnost zajistí v oblasti technické správy budov kompletní údržbu nemovitostí, a to včetně spolehlivé havarijní služby a provedení všech potřebných revizí.

Součástí správy nemovitostí je pravidelná kontrola technického stavu dané budovy, budou-li odhaleny závažné nedostatky, záhy dojde k předložení návrhu řešení a v případě zájmu i k samotnému řešení závad a jejich odstranění. Pokud chcete předat správu nemovitostí do rukou odborníků v plné šíři, může za vás firma také přímo jednat s podnájemci, se státní správou či s dodavateli energií. Veškeré administrativní záležitosti vás přestanou trápit.

Svěřte správu svých nemovitostí do rukou odborníků


Zřízení sídla firmy

Kromě pronájmu kanceláří a nabídky kompletní správy nemovitostí je také možné zřídit si sídlo firmy přímo v Areálu Harfa. Sídlo firmy zde má zřízeno již několik desítek společností a jde o jednoduchou a přívětivou administrativní záležitost. Součástí zřízení sídla firmy je oznámení o příchozí poště, zřízení telefonní linky, vyřizování hovorů pod jménem vaší společnosti a další nadstandardní služby.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sidlofirmy.cz

Vydáno 09.12.2015
99 Zhlédnutí
Topováno 01.06.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sídlo firmy v Praze i pronájem kanceláří v Areálu Harfa

Sídlo firmy v Praze i pronájem kanceláří v Areálu Harfa
Potřebujete mít sídlo firmy nebo kanceláře v Praze? Obraťte se na společnost Areál Harfa, která sídlí od roku 2003 v ulici Pod Harfou na Praze 9. Ve zrekonstruovaném areálu několik minut od centra a dostupném městskou hromadnou dopravou i vlakem nabízíme poskytnutí sídla firem i pronájem kanceláří. ...

Spolehlivé zemní práce a autodoprava v Praze i Litoměřicích

Spolehlivé zemní práce a autodoprava v Praze i Litoměřicích
Ti nejšikovnější v oboru zemních prací a autodopravy jsou zaměstnanci Centra Harfa v Praze a Litoměřicích. Náš šikovný bagr Komatsu WB97r je velmi praktickým zařízením, s nímž jsme schopni provádět zemní práce téměř v jakémkoliv rozsahu. Zemní práce zajišťujeme především v Ústeckém kraji, Praze a ...
PODSTRÁNKY

Poskytování sídla firmy na Praze 9

Poskytování sídla firmy na Praze 9
Poskytování místa pro zřízení firemního sídla v Praze 9

Krátkodobý pronájem kancelářských a zasedacích prostor

Krátkodobý pronájem kancelářských a zasedacích prostor
Krátkodobý pronájem kanceláře a zasedací místnosti v Praze 9
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Centrum Harfa s.r.o. Kancelářské a zasedací prostory Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Centrum Harfa s.r.o.
www.sikovnybagr.cz
Adresa

Adresa

Pod Harfou 3/3
Praha 9 190 00

manager@matracebezlepidla.cz
+420 771 141 113


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha