Návrh a dodávka interiérů – od kuchyně na míru po podlahy

Interiérové prostory jsou tvořeny dílčími částmi, které do sebe musí zapadat a současně musí být v jistém souladu. Jen tak bude výsledný estetický efekt perfektní. Své o tom ví společnost VAPTOS, s.r.o. se sídlem v Lounech, která na českém trhu působí již od roku 1994. Zabývá se kompletní výrobou a montáží interiérů, od kuchyní na míru přes vestavěné skříně až po podlahy či interiérové dveře.

Kuchyně na míru

Kuchyně a vestavěné skříně na míru

Jednou z hlavních činností společnosti VAPTOS je výroba kuchyní a vestavěných skříní na míru podle zadaných parametrů od klienta. Výroba kuchyní na míru je v podstatě jediným dokonalým řešením – nákup již hotové realizace nemůže nikdy přesně odpovídat možnostem konkrétního prostoru. Kuchyně na míru vynikají svou přesností, skvělým dílenským zpracováním a moderním designem.

Nepostradatelnou součástí výroby kuchyně a vestavěných skříní na míru je důkladná příprava a návrh. Právě proto vám bude před samotnou výrobou poskytnuta 3D vizualizace, díky které si uděláte představu o tom, jak bude kuchyň vypadat. Zaměření a nezávazná nabídka přitom bude uskutečněna přímo z pohodlí vašeho domova.

Kuchyní na míru od firmy VAPTOS dodáte vaší domácnosti nový rozměr


Výroba interiérových dveří

Další důležitou činností společnosti je výroba interiérových dveří. Je třeba si uvědomit, že důraz na kvalitu i design se stále podceňuje, interiérové dveře jsou přitom nezbytnou součástí každé místnosti. Je třeba dbát na jejich kvalitní provedení, které zajistí mnohaletou životnost a bezproblémový chod, současně musí splňovat tepelněizolační a akustické vlastnosti. Interiérové dveře z dílny VAPTOS všechny tyto podmínky splňují a řadí se mezi naprostou špičku, jak po stránce funkční, tak designové.

Výroba interiérů na míru – kuchyně, vestavěné skříně, podlahy i vnitřní dveře


Montáž podlahy

Pokud zvažujete rekonstrukci nebo pořízení nové podlahy, i v tomto případě kontaktujte zmiňovanou společnost z Loun. Bohaté zkušenosti, apel na přesnost a tým zkušených pracovníků – díky tomu bude vaše nová podlaha vypadat opravdu skvostně. Plovoucí podlahy patří mezi stále oblíbenější druh podlah, jelikož jsou praktické, esteticky působivé a cenově dostupné. Vyberte si z pestré škály různých typů podlah a společně s designéry z firmy VAPTOS navrhněte nejideálnější interiér.

Společnost VAPTOS, s.r.o. se sídlem v Lounech se zabývá kompletní výrobou interiérů a jejich montáží. Poskytované práce, služby i výrobky lze objednat jak jednotlivě, tak jako celek. Kromě zmíněné výroby kuchyní na míru, vestavěných skříní, interiérových dveří a podlah dále nabízí také třeba výrobu zárubní, židlí, postelí, nabízí rekonstrukce koupelen, zkrátka vše, co se byť jen okrajově týká interiérových prostor.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vaptos.cz

Vydáno 09.12.2015
673 Zhlédnutí
Topováno 22.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dveře, zárubně i podlahy pro vaše stylové bydlení

Dveře, zárubně i podlahy pro vaše stylové bydlení
Pokud chcete mít moderní a stylové bydlení, měli věnovat pozornost i výběru dveří. Právě dveře jsou totiž často to první, čeho si vaše návštěva všimne. Špatně zvolené dveře mohou zkazit celý dojem z vašeho jinak perfektně sladěného interiéru. Ve společnosti VAPTOS jsme si toho vědomi, proto našim ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VAPTOS, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VAPTOS, s.r.o.
www.vaptos.cz
Adresa

Adresa

Cítolibská 2648
Louny 440 01

vaptos@seznam.cz
+420 603 557 710


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha